Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Én PC-re előjegyeztem. A GameInformeres értékelést még a saját fórumozóik is kinevették. Nagy vicc volt az egész. A véleményem még ott kifejtettem, itt elolvasható [link] Ha haverok között nem lesz kivel Survivor-özni akkor bárkivel szívesen játszom majd, TeamSpeak3-at meg játékot hostolok majd ha lehetséges ;)

A cikk címe Predator

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

"puding próbája az evés"

olvastam már csomó film-/játékkritikát és egy része nem az én ízlésem alapján íródott, tehát megvárom a játékot és én eldöntöm, hány pontot kap nálam... (előre látom, hogy íródni fog azonnal jópár logoutos beszámoló a játékról, mert elég nagy körülötte a felhajtás/érdeklődés)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Preda válasza mephi666 (#2) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát sajnos elég nehéz szubjektív véleményt alkotni bármiről is. Mindenkinek megvan a saját ízlése. Én mondjuk nem hinném, hogy csalódnék benne nekem már a demóval se volt gondom. Még kicsit több mint egy hét és kiderül. Ez a pontszám azért kicsit reálisabb mindenesetre.

(#4) Drenadar


Drenadar
veterán

én már előrendeltem :)

(#5) mindfreak


mindfreak
őstag

A multi demótól nem dobtam ugyan hátast, de nem hinném, hogy ennyire gyengére sikerült volna a teljes, hogy 5/10 pontot adjanak rá.

Vagy lehet, hogy nem a Mass Effect 2 után kellett volna tesztelni?! ;]

(#6) mnmlst


mnmlst
tag

majd miután játszottam vele eldől, hogy marad-e a polcon vagy cserélem-e be (plussz ráfizetek - szerk.) használtan egy újra :P

[ Szerkesztve ]

(#7) waithEard


waithEard
őstag

Hát nekem erről a jó öreg Half-Life 2 jut eszembe, csak ott ellenkező előjellel történt mindez. (Alapvetően nem volt rossz játék, de olyan ömlengéssel írtak róla, amit nem érdemelt volna meg)
Elképzelhetőnek tartom, hogy különböző cégek megvesznek újságírókat, hogy a nekik tetsző eredményt jelentessék meg. Tekintve, hogy ez a "real" életben is így megy, és itt sem babra megy a játék. Megjelenés után okosabbak leszünk.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#8) atike


atike
nagyúr

Nekem kell....

A mindenbe belekötő, mindent lehúzó besavanyodott kockafejű kritikusokat meg hagyjuk... :)

(#9) aginor


aginor
addikt

A Rebelliontól mondjuk nem is várok túl sokat.. A Monolith prezentálta második rész nagyszerű volt, de nekem az első rész nem jött be, ha ugyanazt kapjuk dx11-ben, akkor ez sem lesz a kedvencem.
A demó nem nyűgözött le (bár rossz sem volt), de az alapján még bármi lehet belőle.. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#10) kgergo23


kgergo23
tag

a multi tenyleg bena lett, elegge illuziorombolo...en is elo akartam rendelni, de letettem rola...nem ugy nez ki hogy erdemes lenne sajnos, pedig nagyon vartam

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#11) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Azért eléggé vacaknak kell lennie egy játéknak, hogy 5/10-et kapjon. Itt valószínű, hogy elfogultság játszik szerepet. Még anno valamelyik magyar játékmagazinban, amikor megjelent az első GTA, ott is jócskán 40% körülire értékelték, aztán milyen jó kis játék volt... :)

(#12) antikomcsi


antikomcsi
veterán

A multi alapján jogos az 5 pont, még sok is. ;]

Főleg az idegesített, hogy volt 1-2 emberke akik úgy tolták, mintha 100 éve ezzel játszottak volna. Amikor én tengerészgyalogos voltam, lőttem mint a gép, és fröcsögött is a sav, meg a zöld vér, de azért nem halt meg olyan könnyen a predi.

Tegnap meg feljött 1 kölök, és szó szerint 1 lövéssel leszedtek, a nagy központi csarnok túloldaláról. Nem gránáttal, simán marine-nal rám lőtt egyett, én meg valami nagyon beteg predátor lehettem, mert rögtön megdöglöttem. Oké, előfordul egyszer, előfordul kétszer, de, hogy a gyerek 34-et gyilkolt egymaga, mi többiek, meg ott "szerencsétlenkedtünk" pedig tuti nem tegnap kezdték, mert láttam 3 alient, akik egymást fedezték, és DM ellenére nem haraptak egymásba, de Ők is hullottak, mint a legyek.

A grafika harmat gyenge egyébként, a pályát meg hamar meg lehet únni.

(#13) feka007


feka007
nagyúr

Kipróbáltam a demót, nem rossz játék, nekem tetszik. :D

(#14) Xaels válasza kgergo23 (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kötözködés képpen, szíved joga úgy értékelni valamit ahogy te gondolod, de kíváncsi vagyok az álláspontodra, hogy miért lett béna a multi? Gondolom a "demo" alapján vontad ezt le, de ott a teljes multi legapróbb részletéből kaptunk ízelítőt, bizonyos DeathMatch módból ami köztudott, hogy a multis játékok kihagyhatatlan és legfeleslegesebb/legócskább módja. Valamint egy nagyon egyszerű felépítésű, nem túl nagy és zárt mapot. Ezekből levonni szerintem nem érdemes messzemenő következtetéseket és ajánlom, hogy kövesd figyelemmel a megjelenésig a híreket ezzel kapcsolatban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) GegeWarrior válasza Xaels (#14) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Egyetértek:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#16) moha21


moha21
addikt

Ezt kötelező megnézni:[link]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#17) Xaels válasza antikomcsi (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Érdekes. Alap fegyverrel lőtt el? Mert a marine-nak ott vannak elhelyezve a durvább fegyverei. A távcsöves elég erős, a smartgun meg ugye automatikusan rááll a célra. A lángszóró meg csótányriogatásra is alkalmatlan a demoban. Az egylövéses kill még lehetett a lagg hibája is, mivel ugye a demo nem állandó serverekről üzemel hanem a játékosok hostolják mint az iwnet esetében( a teljest dedikált serverek támogatásával adják ki egy korábbi hír szerint).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) aginor válasza Xaels (#14) üzenetére


aginor
addikt

A demót azért adják ki, hogy azzal nyerjék meg maguknak a leendő vásárlókat (lásd pl.: Crysis), ebből kiindulva szerintem egyáltalán nem meglepő ha valaki ez alapján véleményt alkot..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#19) Xaels válasza aginor (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Single Player demo esetében egyet értek veled(mármint a kommented 1ik felével), de itt multiról van szó és tartom magam ahhoz, hogy aki 1játékmód és 1térkép alapján ír le egy játékot multiban annak elég csőlátása van, ezért vagyok kíváncsi az indokaira. Sajnos itt nemhiszem, hogy célszerű lett volna 1 Survivor/Infest/Hunt móddal demózniuk...

Mi lett volna ha COD4 esetében kiadnak egy multi demot amiben csak dm van és shipment? Valószínűleg az sem tetszettt volna sokaknak, sőt állítom az emberek 99%-a elégedetlen lett volna, pedig annak ellenére vannak sokkal jobb játékmódok és térképek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) Crytek


Crytek
veterán

Már megrendeltem külföldről kevesebb mint 6000Ft volt nálunk meg 10 ezer szánalom!

Next PC Upgrade: 2022

(#21) BalaNce87 válasza Crytek (#20) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ott akciós azért, amúgy ott is 9-10 lenne, pl bioshock2 nálunk olcsóbb mint ott.
Persze 10-ért mindenképp drága egy pár órás játék, nálam max 4000 ft a határ, 10ezer röhej egy játékért, kivéve ha multis bár ez se mindig igaz.

[ Szerkesztve ]

(#22) Crytek válasza BalaNce87 (#21) üzenetére


Crytek
veterán

Van olyan hely pl game.co.uk ahol a csak 7500 ft a Bioshock 2 nálunk meg 7990 +990 szóval az is olcsóbb!

Next PC Upgrade: 2022

(#23) feka007 válasza BalaNce87 (#21) üzenetére


feka007
nagyúr

Én eddig BF-ekért, meg CoD-okért (kivéve 5, 6) nem sajnáltam 10-11 ezret kiadni, mert mindegyik lekötött hónapokra. (Igaz, mindegyik részt nem vettem meg egyikből se, mivel CoD1-gyel egyáltalán, UO-val csak lanba régebben, BF Vietnámmal meg csak singlebe mikor még nem hardcore kockultam :D De a többi meg van )

(#24) BalaNce87 válasza feka007 (#23) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát azt mondom de ezek multis játékok, amiknek úgymond visszajön az ára, de most egy bioshock2 amibe most lesz multi, de kb kutyát nem érdekli, tolom vele pár órát és ez 8-10ezer ft.

Crytek: De azt vedd hozzá hogy postával meg drágább szóval én úgy számolom, persze az avp meg postával 6000.

[ Szerkesztve ]

(#25) monsta007


monsta007
tag

Azért ez sokkal reálisabb pontszám :K Jó kis játék lesz ez, egy kis single és a multival meg évekig el lehet lenni.

(#26) Akos96


Akos96
senior tag

Az 5.75 egy vicc. A Wolfschanze-nek adtam ennyit. :D
Én mindenképpen megveszem PS3-ra. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#27) feka007 válasza BalaNce87 (#24) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát a Bioshock 1-ből kiindulva 50 ft-ot nem adnék érte.. Kinyomtam egyszer még anno, de legkevésbé sem fogott meg, sztem gagyi volt

Én most a BC2-t fogom megvenni, ha a full már nem lesz tiszta bug, ha igen akkor lehet megveszem ezt helyette vhonnan olcsóbban.

(#28) kissd01


kissd01
tag

Ne sírjatok,jó lesz ez! :C

(#29) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Volt már olyan, hogy a "tesztelők" által agyonsztárolt gém nekem nem tetszett. És ennek az ellenkezője is... ;]

Alléz Olympique de Marseille!

(#30) kgergo23 válasza Xaels (#14) üzenetére


kgergo23
tag

legfokepp az iranyitas miatt.abban igazad van, hogy termesztesen a vegso produktum lesz a mervado...nagyon vartam a jatekot, fent maradtam reggelig hogy le tudjam tolteni es ki tudjam probalni, de nem tudom, nem az igazi...az avp 2 vel eleg sokat jatszottunk multiban, lehet ahhoz voltam szokva, ez az uj mintha realisabb lenne...

es ne erts felre, fikazni nem fogom, de sajna en nem ezt vartam:) grafikailag nekem nincs bajom vele, de a legfobb problemam akkor is az iranyitas, az meg valoszinu ilyen fog maradni

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#31) Ari18


Ari18
őstag

Soha nem érdekelt egy újság tesztje sem. Mindenkinek más tetszik, emberek vagyunk, különböző igényekkel. Egy játékot ki kell próbálni, egy videóból nem vonhatsz le, messzemenő következtetést. Egy-két esettől eltekintve.

(#32) bifidus válasza Preda (#3) üzenetére


bifidus
tag

szerintem az objektív szóra gondoltál

(#33) Preda válasza bifidus (#32) üzenetére


Preda
aktív tag

igen arra köszi

(#34) ZCoyote válasza Preda (#3) üzenetére


ZCoyote
őstag

Nem inkább objektívet nehéz és szubjektívet könnyű? ;)

Na jól lemaradtam, nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#35) boeing válasza Ari18 (#31) üzenetére


boeing
senior tag

Igy van,nekem soha nem tetszetek a AVP,és ez sem. :K

(#36) aginor válasza Xaels (#19) üzenetére


aginor
addikt

Ahogy gondolod, de én továbbra is tartom, hogy a demó alapvetően a játék népszerűsítésére való, és ha ebből indulunk ki, akkor vélelmezhető, hogy a kiadó jó színben szeretné feltüntetni a játékát, tehát alapvetően nem a legszarabb részt teszi bele..
A másik pedig az, hogy egy két hét múlva megjelenő játék esetén nem látom akadályát egy "single" demónak, ha úgy élvezetesebb a játék..
Valóban sokszor nem lehet egy pálya alapján megítélni egy játékot, de tekintve, hogy ennyit adott ki a kiadó, így erre "kényszerítik" a leendő vásárlókat.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#37) Drenadar válasza aginor (#36) üzenetére


Drenadar
veterán

én azt nem értem, hogy a demonak azt kellene bemutatnia mit tud a játék... erre kiadnak egy agyonbutított dolgot.

sarkított példa, de olyan mintha elmennél egy próbanapra a munkáltatóhoz és a teljesítményed 20%-át mutatnád be. " vegyé fől oszt majd meglátod milyen vagyok én"

ezt most hogy?

dm a legunalmasabb mod szerintem. egyetlenegy pálya...

AVP3 után élvezet volt a c&c4 demóját kipróbálni.
domination mód, full grafika... nem mindegy hogy 12xx vagy fullhádé...

(#38) Preda válasza Drenadar (#37) üzenetére


Preda
aktív tag

Szerintem olyasmi is lehet mögötte, hogy ha mondjuk benne lett volna több mód meg több pálya akkor lehet sokan nem vennék meg mert ezzel is ellennének.

(#39) Drenadar válasza Preda (#38) üzenetére


Drenadar
veterán

egyszerü megoldás...
megjelenik a teljes játék még egy hónapig hagyják a demot, utána meg letiltják a béta klienseket.

Egyébként nem kivánnék túl sokat.

1, teljes grafikai szabadság. Ájuljak el a grafikától, hú de szép fullhd-ben tényleg megéri megvenni.

2, single mód 1-2 pálya (ugye az hamar megunható nem fogja az ember sokszor végigjátszani.

3, még egy multi mód és modonként 2 pálya.

(#40) Xaels válasza kgergo23 (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Alapjáraton az Alien-nél én is felvontam a szemöldököm, nemigazán akarta azt csinálni amit szerettem volna, de miután bekapcsoltam az Auto Transition -t egész tűrhető lett :DDD Amit szokni kellett még az a Predator fegyverhasználata és sajnos a megoldás ordít a konzolosságtól. De végeredményben nem volt ez olyan szörnyű, bár én mindig azzal kezdek majdnem minden játékot, hogy beállítom a gombokat és az egér érzékenységet a saját szájízem szerint. Itt ezekkel nem volt semmi gondom.

Aginor: Mint mondtam részben egyet értek veled. Abban, hogy a demo-t nem így kellett volna, nem ez volt a legjobb választás, de nem tudhatjuk mi motiválta a fejlesztőket ezügyben. Az meg, hogy a végeredmény, kinek tetszik és kinek nem, szubjektív és valószínűleg mindenki el tudja maga dönteni.

Pred: a komolyabb játékmódokat szerintem is ezért nem tették bele a demoba, de egy Species DM elfért volna meg a 8-nál több játékos lehetősége is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) BalaNce87 válasza Xaels (#40) üzenetére


BalaNce87
addikt

Aki demo előtt is megakarta venni, mert nagy avp fan, akkor azoknak a többsége meg is fogja venni, neki mindenképp jó lesz a játék, mert a karaktereket szereti és hogy azokat irányíthatja.

(#42) aginor válasza Drenadar (#37) üzenetére


aginor
addikt

Igen, erről beszélek én is. :K

Xaels: persze, hogy szubjektív, de itt azon megy a vita, hogy a demó alapján nem nagy szám, erre egyesek be akarják bizonyítani, hogy de akkor is az, mert százszor jobb lesz a kb. két hét múlva megjelenő teljes játék (mire eddig nincs bizonyíték).

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#43) Drenadar válasza aginor (#42) üzenetére


Drenadar
veterán

bizonyíték nincs.
amolyan feeling, hogy bakker ennél csak jobb lehet :D
de ez valami nyár végi kiadás, nem?
illetve szerintem nem olyan rossz ez a demo, engem a grafika az ami zavar.
23-as fulhd monitoron borzalmasan néz ki, és akkor nekem csak ilyen kis monitorom van... mi van azokkal akik sokkal nagyobb megjelenítőn próbálták ki? odahánytak?

(#44) aginor válasza Drenadar (#43) üzenetére


aginor
addikt

Nálam 19"-on elfogadhatóan nézett ki, bár a hangulat a fontos, ott viszont nem volt baj, már ami a megjelenítést illeti.
Aliennel határozottan hangulatos volt még a demó is, a tengerész vánszorgása viszont elviselhetetlen, mint valami sánta víziló, úgy húzza magát. :W
Az egyedi multi módokban viszont nagy lehetőség van, vajon sikerült nekik kihasználni? Ezt csak az eredeti megvásárlása után tudod meg, akkor viszont már eladni sem lehet normálisan, mert steam-be kell regisztrálni.. :W

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#45) feka007


feka007
nagyúr

Idióta kölök folyamatosan üvöltözött a teszkós mikrofonjába, inkább lenémítottam már.. :W

(#46) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Egyébként akinek nincs internete, az akkor nem is játszhat az egyszemélyes résszel se? :U Tudom hihetetlen, de van ahol nincs net, de van gép ami csak játékra van használva.

(#47) Drenadar válasza antikomcsi (#46) üzenetére


Drenadar
veterán

miért ne játszhatna? l4d is steames mégis tudok vele olyankor játszani mikor nincs net :)

(#48) antikomcsi válasza Drenadar (#47) üzenetére


antikomcsi
veterán

Azt hittem regisztrálni kell, és profilt létrehozni hozzá.

(#49) Xaels válasza BalaNce87 (#41) üzenetére


Xaels
félisten

Én pl a demo-hoz kötöttem, hogy mit veszek meg. BC2(Beta-ztam, volt 2 Beta kulcsom is mert egyet vettem CDG-n és rá pár napra EA dobott egyet) vagy AvP és az AvP győzött, pedig ki nem álhatom a DM meccseket, de mostanság egyre többször találkozom olyan szerverrel ahol az azonos fajban levők nem gyilkolják egymást halomra...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50) Drenadar válasza antikomcsi (#48) üzenetére


Drenadar
veterán

steamhez kell a profil, az alapján azonosít. de értelemszerüen ha nincs neted, akkor minek? feltelepíted a gamet, és kész, hasonlóan mint a cs-t, ha megkeresed az indító exe-t akkor nyertél :)

de miért? nincs neted? :|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.