Hirdetés

2019. december 15., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Mindkét game jó választás lenne..

nothing is true everything is permitted..

(#2) RexpecT

RexpecT
(addikt)

Én csak azt nem értem, hogy miért ilyen gagyi a kinézete a gépnek....

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#3) iBlast válasza RexpecT (#2) üzenetére

iBlast
(aktív tag)

+1...mint valami kínai piacos kis olcsóság.

(#4) D1Rect válasza RexpecT (#2) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Mi a baj vele?

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#5) elithun válasza RexpecT (#2) üzenetére

elithun
(őstag)

A dupla képernyősdit én sem értettem soha. Bár nem tudom te melyik részére gondolsz.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) RexpecT válasza D1Rect (#4) üzenetére

RexpecT
(addikt)

Én sokkal több értelmét látnám,ha egy képernyő lenne, és valahogy a gombok is kevésnek tűnnek.

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#7) gery dee válasza RexpecT (#6) üzenetére

gery dee
(aktív tag)

Mikéne rá qwerty gombsor? :DDD magyarázd el mihez kell még neked gomb? Amúgy az egy képernyős rendszert én is támogatom de csak ha érintős lenne :D

Abban a pillanatban aláírás.

(#8) Morden24 válasza RexpecT (#6) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Miért lenne kevés rajta a gomb?
Olyan szoftvereket írnak rá, amikhez ennyi gomb kell :))

Sectumsempra - For Enemies

(#9) mrhitoshi

mrhitoshi
(veterán)

mindig is vágytam egy Nintendo DS-re,de mivel PSP többet tudott,így nem vettem meg,bíztam abban majd lemegy az ára... amúgy szuper kis kütyü,ha meg ilyen játékok mennek majd rá,akkor veszek is egyet :C

Platformok: PS4~PC~W10

(#10) D1Rect válasza RexpecT (#6) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Értem. :K
Szerintem kifejezetten jó a 2 képernyő, mert összecsukható, de a gyártási költségek az elfogadható szinten maradnak.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#11) harry

harry
(veterán)

Azért egy AvP egy hentelősebb, mozgalmasabb játék, hogy lehet az élvezhető ekkora kijelzőn :F

(#12) 30z.Samu válasza harry (#11) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Ki tudja, lehet hogy összehozzák úgy, hogy az legyen. :) Nem vagyok a kézi konzolok híve, de eddig ez a Nintendo tetszik.

Sic Parvis Magna

(#13) joojoe válasza RexpecT (#6) üzenetére

joojoe
(csendes tag)

Egy nagy képernyő tényleg jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.