Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Én végignézném az összes biztosítékot. Havernak kötöttünk be új hangrendszert és egy régebbi fejegységet, ami - mint kiderült - zárlatos volt...biztosítékok közül kellett is 2-3-at cserélni.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#2) alkatraz3000 válasza Szoszo94 (#1) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

De maga biztosíték nem olvadt le. Minden olyan dolog aminek gyujtastol kene mennie, nem megy. A fűtés kivétel

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#3) Simi87 válasza Szoszo94 (#1) üzenetére


Simi87
senior tag

én meg elvinném egy autóvillamossági szakihoz, ha már nem értek hozzá. :U

(#4) Szoszo94 válasza Simi87 (#3) üzenetére


Szoszo94
őstag

Ha csak a biztosítéktáblában lenne a gond, teljesen feleslegesen tennéd :)

Viszont ha nem a biztosítékok olvadtak le, akkor lehet jobban járna egy villamossági szakival, ezért is kérdeztem rá a biztosítékokra.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#5) Simi87 válasza Szoszo94 (#4) üzenetére


Simi87
senior tag

hát nem hiszem, hogy csak a biztosítéktáblán olvadtak volna össze a dolgok, de nem vagyok mentalista. egy 22 éves Mercim van, amit nem szoktam piszkálni, ha baj van szerelő. A Fastra nekem már új autó. :)

(#6) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Hat pedig a fastra is 21 éves, nem hinnem, hogy lenne ott bármi, amit ne tudnék megoldani. Bontottam mar műszerfalat, csak sok időbe telik. :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#7) Simi87 válasza alkatraz3000 (#6) üzenetére


Simi87
senior tag

a tied a típus elejéről van, az enyém meg a végéről. itthoni gyártás amúgy? Anyáméknak van egy lengyel, és vannak benne érdekes dolgok a szerelő szerint.

(#8) alkatraz3000 válasza Simi87 (#7) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem tudom milyen gyártás. 2003-ban hoztuk Nurnbergbol :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.