Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Na, végre valami értelmes (:D) játékról is szó van, napok óta csak a gagyi Crysis 2 hírek mennek... :C

Ez számomra +1 musthave, ráadásul az a kategória, amit valószínűleg elő is rendelek, és látatlanban sem nagyon félek tőle. Király, ezzel 3-ra emelkedett a 2011-es "tutimegveszem" listám :))

Sectumsempra - For Enemies

(#2) olbaidhun válasza Morden24 (#1) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1 én is tutimegveszem, a feleségem mai napig rajongásig van az első részért.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3) sti10p válasza Morden24 (#1) üzenetére


sti10p
senior tag

Szerintem ez a játék feszegeti még a horror műfaj határait is, kicsit túlzásnak tartom, hogy egy ilyen véres/groteszk játékban egy kislány a főszereplő, nállam legalábbis nem jön be ez a kontrasztos hatásvadászat. Úgy tűnik ez az McGee fazon ketyós egy picit, ráférne egy kis terápia ha ilyen beteg ötletei vannak. Maradt volna akkor inkább az Id-team-ben, ezt ott is kiélhetné.
Amúgy az előzmény se volt egy nagy durranás, inkább hírhedt mint híres...

[ Szerkesztve ]

XY

(#4) Healbacsi válasza sti10p (#3) üzenetére


Healbacsi
őstag

Meg a filmekben is tinédzser (hu de csunya szo) kiscsajokat beleznek ki altalaban, igy egyaltalan nem groteszk az elso resz. Ha oszinte akarok lenni, akkor az elso reszben nincs is semmi igazan veres. Inkabb csak nyomaszto, ahogy az amugy gyonyoru csodaorszag kifordul magabol.
Ez a resz valszeg sokkal veresebb lesz, de Alice kozben felnott es nem gyerek tobbe. Attol, hogy vki mast lat ki dolgokbol, szakit a jol megszokott dogmakkal meg nem bolond.
Az elso reszt en magam reszerol rendkivul elveztem, es varom a 2.-at.

(#5) julius666


julius666
addikt

Sajnos nekem az első rész kimaradt, és ki is fog maradni (az a grafika és irányítás nekem már nem élvezhető), pedig az ilyeneket imádom :(
Na mindegy, majd ezzel a játékkal bepótolom a hiányosságaimat :DDD

Remélem McGee kiköszörüli a csorbát amit Burton fosciráda filmje ejtett a művön...

(#6) Tim82 válasza sti10p (#3) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem egyáltalán nem beteg a fickó. Ennyi erővel David Cronenberg is az, illetve Tim Burton stb.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7) Morden24 válasza sti10p (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nekem pont az tetszik (és tetszett az első részben is), hogy relatíve klisémentes, bizarr és groteszk. Utóbbi két jelzővel gyakorlatilag egyetlen játékot nem lehet mostanság illetni, mert mindenki próbál szélsőségmentesen, nehezen megítélhető illetve értelmezhető dolgok kihagyása utáni kliséépítkezéssel maximalizálni a felvevőpiacot.

Az első rész amúgy grafikailag és a remek írányítással is hódított anno, szóval nem mondanám, hogy nem durrant.

Sectumsempra - For Enemies

(#8) vitaro válasza julius666 (#5) üzenetére


vitaro
senior tag

Nem tudod mit hagysz ki, hihetetlen hangulata van, olyan játékélményt nyújt, hogy a grafika minősége fel sem fog tűnni. (amivel amúgy szerintem semmi gond nincs, egyszerűen csak eltelt 10 év a megjelenés óta) Remélem a folytatás hozza majd ugyanezt a színvonalat.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9) GabN73


GabN73
addikt

ez durva ! Szóval kell :DDD

(#10) F34R


F34R
nagyúr

Valami más , kell ez már :C

(#11) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az első rész nagy kedvenc volt, kb. 10x vittem végig, ha ez fele olyan jó lesz, már megéri megvenni :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.