Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Plasticbomb válasza callmeakos (#4) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Szóval, csak mert szerinted felesleges, és te használod úgy a készüléked, ahogy, más már fel se tegyen egy vírusirtót sem.
A windowsos világ sok botnete stb csak kamu? Melyik is a legelterjedtebb oprendszer a világban? hja hogy a windows... És az android a legelterjedtebb mobil oprendszer, szerinted nem írnak rá vírust, trójait, stb? Mond, te úgy ismered az embereket, hogy csak a biztonsággal törődnek? Hogy nem mennek fel nyílt wifire, nem néznek meg semmit amit nem ismernek? Jársz te fel facebookra? Vagy myspacfe vagy iwiw? Látod is, amit megosztanak? Ne csak a világodba élj, ha már tömegeknek osztod meg a jótanácsaid, indulj ki a tömegekből. Én OSX-re is rakok vírusírtót, nem csak win8ra, s az andoidomon is az fut. Nem az a lényeg, hogy eset-et használjanak, hanem hogy használjanak! Telefonról sokkal több adatot lehet lelopni, mint egy számítógépről, elég belegondolni, hogy sokan ott tartják elmentve a bank kártyájuk pin kódját is, hogy el ne felejtsék, nem beszélve a telefonszámokról, a névjegyekhez elmentett adatokról..
Az meg, hogy valamiért fizetni kell, ne legyen kizáró ok, mint ahogy nem volt kizáró ok a játékoknál sem.
S hogy ott van a memóriában.. Fizetni kell valahogy azért, hogy védve legyenek az adatik. Ha nem pénzben, akkor így.

Azért a Budapesti Menetrendet ajánlottam, mert rendszeresen frissítik, míg ez a BPMenetrendről nem mondható el, kb fél évente van frissítése, legalábbis ez volt nekem a bajom vele, amíg használtam párhuzamosan a kettőt egymás mellett. Olvass bele a programoknál található hozzászólásokba is.

FBReader: Nem használtad még, akkor próbáld ki. Nálam az aldikót váltotta le.

Fájl kezelő, igen, alap dologra okés az alap, de engem pl egy pc-s total commander után nem elégít ki.
Talán CMen vagy MIUI-n használtam az alapot csak...

GPS-t nem használnak sokan?

Igen, a VLC még beta, de mivel sokan sok platformon használják, ez nem sokáig marad így, és lesz olyan jó, mint az MX. Nem beszélve arról, hogy pont a sokan sok platformból kiindulva, sokan fogják alapból ezt választani.

Gondolkodtam, hoyg off topicnak jelöljem vagy sem, de végül nem teszem meg. S nem miattad. A többi olvasó miatt.

hja igen, azt légyszi akkor már súgd meg nekem, miért fontosabb egy olyan alkalmazás, amivel csengőhangokat tudsz váltogatni, mint egy program, ami a biztonság miatt kell? A csicsázás sosem lehet fontosabb a védelemnél. Soha.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.