Hirdetés

2021. március 1., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Agyturbina

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Remélem szerdai autót vettél :K

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#2) Hieronymus válasza Agyturbina (#1) üzenetére

Hieronymus
őstag
LOGOUT blog

Már a szerdai is csütörtököt mond. ;]

„Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben!”

(#3) Agyturbina válasza Hieronymus (#2) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Előre látó(ható) módon :C

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#4) Eastman

Eastman
őstag
LOGOUT blog (1)

Mint kiderült, kompletten rossz volt a pumpa, így másnap küldtem is vissza usa-ba. Plusz adalék megdöbbenés: dec 29-én este rendeltem a cuccost, 31-én reggel a kezemben volt!

Kanadából, vagy Mehhikóból fórumozol? :D

Nem jókedvemben játszom a bluest.

(#5) Agyturbina válasza Eastman (#4) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem a Gluteuszokrol :DD

(#6) Eastman válasza Agyturbina (#5) üzenetére

Eastman
őstag
LOGOUT blog (1)

A Gluteuszok partját csak komoly felszereléssel érdemes megközelíteni! Hágóvassal, a már messziről jól látható hegyek hasadékán át, majd a dombok felé leereszkedve a völgybe. Hans Regenkurt korai feljegyzései rengeteg eldugott túraútvonalat javasolnak a veszélyeket vállaló, a párás, nyirkos légmozgások közepette is derekasan helytálló felfedezőknek. Anno, mint csillogó szemű diákoknak, ismertették velünk a helység domborzatát, hegyeit, partvidékét, vízrajzát, azóta már letarolt erdeit.
Egyedi barlangrendszere jól feltárt, a szükséges engedélyek beszerzését követően, előzetes bejelentkezés után az év 350 napján látogatható, állandó hőmérsékletű.
Egészen a tél végéig érdemes, de tavasszal a legszebb!

Nem jókedvemben játszom a bluest.

(#7) alkatraz3000

alkatraz3000
senior tag
LOGOUT blog

No no, budapesti vagyok :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#8) Agyturbina válasza Eastman (#6) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem te pályát tévesztettél :R

(#9) Agyturbina válasza alkatraz3000 (#7) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Akkor a konszignacios raktarak leterol nem tudsz, vagy tenyleg legi postaval kuldtek az alkatreszt. :R

[ Szerkesztve ]

(#10) alkatraz3000 válasza Agyturbina (#9) üzenetére

alkatraz3000
senior tag
LOGOUT blog

Kizárólag légi szállitás lehetett 4-5 napos ígérettel 😁 rajta volt a cimzesen is, hogy a kansasi raktarbol jött.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.