Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Amennyi jó PC-s játék van manapság, ez valóban egy hasznos konfig! :D

(#2) kNG válasza Angel1981 (#1) üzenetére


kNG
senior tag

Erre azért mégis csak több értelme van kidobni 2000+ eurót, mint 64 giga ramra :P

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#3) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem veszek ilyet. Nekem 6990 kell 2 vagy 3 db legalább. Ilyen kis konfiggal nem foglalkozom. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) h-yle


h-yle
addikt

Az igazi "HC PC Gamer" magának épít gépet, nem vásárol boltba holmi "kontárok" álltal összeszerelt "vackot". :))

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) macilaci78 válasza h-yle (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És manapság az a trendi, hogy a bill majdnem szélesebb a moncsinál? Miért akarnak bekorlátozni? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) Prof01


Prof01
veterán

Csak a "Blu-ray Combo ODD"? Egy író is simán beleférhetett volna az árba sztem. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7) lujó55 válasza kNG (#2) üzenetére


lujó55
őstag

+1 :DDD
Én azért befeküdtem, mert nagyon jól néz ki a design! :C

(#8) mghltm válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


mghltm
addikt

igy van, 2x6990 a megjeleniteshez, mig egy gtx590 a physx miatt ;]

a 64gb ram-rol se feledkezzunk meg!

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#9) simonlaci55 válasza h-yle (#4) üzenetére


simonlaci55
tag

osztom a véleményed, inkább magam rakok össze egy gépet, de ez se rossz combo :D

Simon László

(#10) Angel1981 válasza kNG (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, ez mondjuk igaz! :)

(#11) Sub-ZeRo válasza mghltm (#8) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tényleg a pisix. :DDD Az kimaradt.
Az a baj nekem 64 giga nem elég. 128 kell mert az a trendi. :D Meg persze jó látni mikor a ramos gadgetra ránézel és ezt látod. 1,8 giga ram foglalt a 128 giga ramból. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) darkarthur


darkarthur
senior tag

Ki vesz már manapság ilyen erős gépet játékra? :S
Vicc...
Ha ezekkel a csodálatosan remek játékokkal akar valaki annyit játszani, akkor vesz konzolt.
Ennyi pénz meg a világon nincs, nemhogy Magyarországon! :D

Samsung S23 Ultra 5G

(#13) Vigilante


Vigilante
őstag

1,7 milla egy PC-re, bazz az én gépem mindennel együtt max 350-400e HUF ha vadi újonnan akarnánk venni az alkatrészeket, és gamek-ben, kb ugyan ott van, mint ez a fenevad 2 GTX580-al +azzal a csoda intel-el! :) (persze lehet, hogy ezt az 1,7millát, már a GTX580 4way SLI-re értik) :) de a sima 2045 EUR-s konfigot spec gamekben simán beálázza a konfigom! :DDD (és ezért nem kell jó 600e FT-ot kiperkálni! Eleve az a 6 magos intel proci full fölösleges gamekhez! i7 2600K bőven elég, még egy 4 way SLI alá is! :) főleg, hogy akkor már az ember nem 1920x1080-ba, hanem inkább 5760x1080-ba vereti, ahova spec még az én i7 920-am is 4GHz-en elegendő lenne!

darkarthur: Hidd el itthon is vannak, akiknek ez az összeg mellényzsebből kicsusszan! ;)

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#14) MPowerPH válasza darkarthur (#12) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pont a világon van ennyi pénz, csak nálunk, és a környező keleti országokban nincs.

Don't Tread On Me

(#15) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

Azért meg kell hagyni, hogy a design nem rossz! :Y

Azt mondom, hogy a nyugat számára annyira nem tartozik a megfizethetetlen kategóriába.
Még úgy sem, hogy az alapár csak közepes hardver specifikációkat jelent,így meg lehet spékelni alaposan. Már ha feltételezzük hogy MR. XY gamer gépnek szánja,tehát nincs benne alapból brutál vga. Ja és SSD feláras természetesen.

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#16) cimabue


cimabue
tag

Viccesen brutális. A ház külsejében amúgy egy kis Silverstone Raven 3 utánérzést látok.

(#17) ricezox


ricezox
csendes tag

Ez mitől is "millió dolláros"? A közelében sincs ennek a pénzmennyiségnek...

Akit nem tanítottak meg válaszolni a kedves felmenői, azokkal nincs mit beszélnem..

(#18) freestailo válasza Vigilante (#13) üzenetére


freestailo
őstag

még mindig nem értem, hogy egy presztízsterméknek miért kell az ár/érték arányát nézni...magyarázd el kérlek!

(#19) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Holnap veszek föl jelzálogot a lakásra, és veszek két ilyen gémer masinát:D.

(#20) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

A ház jöhet, az nagyon tetszik az egészből... a többi nem hat meg
64GB ram? Atyaúristen... Minek, amikor van olyan új játék, ami 4 GB fölött sem tud használni?

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21) MPowerPH válasza Plasticbomb (#20) üzenetére


MPowerPH
félisten

Gondolom nem csak gamer célokra alkalmas a masina. ;)

Don't Tread On Me

(#22) ittakary


ittakary
nagyúr

6970 és 6990 hol marad?

(#23) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

Jó cucc,de a 64 gb ram csak parasztvakítás.semmi értelme,csak azért rakták be opcióként mert most ugye a ddr3 ram árak a padlón vannak.

üdv.

(#24) aram01


aram01
nagyúr

kéne,csak nincs annyi ojróm :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#25) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Boldog karácsonyt Ware Pisti!

<< Heimdal >>

(#26) Enton válasza Prof01 (#6) üzenetére


Enton
addikt

Ha mindenbe belepakolna alapból minden jót, akkor nem tudnak szép plusz összegért jobbat ajánlani bele helyette:

Azért ők sem teljesen "hülye azért nem vagyok". ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#27) sti10p


sti10p
senior tag

Tudjátok kinek kell a vízhűtés.... :N

XY

(#28) Shing


Shing
őstag

A gazdag népek pedig konzolt vesznek ilyen szépségek helyett... :DDD

(#29) Kov1024 válasza ricezox (#17) üzenetére


Kov1024
tag

Azért az alapkonfig is bőven fél millió fölött van, ehhez képest a csúcs variáns közel 2 millióba kerül. Nem értem, mi a probléma...
ja igen, forintba átszámolva ;)

[ Szerkesztve ]

(#30) Boxi88


Boxi88
őstag

Jó is meg szép is... de biztos, hogy nem kéne, ez is ugyan úgy elavul mint bármi más...

(#31) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Kicsit sokat kérnek érte. :(

(#32) vanhalen válasza MPowerPH (#14) üzenetére


vanhalen
senior tag

"Pont a világon van ennyi pénz, csak nálunk, és a környező keleti országokban nincs"

Már hogyne lenne? Csak legyél te a közbeszerzési pályáztató cimborája, csípd le a sápot, majd add tovább az alvállalkozónak, aki tovább adja az alvállalkozónak és így tovább (pl.[link]) Van itt pénz, eleve tranzit ország vagyunk ipari parkokkal, autógyárakkal stb. csak nem nálad landol, ennyi.

(#33) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Nem jó! A nagyobb tudású emberek biztos bele tudnak kötni ebbe a gépbe is ;] Amikor meg majd cserélni kell mert egyszer úgy is kell akkor (megint a nagyobb tudású emberek) csúnyán lehúzzák, hogy mennyire keveset ér ahhoz képest amennyibe került ;]

Egy igazi gamer/kocka magának rakja össze, egyet értek a fentebb szólókkal :R

Én szégyellném, hogy apuci ezt megvette.. :K

Szerk: .de azéé kéne.. :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#34) zone válasza ricezox (#17) üzenetére


zone
őstag

Valószínűleg egy elbaltázott utalás erre.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#35) banhammer


banhammer
veterán

Jó kis gép, jó drágán.

Egy év múlva meg elavult lesz.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#36) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

De legalább jól nézne ki... De nem...

Mutogatni való hater díszpinty

(#37) Vigilante válasza freestailo (#18) üzenetére


Vigilante
őstag

Csupán azért, mert én mindig eszerint rakok össze gépeket! :)) mármint ár/érték szerint a legjobbat az adott felbontásra! :)

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#38) Gabor343


Gabor343
tag

Hát nem olcsó cucc, de azért az 1 millió dollártól még elég távol áll, inkább "millió forintos"-at kellet volna írni a címbe mert ez így elég bulváros..
(igen a cím alapján én azt gondoltam, hogy tényleg millió dollárt közelítő ára van legalább)

(#39) Silenzio


Silenzio
addikt

Vicc ez az egész. Épp annyira éri meg a luxust, mint az autó-, a mobil- vagy a bútoriparban árult luxuscikkek. Egy kézen meg lehet számolni, hány olyan játék van a piacon, ami megkövetelne akár egy GTX580-at is egy monitorral. Pl. ott a Crysis 2. Dx11-ben szarrá szaggatja magát ezzel a kártyával is, viszont a MaLDoHD moddal egy 5850-esen is faszán fut jóval szebb grafikai megoldások mellett.

Ma már nem az az ász, aki megveszi a kemény cuccokat súlyos ezresekért (euróban, dollárban), hanem aki tud programozni, és házon belül javítja a faxkalapos fejlesztők szánalmas hibáit. Ennyi.

Radikálisan globalizáció- és fogyasztói társadalom ellenes lettem az utóbbi években, pláne, mióta a nyakunkon a válság, és ez sajnálatos (már hogy a körülmények erre késztetnek), de szívesen elszórakoznék egy sötét sikátorban némi fém- és fatartalmú segédeszköz társaságában az olyanokkal, akik kedvtelésből ilyen cuccokra áldoznak. ;] Pedig még Dextert se nézek, az nekem túl durva.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#40) xT4ken


xT4ken
tag

Dejoooo!!! Fizethetek azert hogy milyen hatterkepet tegyenek be es hogy milyen szinek vilagitsanak epilepszias rohamba :DD :DD.

Szepnek szep, de egy igazi gamer ert annyit a HWhez hogy sajat maga osszerakjon egyet...(es a maradekbol igyon egy evig)

(#41) Daywalker válasza Gabor343 (#38) üzenetére


Daywalker
addikt

Idézőjelbe tettem az igazit, mert a végén még azt hiszik, hogy aranyból van. Bár erősen átvitt értelemben van alkalmazva ez a szófordulat.

Aki meg nem érti, annak egy visszautalás: [link] :R

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#42) TESCO-Zsömle válasza Vigilante (#37) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És falbontásra milyet raknál össze? ;] :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43) JSaN


JSaN
addikt

Az a 6870 kicsit FAIL, az en 3 eves gepemben is ilyen van. Es nem kerult 1 millioba, nem dollarba forintba sem. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#44) Puma K


Puma K
veterán

Ha nem tudnám, hogy vannak ilyen jó kis PH!-s bazárosok meg nem tudnék gépet építeni, mert mondjuk nem értek hozzá, de játszani szeretek és rühellem a retek konzolt (ami amúgy igaz) valamint tehetősebb családban élek/jól keresek akkor nagy valószínűséggel ezt a gépet vásárolnám meg:

"Az alapkonfiguráció 2045 eurónak megfelelő összegbe kerül. Ezért az árért a jellegzetes Alienware formájú és különleges elrendezésű házban Intel Core i7-3930K processzor (vízhűtéssel), 2x4 GB DDR3 1600 MHz-es RAM, NVIDIA GeForce GTX 580 grafikus kártya, 1 TB SATA merevlemez, 875 wattos tápegység és Blu-ray Combo ODD található Windows 7 Home Premium 7 64 bites operációs rendszerrel és három év garanciával."

De mivel egy kicsit értek a gépekhez, és legó (legó lvl: 99) módjára pakolom össze őket (mint anno jó pár évvel ezelőtt 14 évesen 160k Ft-os gépet egyedül raktam össze) így nem fogok ezektől venni semmilyen gépet ;] :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#45) keIdor


keIdor
titán

Pff, de drága. Szépnek szép az összkép, csak ennyiért rablás.
Játékra továbbra sem kell az én gépemnél erősebb Full HD-re. Plusz egy GTX-580-at elfogadnék szívesen egy 27"-es vagy 30"-as monitorral, 2560x1440 és 2560x1600-al és kész is. Kész a tökéletes gamergép. Több felesleges.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46) proci985 válasza ittakary (#22) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

6990 gyakorlatilag EOL, 6950/6970 gyártás is leállt. gondolom emiatt nem tüntetik fel őket opcióban. 6950ből valszeg nagyobb a készlet és tovább várható, hogy OEMeket még ki lehet belőle szolgálni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#47) #06658560 válasza Plasticbomb (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az elején a tolólap az borzalmas minőségű a jelenlegi házaknak, egyébként rendben lenne.

(#48) Dominó85


Dominó85
veterán

Apple PC változatban... :DDD
Vegye meg a hóhér ennyiért, amikor fogod, bemész a boltba és negyed ennyiért saját magad összerakod. Nyilván akinek van elég pénze, az az előbbi mondatomra azt válaszolja, hogy de az időigényes... Bocsi, de kinek is van több szabadideje? Annak, aki 12-14 órázik sz@ré-hugyé, vagy akinek milliárdjai (milliói) vannak fölösbe. :))

* Péter - 06302461862 *

(#49) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Azért milyen már, hogy szürke tápot raktak bele?! :D Meg a kábelek sem harisnyásak, de még elrendelve sincsenek. omg

(#50) Vigilante válasza TESCO-Zsömle (#42) üzenetére


Vigilante
őstag

Arra egy AMD duron is megtenné! [link] :DD

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.