Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nunder


Nunder
őstag

Extra.hu-s domainen üzemeltetni egy ilyen játékot? Az merész. Bele se merek gondolni milyen fícsöröket tartalmaz az oldal. Úgy látom nem igazán törik magukat az emberek a regisztrációért.
Ez nem valami iskolai projekt eredménye? Mert akkor feltöltöm én is az online Viking szerepjátékomat, amit adatbázis alapú rendszerekből kellett csinálni :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hátőőő, elég amatőr így ez a hír. Alien vs Ember? Döntsd el, hogy angolul vagy magyarul akarod írni.

***

(#3) Teszla_


Teszla_
senior tag

Én kíváncsiságból regeltem, de amúgy ki nem állhatom az ilyen online ultragagyi játékokat. Ezt is csak azért néztem meg, mivel szeretem az Alien-es dolgokat.
Mit ne mondjak, ez se rengeti meg a világot. De azért dícséret, hogy van, aki foglalkozik vele. Sokat kell még fejlődnie, az biztos. Még a helyesírási hibákból is rengeteg van az oldalon. Ami pedig nagyon nem tetszett, hogy nem lehet egyszerre több karatkerrel játszani, így azt se lehet kipróbálni, hogy milyen mindkét faj, csak és kizárólag egyet választhatsz. Ha meg akarod nézni a másikat is, akkor gondolom törölnöd kell az eddig elkezdettet. Azért ez így elég nagy hülyeség.
Néha azért majd ránézek, hogy fejlődik-e valamit.

(#4) Psychonaut


Psychonaut
addikt

A legjobb rész ez benne:
"...Ez egy szuper-arctámadó. Azt kell tudni róla,
hogy az ő embriójából nem egy közönséges idegen fejlődik ki, hanem
egy idegen királynő. Ez a szuper-arctámadó Ripleyt (az ő tudta nélkül)
megtermékenyíti."

(#5) Nunder válasza Teszla_ (#3) üzenetére


Nunder
őstag

Mondom, ez tisztára egyetemi/főiskolai beadandó szagú. Nem rossz ötlet, csak még sokat kell rajta dolgozni, finomítgatni. Mondjuk az ilyen sci-fi-s online böngészős játékokból is gátat lehet rekeszteni.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Részemről egy próbát megér a játék. Régen részt vettem ilyenekben, de idővel meguntam.
Első benyomásként tetszik az ötlet, és a megvalósítás is, de külsőre és a kezelőfelületre remélem lesz némi változás.
Sok sikert hozzá:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) Morden24


Morden24
nagyúr

Gondolom egyik sem lehet géniusz webdesign ill. ergonómia kategóriában... imádom, amikor egy oldalon úgy kell olvasnom, hogy kijelölöm a szöveget :D

Nostromó az olyan, mint a Titanik meg a Ceppelin?
Tudom, tahó vagyok, de nem érdekel: ha már ilyesmit publikálok, akkor 1. stilisztikailag legyek már egy 4-es általánosos szintje felett 2. nézzek utána a témáról megjelent irodalomnak. Arcmászó? Az a fülbemászó közeli rokona?

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#8) breed30


breed30
tag

Be regisztráltam kipróbálom, hátha bejön, mentem dolgozni. :DDD

(#9) Prof01


Prof01
veterán

Elég gyenge, már a címe is. :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#10) koti93


koti93
csendes tag

hát bocs.
nem designer vok hanem középiskolás programozo.
egyedül csinálom a cuccost. hobbibol kezdtem el
és nem az volt a célom hogy világhírű rpgt csináljak.
a név meg tudom hogy gagyi lett, de extrán nem
lehet regisztrálni honapok óta, és ez a nickem volt
ott régota. más ilyen tárhelyszolgáltató meg
nincs ahova érdemes lenne feltöltenem. pénzt meg
egy ilyen játékra nem fogok költeni hogy szervert
béreljek vagy müködtessek. sok játékosnak igy is
tetszik. fejlesztem folyamatosan. ami üzenetet csak
kapok tölük hogy ezt csináld meg azt csináld meg
megcsinálom ha tudom. de mondtam már hogy nem
világhírű rpg-t akartam. nem beadandó mert php-t
10.ben nem tanultunk. csak html-t.
üdv.:jani

http://urhaboru.extra.hu <--Alien vs. Ember RPG :)

(#11) Gergello válasza koti93 (#10) üzenetére


Gergello
addikt

Loginnal legalább a user és pass ki van escapevel vagy csak az extra apache escapeli ki?
Nem sokat nézegettem, de pl ott a vadászat. Mi az a vissza link ott, miért nem lehet header location-nal visszaküldeni vagy mondjuk ajax ;] ?
Biztonsággal mennyire foglalkoztál?

(#12) mephi666 válasza koti93 (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

szórakoztam a játékoddal... nem lesz ez rossz szerintem... 1 fejlesztési ötletet mondanék: fejlesztésnél jó lenne, ha külön szerepelne alapstat és rá jönne még a fegyver módosítója... fejlesztésnél meg az alapstat módosulna, mert így, hogy a fegyver emel mondjuk 10et az erőn, akkor a kezdeti bevételekből kicsit necces tovább fejleszteni... :) mellesleg logikátlan is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Teszla_ válasza koti93 (#10) üzenetére


Teszla_
senior tag

Építő kritikát írnék :)
Egy pár helyesírási hiba van az oldalakon, amit érdemes lenne javítani. Tényleg nem sok és nem is idegesítőek, de azért jó, ha helyesen van leírva.
Szerintem nem lennék egyedül, én például örülnék, ha ki lehetne próbálni mindkét fajt anélkül, hogy törölnöm kéne a már elkezdett karaktert. Két karit még talán nem lenne gond "üzemeltetni" :D

(#14) mephi666


mephi666
nagyúr

hát, izé: 1hét ban "zúzásért"? mi a fene ez? ez egy ökörség... miért lehet megtámadni akkor az ellent többször, ha utána ban jár érte... bocs, de ez szerintem egy értelmetlen hülyeség... :W elég low volt minden statom, most gyűjtögettem, hogy fejlesszek és 1hét ban érte... ez ám a *rvajó játék... eddig folyamatosan betámadtak minden nap ugyanazok vagy 100szor, de nem gond... amikor meg én játszottam hasonlót, kidobnak... na, ban után karakter-del, aztán ennyi...

ui: mellesleg a szabályzatot nem is igazán lehet megtalálni... na, mind1...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) mephi666 válasza mephi666 (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

ehhez kapcsolódóan annyi javaslatom van még, ha olvasod, hogy: ahogy láttam, rengeteg embernek nem tetszett, hogy ilyen irányban módosultak a szabályok... eddig is rengetegen visszaéltek ezzel a lehetőséggel, meg lehetne szüntetni annyival, ha x ellenfelet 24óra alatt csak bizonyos alkalommal engedne támadni a rendszer és kész... ez lenne a legkorrektebb... dühítő, hogy folyamatosan cseszegettek ugyanazok (napi 10-20szor is), aztán a szabálymódosítás után használtam ki ezt a lehetőséget és 1hét kitiltás érte... holott a rendszer engedi a dolgot... na, mindegy... a "szabályok" menüpont meg nem is mindenhonnan elérhető...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) breed30


breed30
tag

Na kipróbáltam jó játék tetszik a háteret megszoktam jó csapatott is alakítottam aki úgy gondolja kipróbálja ő is és sikeres akar lenni. :DDD Annak priviben elküldöm a csapat nevét és a Nickem amit ott használok. A csapat annyit elárulok nem nagy de jó az eredmény.
Történtek szabálymódosítások most már úgy néz ki a dolog végleges tegnap lett a utolsó ha minden igaz . Aki a Bite Fight-ban sikeres itt is meg kéne a helyét állnia. :D
Ez volt az első ilyen fajta amiben részt vettem most regeltem a BF-re is megtetszett. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.