Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jó lesz ez, bár grafikailag nem a legszebb, de ez nem nagy gond.

Live-Die-Respawn

(#2) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Jó kis parás radar észlelő fel van szerelve megint csak látom!:P:D
Ettől a jeladótól izgalmasabb a játék!

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#3) DeFranco válasza oriic (#1) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Te mióta vagy nagybetűs? :F Vagy csak nekem nem tűnt fel?

(#4) Mister_X válasza DeFranco (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már egy bő hete az :K

Fáj a szívem, hogy februárban semmi érdemlegeset nem tudok megvenni, pedig annyi finomság jön... Aliens: Colonial Marines, Crysis 3, Metal Gear Rising: Revengeance, Sly Cooper: Thieves in Time :( Na majd, márciusban.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) oriic válasza DeFranco (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Múlt hét óta. :)

Live-Die-Respawn

(#6) DeFranco válasza oriic (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Remélem ez az amire gondolok.

(#7) oriic válasza DeFranco (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom mire gondolsz. Játékhíreket, cikkeket írok, játékteszteket csinálok a gamepod színeiben.

Live-Die-Respawn

(#8) trufa12


trufa12
addikt

ha jól látom konzolos graf :)
nem is rossz, én csak azzal nem vagyok kibékülve hogy maga a mozgások ratyik

egyébként mindig szebb 1 játék grafikája mint 1 videón szóval ezt még megfejeli a saját megjelenítő képessége nah meg hogy nem 1 videót látunk hanem magát a játékot, szóval nem lesz csúnya

(van itthon ez az új dell 27 colos üveglapos csoda monitor ) sokan szidják, nekem nincs vele problémám és ha még akarok meg is tudok borotválkozni, plusz nem tudnak hátba támadni sem :Da DELL mindenre gondolt mikor készítette.

én teljesen új korába mikor 1 hete jelent meg akkor vásároltam nem is tudtam hogy újdonságot veszek , meg 1 sony bravia tv ) szóval nem lesz problémám
nem véletlenül tértem inkább vissza a ps3 ra ;]

már persze nem mintha a pc nek a monitoron szar képe lett volna , de azért a tv és konzol még mindig jó ráadás ha nagy a tv annál jobb

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#9) Angel1981


Angel1981
veterán

Nagyon az Alien 2-ra hajaz! :)
Csak nőjön is fel hozzá - vagy legalább a közelébe, már az is jó lenne.

orichalcos: jó, tudom, úgy értem, hogy emellett még pont ugyanazokat a "poénokat" is beveti (robotágyú, rakodórobot, APC, stb.) persze ha jól csinálja, akkor nem gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) ricshard444 válasza oriic (#7) üzenetére


ricshard444
veterán

Grat :) Én meg szívesen lennék vga guru :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#11) oriic válasza Angel1981 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel annak a folytatása lesz. :DDD

(#10) ricshard444

Thx... :R

Live-Die-Respawn

(#12) trufa12 válasza Angel1981 (#9) üzenetére


trufa12
addikt

én nem számítok sokra, ezért nem is fog csalódás érni
alien hentelés biztos lesz ,, meg csipogás több nem kell 1 fps be:)

én meg szívesen lennék valami PC guru :D
tesztelném a gépeket xD valahol . fizetésképpen nem is kérnék csak pc txD

mert attól hogy alább adtam imádom a pc t :) a makettozást a szívást vele . legjobb
főleg mikor már izzadva anyázik az ember ha valami gebasz van és a végén pedig sikerül és ÁHH :D császárnak érzed magad xD

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#13) Johnny Cage válasza Mister_X (#4) üzenetére


Johnny Cage
addikt

..Dead Space 3-at kihagytad.

(#14) Mister_X válasza Johnny Cage (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak a jó játékokat soroltam fel ;] De inkább fogalmazzunk úgy, hogy ami nekem finomság. DS nekem csak a második rész demójáig jutott. De azért tervben van az első két rész.

@trufa12: derogál a stílusod.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) Ryder62


Ryder62
őstag

Akkor ez most horror vagy tucat hent vagy mi? :F

Mert így videókból ítélve csak sétálni kell meg lőni. Na meg néha futni. :)

(#16) wolfman


wolfman
veterán

"It's time to kick ass!"
Szóltak az Alienek!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#17) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Várós nagyon! :B :K

még jó hogy február 11.-én kezdődik a következő félév :W

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18) Narasim


Narasim
aktív tag

ez nekem nagyon gagyinak tűnik. úgy mindenileg. :F pedig nagyon várom...

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#19) hipó


hipó
tag

Nagyon jó ez az új COD: Colonial Marines! :D

(#20) Frigo


Frigo
őstag

Call of Duty Alienekkel ...gáz. :U

(#21) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

de messze van még tizenkettedike.. :DDD

btw.: az nem Bishop volt véletlenül a közepén aki feltesz egy bőröndöt/táskát az asztalra? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Mit kell itt sírni, hogy tiszta cod ? Amibe lőni kell valamire az cod ? Kártyázni akartok az alienekkel vagy mit ?
Én ki akarom irtani mindet ;]

(#23) SSJmeszes válasza bolondember (#21) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

De az..
Teljesen követik a filmet úgy látom.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#24) Syz


Syz
senior tag

Hát ez szerintem is gagyi.Az Alien vs. Predator nagyon jó játék volt legutóbb.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#25) trufa12 válasza Mister_X (#14) üzenetére


trufa12
addikt

bocsá meg nekem :D
holnaptól nem zavarom úri , igényes légköröd mert ps 3 előtt fogok aszalódni szvsz. :R

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#26) Raysen623


Raysen623
addikt

A játékmenet a videóból nézve szerintem jó lesz, és hangulat is megvan benne! Azonban én nem költök olyan játékra aminek a garfikája megrekedt 2005 tájékán a köcsög konzolok miatt......de várom már a nextgent te jó ég!!!!!!! Gyalázat ami itt folyik... :W

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#27) trufa12 válasza Raysen623 (#26) üzenetére


trufa12
addikt

Hajrá:D :C

am ezek a köcsög konzolok az új genel úgy oda fogják megint alázni a pc t 1 időre -.- hogy majd pislogsz :C

még mindig nem értem az ilyen ember minek játszik... ne a grafikát nézd hanem a játékot ha az jó tök mind1 hogy nem olyan mintha a filmet néznéd (bár szerintem , az eredeti alien filmnél..)

a valósághoz hű grafika meg már nem lenne az igazi , túl morbid lenne meg szerintem túl sokan halnának meg a pc vagy konzol előtt

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#28) waithEard


waithEard
őstag

Félek, hogy az eredeti parás hangulat hiányzik majd belőle. Azt hiszem erre gondoltak akik COD-hoz hasonlították. Itt nem az emberek a Badass-ek, hanem az élienek. Legalábbis így kéne hogy legyen. :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#29) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Nem lesz ezzel gond,csak a rohadt dábsztep szüttyögést ne eröltetnék már minden mai játék trailerébe. :((

(#30) Raysen623 válasza trufa12 (#27) üzenetére


Raysen623
addikt

Azt te csak hiszed! A konzolokba soha nem rakják bele a legújabb cuccot mert akkor túl drága lenne a termék! Max egy közepes hardver lesz benne, és az már bőven elegendő a PC-re való átportoláskor...
Másik oldalról pedig akkor legalább lenne értelme az erős vasaknak, mert volna mivel indokolni az igényt, nem úgy mint ma a C3-al például, ami konzolon egy ratyi, de PC-én már a legerősebb acél kell hozzá...miért is? Mert szarul van portolva.......ennyi.
A konzolok régen sem alázták a PC-ket csak egy szinten voltak vele az elején....szóval jó lenne ha valóságnál maradnánk....
A grafika pedig nekem azért számít, mert nem azért adok ki pénzt, hogy marioval játszak! Mondom ezt úgy, hogy mindíg erős-közepes configom van.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#31) Pötyi


Pötyi
őstag

Nekem az tetszett az intróban, ahogy a főtörzs elmondja a direktívákat:

1. Ha valami mozog, öljétek meg! Ha már nem mozog, öljétek meg még egyszer!

2. Fejenként több tűzerőtök van, mint a seregben egy egész szakasznak. Használjátok!

3. Senki nem hal meg addig, amíg kifejezetten parancsba nem adom neki!

Mu-ha-ha!

QNX is cool!

(#32) Gergosz2


Gergosz2
veterán

A videó láttán nekem nem jutott eszembe a cod, nem láttam semmi hasonlóságot.
Bár nem lepődök meg , hogy ahhoz hasonlítjátok, hiszen lassan már a gofrisütőn is azzal lehet játszani.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#33) trufa12 válasza Raysen623 (#30) üzenetére


trufa12
addikt

jó neked
nekem is jó erős configom volt. -.- csak meguntam azt hogy nem nagyon megy fel 30-40 fps fölé a cucc
(a közepesen erős confignál) és kérem alássan bevallom csóró vagyok ahhoz hogy 400 ezres gépem legyen
2-3 vga val

16 gb rammal bár az annyira nem kell de nem árt

i7 csúcs procival
stb....

ezért jobb a konzol :)
mert csóróknak..... de inkább közép osztálybelieknek is megfelelő játék élményt nyújt ahogy te fogalmaztál mario grafikával. bár nem tudom láttál e mariot , nah meg az uj nintendo wii u ra a mario sem olyan rossz már nézz utána :D

(bár ebben hazudtam , mert ha nagyon akarnék izzadva össze tudnék rakni 1 full gépet max 300 ezer körüli ft-ból ) a monitorom már meg van
így lenne 400 ból meg . de annyit szerintem nem ér mert a warez mindent elcsesz . és pont ezért nem rakom össze mert ratyik a gamek és semmi nem használná ki (mármint szét hajtja, de nem néz ki úgy mint amilyennek lennie kellene) így konzol marad. így kajára is jut :D és nem érzem magam kizsákmányolva sem

mikor 53 ból már van 1 ps 3
játék 6 k körül ami nem túl régi az újak is már csak 12 körül mozognak.
ha használtan veszek játékot már kapok 2 k ért is :) szóval...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#34) Gergosz2 válasza Raysen623 (#30) üzenetére


Gergosz2
veterán

ajjaj megint konzol vs pc flame kezdődik.

szerintem itt legyen is vége.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#35) trufa12 válasza Gergosz2 (#34) üzenetére


trufa12
addikt

már abba is hagytam (megjegyzem , csalódott pc-s vagyok)

szóval nem a levegőbe subidubálok .

vagy csak én voltam béna (nah de mindent elvállalok nem akartam vitázni)

vidámabb téma.: holnap jön az új anyagtalan super slim ps3 :) mármint hozza a futár.
és kezdődik a hétvégi csihipuhi lövölde ,akció , verekedés , kalandozás .D

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#36) Gergosz2 válasza trufa12 (#35) üzenetére


Gergosz2
veterán

2 éve én is 300+k -ért vetem pc-t de 100% hogy nem ismétlem meg ezt a mutatványt.
Dobok bele egy ssd + egy új hdd-t és elmuszikál nekme még 2 évig, főleg úgy , hogy manapság már ritkán játszok.
Az új konzolokkal is óvatos vagyok , valszeg azokkal is várok majd egy darabig.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#37) trufa12 válasza Gergosz2 (#36) üzenetére


trufa12
addikt

én is tavaly év elején 2xx ért ...-.- nah de mind1 ne menjünk bele

persze a konzollal is várni kell amíg friss lesz úgyis lesz még sok baromság ami hibázik meg majd kiadnak fél év alatt 1 újabbat aztán az lesz 2 évig stb

és a kezdő ára meg horribilis lesz gondolom..
szóval 1 félévet simán lehet várni a beszerzésével . persze ha már sok jó hír lesz az elején
és hamarább mint fél év esetleg kissé le megy az ára (bár kétlem) akkor belehet majd szerezni
de én tuti megvárom az egyéves életciklusát.
úgyis sok cím van amit ps3 on még ki kell akasztani .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#38) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Hát ez nagyon hangulatos trailer.Remélem a játék is hasonló lesz...

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#39) Ryder62 válasza Gergosz2 (#36) üzenetére


Ryder62
őstag

+1

Én is max a kedvenceket veszem elő újra és újra rendszerint.

Lassan egy éve építettem meg a mostani PC-met. Hogy megérte-e? Egy címet, max kettőt tudok felsorolni ami látványban is ott volt, és játékmenetben is tetszett. Egy előnye van a dolognak, a kedvenceimet széjjel modolhatom graf meg miegymás látvány modokkal és még így is röhögve elfutnak :)

(#40) Raysen623 válasza trufa12 (#33) üzenetére


Raysen623
addikt

Eszem ágában sincs PC vs konzol flame-et elindítani, csak próbáltam kifejezni csalódottságomat.... :))
Ami a játékárakat illeti: én nagyon ritkán láttam 12k-ért konzolos szoftvert, az inkább 16k körül mozgott ugyanúgy mint PC-n. Én eddig is ha tehettem akkor akciósan vettem meg őket steam-en, de lassan már annak sincs sok értelme a silány minőség miatt, ezért úgy döntöttem le is állok vele, pláne hogy nem nagyon játszom már single player-es játékkal.....annyi időm nincs, meg uncsi is.
Olcsóbb a konzol? Ha csak játékra kellne a PC akkor én is így tennék valszeg, de nem csak játékra használom a gépet! Így részemről ez az út nem járható, + nem szeretem az irányítását sem (próbáltam, de képtelen vagyok megszokni).
Szóval csak ennyit akartam az egészből kihozni talán.....csalódottak vagyunk mindannyian valahol....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#41) Mister_X válasza Raysen623 (#40) üzenetére


Mister_X
nagyúr

16k? Rossz helyen nézed... Érdekes, csak én tudtam venni megjelenéskor 12k-ért valamit? :U Még a God of War saga Collection (öt játék egyben) is 10500.- újonnan... És még az EA-s évente jövő rókabőrjei is 10k-s cédulával kaphatók.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42) trufa12 válasza Raysen623 (#40) üzenetére


trufa12
addikt

hát igen csalódott vagyok én is. de szerencsére rugalmas :D így a konzolt is megszoktam már pár óra után .
xbox ps volt minden a kezemben

kivéve nintendo wii- meg u t
de volt
segam
ps1
ps2
ps3
xbox
xbox 360
psp

szóval elég sok minden és kezelhetőek.

amúgy meg a játékok 6-9-10-12 k körül vannak most konzolra . a gyűjtő változatok mennek 16-18-25-38 ezer ft körül de láttam már 4x ért is az már szerintem kissé túlzás

de azért a konzolvilág árai így alakulnak szerintem elég baráti az alapjátékokért a max 12 k és premier gamek
mint pl ezt az alient is 12 k ért hírdetik

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#43) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Hangulatra tényleg nem rossz, de remélem ez a video az összes olyan jelenetből volt összevágva, ahol megy a "kickass" és egyébként magadra maradós parázós sötét sarkokat elkerülős móka lesz legalább 50%-ban. A többi meg megosztozhat a csapatban félős és a durván seggberugós közt :D

(jaja, a sergeant adja a dumát :D de az, hogy nekiáll a katonabácsi kézzel az aliennek annyira nem fogott meg, azért az elég túlzó)

Érdekes, hogy alig említettétek a vs. predatort, pedig erről eszembe jutott, hogy lehetne más űr történettel is vegyíteni a dolgot, pl: Haloból Masterchief nagyon szépen tudná ezen a trailerbeli stílusvonalon haladva szétrúgni az alieneket (: vagy commander shepard és csapata rendet tenne köztük és még olyan opció is lenne, hogy megmenti a királynőt (: vagy a gonosz nagyvállalatok a na'vi-kat küldené rabszolgasereg módra íjjal az alienek ellen, de persze mindet megmentené vki, kivéve a néger hangút (vagy a zöldesebbet) :D vagy Kirk kapitány lesugároz az alienek közé két vulkánit és azok rábeszélik őket a vegetanizmusra stb.stb.stb. (:

(#44) fahrii


fahrii
őstag

Egyetlen játék amitől parázni tudok... Amnesiat kijártam együltőhelyembe minden para nélkül, az előző alient nem bírtam (ember kampányt legalábbis) :D

(#45) warriorguru válasza fahrii (#44) üzenetére


warriorguru
tag

Eh.Nekem az AvP vígjáték az Amnesia és a Penumbrahoz képest :DDD .

Mi ez a csámcsogás a kocsiban, Jean? - Eszi a rozsda, uram.

(#46) Mellors


Mellors
csendes tag

Ez sajnos borzalmasan gagyinak tűnik...

(#47) Angelo69 válasza Mellors (#46) üzenetére


Angelo69
senior tag

De lehet iszonyatosan hangulatos lesz, az meg bőven kárpotol érte. :)

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#48) mindfreak


mindfreak
őstag

Az új Crysis 3 trailer után ezen most jót mosolyogtam. Mintha visszamentünk volna 5 évet az időben. :D

(#49) djculture válasza mindfreak (#48) üzenetére


djculture
félisten

Ki se szabadna így adni hogy az előző résznél csúnyább. De ha játék menetileg jó lenne akkor megvan neki bocsátva.

(#50) Angelo69 válasza djculture (#49) üzenetére


Angelo69
senior tag

Nem lehet hogy ez nem a pc-s verzió, hanem valamelyik konzolos?

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.