Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iBlast


iBlast
aktív tag

Kár...bár, hogyha a játék sikerét kockáztatta volna a korai megjelenés akkor inkább dolgozzanak még csak ralyta :K

(#2) elithun


elithun
őstag

Ez így elég nagy pazarlásnak hangzik a SEGA részéről, miért pont a megjelenés előtt lövik le a projectet? Mysterious.

(#1) iBlast: azt a "ralyta" szócskát gondold át még egyszer. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#3) Wolverine válasza iBlast (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem dolgozik rajta senki. A projekt törölve lett.

#2: mondok egy indokot: szar lett ;]

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Akos96


Akos96
senior tag

Nagy kár érte, Alienes játékot nehéz nagyon elcseszni. (Megelőzésképpen: az új AvP nem volt olyan rossz :)) ) :(

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#5) iBlast válasza elithun (#2) üzenetére


iBlast
aktív tag

rajta*... :N

(#6) elithun válasza Wolverine (#3) üzenetére


elithun
őstag

Akkor max. negyed annyian vették volna meg, mint ha jó lett volna a játék, így viszont pénzkidobás. Mindegy, ők jobban tudják. :(

(#5) iBlast: :P

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) InVino86


InVino86
aktív tag

Az "annak idején" mit jelent? :)

(#8) L3zl13 válasza elithun (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Gondolom lett volna még egy befejezéskor esedékes részlet az Obsidian felé, meg a kiadási és reklám költségek. Ezeket megspórolták.

PS: Automata fegyvert megvédeni az idegenek támadásától? Mily eredeti... :U
Nem azt mondom, hogy egynek nem jó, de ennél jobb példát nem tud felhozni?

Aki hülye, haljon meg!

(#9) frame>24


frame>24
addikt

Úristen, hát ezért baromira NEM KÁR, egyrészt semmi nem látszik, ami igen, az is szörnyű: kb. ilyen dekortikációs rigiditásban szenvedő merev karakterek, majdnem, hogy statikus muzzle flash (?!), stb... :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#10) Sicilian válasza Wolverine (#3) üzenetére


Sicilian
addikt

:DDD lehet...

nothing is true everything is permitted..

(#11) macman507


macman507
aktív tag

Hát biztos azért törölték a projectet mert ők is megijedtem a lövéshangoktól :D
A többi egyébként tetszett, hangulatos.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#12) atike


atike
nagyúr

Lehet, hogy a céges monitor kicsit sötét - de alig tudtam a videóból valamit is kivenni... :(

Ami biztos, hogy határozottan tetszene egy ilyen témájú játék.

Ez amúgy rpg? Csak mert nekem inkább tűnt fps-nek abból amit láttam...

(#13) Morden24


Morden24
nagyúr

a 15 láb nagyságú Alien, vagy éppen a rengeteg használható kütyü, a különféle tengerészgyalogos és a változatos küldetések, mint például, hogy egy telepített automata fegyvert megvédjünk az Alienek támadásától.

Ha egy mondatban sikerült ennyi sületlenséget összehozni, akkor nem csodálom, hogy a SEGA rájuk csapta az ajtót :))

Sectumsempra - For Enemies

(#14) HaaS válasza Morden24 (#13) üzenetére


HaaS
addikt

Ááá... az semmi... van egy különösen magas idegen, 15 láb 2 hüvelyk... vagy alig van használhatatlan tereptárgy, többféle szanitéc is van, zsír küldetésekkel, pölö egy kurkumás zacsit kell őrizni, hogy rá ne essen az eső, mert az idegenek meg akarják kaparintani, hogy ne legyen szép színe a levesnek!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#15) Morden24 válasza HaaS (#14) üzenetére


Morden24
nagyúr

Háde vazze, ha ezek voltak a legérdekesebb dolgok, amiket a játékukról mondani tudtak, akkor a világ szerencséje, hogy a Sega megparancsolta a seppukut :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#16) HaaS válasza Morden24 (#15) üzenetére


HaaS
addikt

Hehh... most hogy mondod, lehet, hogy az én verziómmal vennék játékot, az eredetivel meg nem... :DDD!

szerk: csupa új ötlet kéne... mittudomén.. az idegenek meg akarják szerezni a túrógombóc receptjét... vagy az utolsó tubus megmaradt fogkrémért indítanak egy végső, könyörtelen rohamot...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#17) Morden24 válasza HaaS (#16) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az utolsó megmaradt fogkrém Starbuck-nál van a Galactica-n :D

Sectumsempra - For Enemies

(#18) L3zl13 válasza HaaS (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Na, azért szavazzunk meg nekik egy kis bizalmat.
Pl lehet, hogy ez a 15 láb magas idegen egy csapattag, és akkor máris mennyivel érdekesebb. :DDD
Lásd a képen.

Aki hülye, haljon meg!

(#19) HaaS válasza L3zl13 (#18) üzenetére


HaaS
addikt

Jó kép:D!
Bizalom az van, hú... Morden24 miatt írtam, a cikkhez nemigen tudok mit hozzáfűzni (most már elolvastam:P).

Esetleg annyit, hogy csinálni kellene egy versenyt, ahol a legérdekesebb kveszt kitalálója megjelenés előtt kap egy példányt a soha meg nem jelent/jelenő Aliens erpégéből...
Bár engem a "kütyük" is érdekelnek.. pölö az esetleges "jó alien" csapattagnak lehetne tuningolni a melee-jét körömreszelővel, gyémántporos fogkrémmel a harapását... hmmm... lehetnének spéci adamantium protkók is:DDD!

szerk: (#17) Morden24: téééényleg :Y:DD!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#20) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nem sok ebbe a pici hírbe az az öt darab "a játék" kifejezés?
Amúgy csatlakozom, ez borzalmas.. ha jó lett volna, nem torpedózzák meg.

(#21) Angel1981 válasza Morden24 (#13) üzenetére


Angel1981
veterán

Helyt adok! :D

(#22) Morden24 válasza HaaS (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

"Jó" élien egyébként volt, asszem a nagyon fantáziadús Halállabirintus című Aliens novellában (ha jól emlékszem, Norbert volt a neve, és talán szintetikus vagy robot volt).

Egyébként szerintem teljesen jó és izgalmas quest lenne, ha Ripley-vel ki kéne járnunk a Pápánál, hogy az egyház hagyja jóvá az abortuszt :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#23) Cathulhu


Cathulhu
addikt

és a változatos küldetések, mint például, hogy egy telepített automata fegyvert megvédjünk az Alienek támadásától.

Ur isten, micsoda kreativitas, alig minden masodik FPS-ben van ilyen hihetetlen egyedi kuldetes.
A tobbi hulyesegrol inkabb ne is beszeljunk, 15 lab magas alien, remelem szoros is volt es 4 pataja...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#24) HaaS válasza Morden24 (#22) üzenetére


HaaS
addikt

:DDD!

"a sárkány is csak ember" - oxox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.