Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

Szerintem az online párkereséssel nem igen lehet megfelelő partnert találni. Egy picivel jobb, mint a hirdetés, de nem jobb annál, ha a munkahelyen, szórakozóhelyen, vagy bemutatással ismerkedünk.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) #56573440 válasza Kékes525 (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

a mostani párom is onnan van. két hét alatt vagy 10 "randit" raktam össze abból az utolsó volt ő. az első neten megismert barátnő, és az elmúlt 12 év egyik legígéretesebb "fogása".

szerintem ezzel semmi baj nincs :)

(#3) Kékes525 válasza #56573440 (#2) üzenetére


Kékes525
félisten

Természetesen semmi baj nincs ezzel. :K Ez is egy lehetőség, sőt jó hogy van ilyen is. :) Csak annyit akartam mondani, hogy talán így nehezebb igazán megismerni a másikat, több próbálkozás kell. De ki tudja, én már elég öreg vagyok hozzá, engem már nem érint. :N

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) #56573440 válasza Kékes525 (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

ha az első randi jól sül el semmi nem akadályoz második vagy harmadik vagy huszadik szervezésében :D

persze van aki egyéjszakásokra használja ezeket a programokat is, de nem csak arra lehet, a baráti körömben elég sokan találtak így egymásra az évek alatt, és működget. :)

(#5) Kékes525 válasza #56573440 (#4) üzenetére


Kékes525
félisten

Változik a kor, változnak a szokások. Okosabb nem jutott eszembe. :N

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6) GSPLR


GSPLR
senior tag

Párommal 10 ève egy hasonló oldalnak (akkoriban mèg nem lèteztek alkalmazások ilyen cèlra) köszönhetően találtunk egymásra. Ennyit a sztereotípiákról :)

Huawei

(#7) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Windowsos alkalmazás is van hozzá (pc)?
Csak ezért nem fogok iphonet venni! :D

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#8) #06658560 válasza Kékes525 (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Pont a netes felületeken tud normális rendszer esetén több lehetőség adódni. Mert egy klubban, ahol üvölt a zene, mit lehet megtudni a másikról? Egy netes cseten mit lehet megtudni?

#6 GSPLR: Mi még "csak" nyolc és fél évnél járunk. Személyesen soha nem találkoztunk volna.

[ Szerkesztve ]

(#9) kelly416 válasza #56573440 (#4) üzenetére


kelly416
veterán

Tulajdonképpen teljesen egyet értek Kékes525 mondanivalójával. Mostanában én is újra használatba vettem ezen oldalak szolgáltatásait (leginkább kevesebb sikerrel, mint többel, de ez köszönhető annak is, hogy igen-igen vidéken vagyok), de nekem majdnem az első dolgom egy személyes találkának a lehetőségét kitudakolni, összehozni. Aztán ott lehet ismerkedni, beszélgetni, együtt nevetni, vagy csak simán elköszönni, ha valami nem működik. De az tény, hogy aki hetekig-hónapokig csak online eped a másikért, már-már fülig szerelmes, de még nem is látta, nagyot tud ám csattanni a talajon. Lehet akármilyen profilom is, hazudhatok akármit is, egy személyes találkozó nagyon sok mindent helyre tud tenni szinte azonnal. Persze ficsúrkodni, kérkedni lehet ott is a nem létezővel, de egy kicsit is okosabb partner azért ezt kiszúrja.

És fura, mert emellett Kopi31415 is nagy igazságot mond, hangos helyen szinte kizárt az ismerkedés, hacsak nem a másik tánctudásából akarjuk leszűrni az infókat, de szerencsére egy-egy ilyen netes közvetítőn át lehet sétát, csónakázást, falmászást és bármi egyebet is megbeszélni az első személyes találkozó helyszínének.

Ezért én úgy vélem, ha ésszel tudjuk használni ezeket az fórumokat, akkor sokkal nagyobb az esélyünk olyan embert találni, akit később sem csak elviselni fogunk, hanem még mindig szeretni.

(#10) #56573440 válasza kelly416 (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

meglátásom szerint ezen appok pont arra vannak, hogy az első lépést megtegyed. elhívd egy találkozóra. utána már fölösleges, nem ezen kell elmesélni a gyerekkorodat, aki így gondolja az nagyon téved:D

(#11) #06658560 válasza kelly416 (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem a gyors találkozásnál hatékonyabb több csevegés, mert frusztrációmentesebben, stresszmentesebben tud beszélni az ember magáról, illetve arról, amit szeret. Ha pedig pár beszélgetés után megvan a kölcsönös szimpátia, az élő randi már szinte nem is sikerülhet rosszul. Mondjuk ennek feltétele, hogy figyeljenek az emberek arra, mit ír a másik. Viszont akkor tényleg meg is ismerik egymást.

(#12) kelly416 válasza #56573440 (#10) üzenetére


kelly416
veterán

Na az tuti, hogy az első találkozás után nem ilyen felületen folytatnám a beszélgetést, még akkor sem, ha nem vagyunk közel egymáshoz. :)

Kopi31415:
Erre meg már gyakorlatilag leírtam az én véleményem. A "meglátni és megszeretni" nálam bevált megoldás, ha nem működik az első pillanatban valami megmagyarázhatatlan kíváncsiság a másik iránt, akkor felesleges erőltetni. (És itt most nem arra gondolok, hogy "Vajon, push-up nélkül mennyire lóg?" vagy "Csak a nadrág szabása ennyire jó, vagy nélküle is ilyen bomba feneke/combja van?", hanem arra, amikor a szemébe nézel, beszéltek, és érzed, hogy na Ő tud valami olyant, amitől a külvilágot elveszíted, és csak Rá figyel minden érzéked.) Mindkettőnknek jobb élete lesz egy plusz csalódás nélkül.

(#13) Richee11


Richee11
senior tag

Azt lehet tudni, hogy mikorra tervezik az androidos app indítását?

(#14) TommyGun válasza Richee11 (#13) üzenetére


TommyGun
őstag

Erre én is kiváncsi lennék, szívesen kipróbálnám a dolgot. Tinderrel voltak már sikeres vadászataim :)
Mellesleg röhej hogy a legnagyobb platformra még nem jött ki, hónapok óta ülnek rajta, pedig az app tulajdonképpen kész...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#15) sido819


sido819
csendes tag

Ennél okádékabb angol akcentust még nem hallottam mint amilyen a srácnak van :D

Dorogiak és Tóvárosiak

(#17) Krisz1000 válasza TommyGun (#14) üzenetére


Krisz1000
tag

egy rohadt kamu app, EU-s meg alapítványi startup pénzek lehúzására. én elsők között regisztráltam az androidos verzióra, de az egész rendszer nem működött soha! az app storeban ugyanúgy azt írták hogy nem ad match-eket stb... Másfél évig hülyítették az embereket vele, ami azért nem semmi hogy a programozó szakmában senki nem kezdte el flame elni őket!! elég jó pénzeket kereshettek vele ha még több profi reklámfilmre is telt, plusz a kibaszott nagy hirverés ami volt körülötte. azért finoman szólva is érdekes egy olyan app esetében ami a tesztüzemen sosem jutott túl! meg kell nézni a facebook oldalukat, törölték a régi érdemi hozzászólásokat stb.

(#18) Krisz1000


Krisz1000
tag

ezt a cikket sem ártana kiegészíteni kicsit a történtek fényében. megeszem a sapkám ha ezek a srácok valaha is komolyan gondolták hogy ebből bármikor működő rendszer lesz. és a netes szaksajtó nagy részét is jól behulyitették kicsit sem fura hogy ez nem szúrt szemet senkinek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.