Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pepperhaj


pepperhaj
tag

:Y

(#2) Móci


Móci
addikt

Brutális cucc. Mondjuk a kinézete eléggé pofás, ám az a színorgia a billentyűzeten valahogy gagyi hatást kelt. Attól még azért kipróbálnám!
Köszönet a tesztért, jó volt olvasni!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) zH.


zH.
senior tag

brutális darab. gamer notiknak nem látom értelmét ,de az alienware kivételt képez.

just be

(#4) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Nagyon komoly gép, de én nem vennék 800 000 Ft-ért notebookot, inkább 1 brutál asztalit! :)

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

jóféle, csak az árcédula is más galaxisban íródott :D

(#6) Colossus


Colossus
csendes tag

Durva! :Y
Mint jelenség vagy mint érdekesség nekem is "Tetszik", mégis, az ára az, ami miatt lefordultam a székről...
Amúgy van ilyesmire kereslet?

(#7) DeltaPower


DeltaPower
őstag

kb ilyesmire számítottam, mikor megláttam a címet, az ufós gyártó ismét hozta a formáját.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#8) Probber


Probber
őstag

Nagyon komoly cucc, mind hardverileg, mind összeszerelésileg.
A külsőt én a groteszk szóval jellemezném, de persze tudom, ilyen hülyén(?) kell kinéznie egy majd milliós "GAMER notebook"-nak.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#9) Móci válasza hemaka (#5) üzenetére


Móci
addikt

Annyiért már majdnem egy halálcsillagot is megkapok. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) outsiders


outsiders
aktív tag

Ez a noti már fegyverként is funkcionálhatna kb olyan súlya van :D Amúgy hihetetlen, hogy a WD milyen fos notebook vinyókat gyárt manapság, ezek szerint a Scorpio Black széria is melegszik mint az állat, nem csak a Blue......

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#11) iSonic


iSonic
addikt

Azért ez egy picit brutális, bár 800k-ért szerintem nem éri meg.. azért már csinálok egy HTPC-t, amibe belepakolok minden földi jót és azt is tudom hordozni :D

(#12) gazette válasza Colossus (#6) üzenetére


gazette
csendes tag

Külföldi lanpartykon, főleg Angliában minden 3. gép Alienware. Személyes tapasztalat.

2000 fontért M17x: i7 720QM, ATi 5870, 250GB 7200rpm, 4GB DDR3 + 3ev gari...
Picit régebbi gép lehet ez, amit teszteltetek, mert 4870 már csak crossfirebe kapni...

Masik amit felkene fogni, hogy nem asztali gepekhez és HTPChez kell ezeket hasonlitani.

Ez arrol szol, ha Belanak telefonal Peti hogy 10perc mulva lan a varos masik felen, Bela bepakol a taskaba 1perc alatt es felul a BKVra. A mobilitas a lenyeg, es egy 5kg noteszt konnyebb cipelni mint egy gepet+monitort.

Nekem egy 9400 DELLem van, az is megvan 3,5kg, meg is imadom es cipelem mindenhova :)

[ Szerkesztve ]

(#13) sirzollee


sirzollee
tag

Nekem is bejönne,bár nem vagyok a laptoon való játéknak híve,de ezen kipróbálnám :D

(#14) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Brutális! De ha más csúcs-gémer gép, akkor dupla 5870, egy 64-es vagy 128-as SSD plusz 320-as 7200-es HDD.

outsiders: más gépekben nem melegszik annyira, itt az Alienware a ludas. Nem jól tervezték meg a HDD szellőzését vagy elhelyezését.

[ Szerkesztve ]

(#15) gábbor


gábbor
tag

három év mulva jó lesz porfogónak

(#16) Kendek válasza gazette (#12) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem is, Bélának már saját járgányra nincsen pénze, csakis ilyen gamer notira... :U

<-ƘƘ->

(#17) Eddie141


Eddie141
senior tag

Nem semmi :) Jó kis gépek, a design is teccik, de a vastagsága nem annyira :)
Azért notebook piacon elég erős az alienware :) Mindig is nagy álmom volt egy ilyen márkájú laptop :)

(#18) rudi válasza gazette (#12) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen, most már HD 5870-nel megy, de nem olyan régóta.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) Findzs


Findzs
addikt

és 1 év múlva már csak fele ennyit fog érni :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#20) sarocker


sarocker
csendes tag

Az Everest tesztes táblázat fejlécében az MSI gépe maradt. Jó dolog a kopipészt. :D

(#21) KubanitoS válasza Colossus (#6) üzenetére


KubanitoS
veterán

"Van ilyesmire kereslet?"

Már hogy a fenébe ne lenne. Ha nyernék a lottón én is vennék vazze. Külföldön ehhez még lottó sem kell, sőt, olyan hihetetlen nagy gazdagság sem.

Azért abba belekötnék, hogy 800.000 forintért "csak" egy 4870-es kártyát kapunk. Igazán rakhattak volna bele egy 5870-est, de inkább kettőt. ;]

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#22) Mappa


Mappa
addikt

nagyon durva a cucc :Y

az alienware-es billentyűzet valami eszméletlen durva ..de horror az ára annak is :O

nem kötelező megadni

(#23) jubilleum


jubilleum
senior tag

ilyen van Sheldon-nak a TBBT-ban :)

(#24) Dassler


Dassler
őstag

Nem rossz cucc, de hogy kicsit kötözködjek, ennyi pénzért már halk is lehetne. Persze nyilvánvalóan megvannak a technikai korlátok a méret vs. teljesítmény tekintetében.
Még szerencse, hogy nem játszok notin és nem vagyok lanpartis sem, különben kéne vennem egy iylet :)
A LAN-gémes világban azért van létjogosultsága egy iylennek, az is egy piac.

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#25) boeing


boeing
senior tag

Anyám :Y ez nagyon durva lapos. :K

(#26) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

pofátlan ár, engem nem győzött meg, kivéve a külsejét, az félelmetesen jó.

Aurea mediocritas

(#27) KubanitoS válasza AXisBOLD (#26) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az Alienware olyan, mint autóban a Ferrari. Presztízse van, amit meg kell fizetni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#28) _Oscar


_Oscar
aktív tag

4GB memória mellé 32 bites win-t pakolni elég nagy égés. Samsungtól is gáz, de egy Alienware-Dell szintű játékostól szerintem minősíthetetlen.

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#29) Barthezz2 válasza jubilleum (#23) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És ezen már win7 van neki, a vistát úgysem szerette :D

Everybody lies.

(#30) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Nevetséges hogy ilyen szar graf kártyával szerelik, minimum az 5870 CF -nek kéne lennie belőle mobilityben hogy üssön, de még ugyis eltörpül egy erős asztali mellett!

(#31) Komcsi


Komcsi
tag

Kész! :Y Végem van! :Y Én nem vagyok egy nagy notebookos figura de ez odavágott rendesen.
Ez kell a népnek, úgy se tudjuk hova költeni a pénzünk! :U

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#32) zoo8800


zoo8800
veterán

Az árig jutottam a cikk olvasásával.
800e, kérem kapcsojjaki :DDD

rip and tear, until it is done

(#33) havast válasza BeLucZ (#30) üzenetére


havast
aktív tag

miert lenne szar az a kartya??
ez megis csak noti.
sokan az asztali gepukbe is elviselnek azt a grafikus teljesitmenyt...

(#34) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Leagalább ezen nem akad a fullhédé videok,nem ugy mint az én nettopomom :DDD

(#35) BeLucZ válasza havast (#33) üzenetére


BeLucZ
addikt

de az árához képest!ha tényleg csúcskategóriás akkor a mobil fronton elérhető legerősebb vga-t rakják bele cf-be szerintem ne egy 4870et, aminek azt asztali megfelelője 8800 gt színvonal ami hadd ne mondjham hány éves!

(#36) pisti666


pisti666
tag

Én a gyártó hivatalos oldalát nézem ott 2k USD- alatt van alap gép 5870-el szerelve és már csak win 7 64 bit-el lehet kapni és 2k usd nem épp 800k

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#37) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ejha...

(#38) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Bivaly kis gép, viszont nem hiszem hogy mindenhol 4mm vastag lenne az alumínium lemez, max a visszahajlításoknál. Mert akkor csak a fedlap 1,5kiló lenne kijelző nélkül (kb SzxHxM x <Al fajsúly> 42cmx32cmx0,4cm x 2,72gramm ~1,5kiló), plusz az alsó borítás... De igazán nyomhatná azt az 5kilóját az íróasztalomon, gyorsan el is adnám itt a hardveraprón :D

(#39) Stiky


Stiky
senior tag

Nem piskóta. :Y
btw. sztem ebbe a vastagságba simán beleférne már egy lapos venti a "hagyományos" fajtából és nem ez a kialakítású :)
Sőt, egy az egyben elhagynám a fenéklemezt és odahegesztenék egy noti hűtőpadot amin van mondjuk 2db 8 centis légkavaró... Ötlet copyrighted :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#40) havast válasza BeLucZ (#35) üzenetére


havast
aktív tag

igy mondjuk masabb,igy mar egyet kell ertenem veled :)

bar ezen a szinten szerintem mar nem az ar/ertek aranyt neztek, hanem csak szimplan nem tudtak megvalositani , hogy jobb kartya legyen benne.

(#41) Ptech


Ptech
őstag

Jellemzés Burtális külsejű és belsejű, játékos óriásnotebook
Utolsó oldal, a táblázat.

Rendesen megkérik az árát, az biztos, itthon nem hiszem, hogy igazán van ennek piaca.

(#42) Sicilian


Sicilian
addikt

Szerintem a gamer notiknak nem sok értelmük van,
aki ilyet vesz, azt nem sajnálom, hanem örülök neki,
hogy több pénze van, mint esze... :B :K

nothing is true everything is permitted..

(#43) alamuszi


alamuszi
senior tag

Ejha, na ez durva. Meg az ára is.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#44) Fáraó


Fáraó
őstag

Szép darab, de szvsz az Asus jobban megéri.

Azért csajozáshoz drága ez a cucc, arra inkább egy kocsi/motor kellene ilyen összegből. :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#45) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Ha i5-el veszem, es filmezek, netezek, stb, hogyan tudom "kikapcsolni" a radeon-t?
Van vm progi ra? Es visszakapcsolni, ha elinditok egy jatekot pl? :F

OK

(#46) domi007


domi007
őstag

Rondaaa :DD :DD :N

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#47) Gomezz


Gomezz
senior tag

Hát ez biztos mindenkit meggyőzött!
Arról, hogy ne vegyen ilyet!!!
800e Ft, 2x2GB 1066-os rammal :F , TN panelos kijelzővel :F
Ernyiért simán beleférhetett volna 3x2GB 1600 és egy normál panel a látványnak!
Nem is értem mi értelme egy ilyen szerkezetnek, a játékot úgysem bírja sokáig aksival, ha már 220V kell akkor meg fele ennyiből veszek kétszer jobb asztali PC-t.

(#48) D.Orion


D.Orion
veterán

Ez most csak valami vicc? :F Csak ennyi játékkal és pont ezekkel teszteltétek? :F Elég összecsapott szaga van, már elnézést... Én minimum elvártam volna azt, hogy ugyanazon játékokkal legyen tesztelve, mint amivel pl. egy asztali HD4850-et teszteltek(teszteltetek anno). Így legalább látná mindenki, hogy mennyi a különbség a Mobil és az asztali között... Ez a pár játék semmi...

(#49) Himym


Himym
senior tag

Semmi pénzért nem venném meg.
Sokkal jobb noti is van ennél ami még jobban és erősebb is na meg olcsobb.
Amúgy meg ocsmány,l MM-ben hogy oda vannak érte huha na bumm. :W

De am köszi a tesztet. Esetleg Az alienware stand pc-t nem tesztelitek le? Vagy abban nincs semmi poén? :DD

Gomezz: Ott a pont. :K

[ Szerkesztve ]

(#50) Z_A_P válasza Sicilian (#42) üzenetére


Z_A_P
addikt

No, en vagyok az elo pelda hogy miert van ertelme a "jatekos" laptopnak.
Nekem is az va, egy 17" (igaz Dell).
Miert?
Mert egyreszrol nem fer el asztali gep + monitor a szobaban (de tenyleg), egy pici iroasztal van, hely semmi. Masreszrol evente parszor utazok (2-3 hetes utak), es nem akarok olyankor sajat gep nelkul lenni. (netbook/intel GMA pici laptop/stb nekem NEM gep :D )
Szoval nekem idealisak. Igaz kompromisszum van, dragabb es lassabb mint egy asztalibol ki lehetne hozni, de azert hard-core jatekos sem vagyok, de neha jo elivenni a far-cry2-t es lvoldozni egy kicsit :)

OK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.