Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hehe. sztornó és viszlát. Nem érdemes ilyen problémás bizniszbe belebonyolódni. A postán rendelő vevőnek részvét...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) 8th


8th
addikt

Dobd be ide is. Jó ha abban a topikban ott marad a neve az utókornak.

(#3) bakter24


bakter24
őstag

A "Kitiltva" plecsni, ami rákerült a hirdetésre, szerintem elég elégtétel :D

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#4) Luck Dragon

Amint látom meg is kapta méltó büntetését.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) petipetya


petipetya
nagyúr

Megnéztem a hirdetést:
- Ilyen helyesírással, stilisztikai hibával és szóismétléssel ez minden, csak nem orvos. Maximum bölcsész.
- "Leütésmentes": nem ütik le a vásárlót a helyszínen a pénz miatt, vagy sosem írtak a virtuális billentyűzeten (talán a használója volt annyira nagytudású, hogy folyékony angolsággal használta rajta a Sirit).
- "Adásvételiben letiltás elleni garanciát vállalok": ami semmit sem ér, magyarul lopott a készülék.

Összességében ordít a hirdetésről, hogy kamu. Nem szeretném megbántani a bejegyzés szerzőjét, de ezt simán lehetett előre tudni. Viszont örülök annak, hogy nem érte anyagi kár.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6) Traxx válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


Traxx
őstag

Ami nem tudom, mennyit ér, mert másodreg volt, és nem hiszem, hogy az eredeti profilon megjelenne ez a kis akció.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#7) norbx


norbx
aktív tag

a kepen siman latszik hogy a csavarok el vannak nyalva

(#8) alkatraz3000 válasza norbx (#7) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Hát annyira siman azert nem lehet erről a fotóról megmondani, na meg csak a jobb oldali volt lenyalva.

A szerződést en sem értettem amugy, de az ara miatt csábító volt. Máskülönben: vettünk végül olcsobban egy hibatlant, ráadásul számlával :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#9) alkatraz3000 válasza petipetya (#5) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

8 eve hardveraprozok, de ilyen szándékos atkurasba sosem futottam. Ha a szavakat helyesen le tudja irni, akkor mar átesik nálam a szűrőn az ember. Persze mindig bizalmatlan vagyok es figyelmes.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.