Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Weeman1


Weeman1
veterán

Jó cikk.
Gratulálok hozzá. :)

Xiaomi 11T Pro

(#2) Algotis válasza Weeman1 (#1) üzenetére


Algotis
addikt

Köszönöm! :R

Androidos Outlookból küldve

(#3) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Rövid, ámde tényleg jó cikk. Aki ROM-ot keres O2X-re annak itt érdemes kezdenie :)

(#4) Algotis válasza Th3Ac3 (#3) üzenetére


Algotis
addikt

:R

Androidos Outlookból küldve

(#5) week200


week200
újonc

Helló. Szeretném megkérdezni,h ezt a Jelly Beant tesztelted e azóta. irom a webcimet :

http://get.cm/?device=p990

Előre is kösz a választ!

(#6) QbHead válasza week200 (#5) üzenetére


QbHead
aktív tag

Szuper írás! :R

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#7) szabog4


szabog4
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy fontos kérdésem!
Érdeklődnék, hogy mit lehetne csinálni a telefonnal, hogy ne legyen az egész jelenleg egy 'rossz álom'.
Random újraindul, ami, ha keresnek ugye problémás... Nem mindig érzékeli elsőre (lock/bekapcsoló) gombot. Tuti, hogy nem rossz és valami szoftveres gondja van, mert, amikor olyanja van, akkor kell 4-5x vagy 6x megnyomni, de általában 1x megnyomom és minden oké.
Esetleg olyan hivatalos vagy nem hivatalos rendszer, ami kevésbé eszi a gépet RAM ügyileg?
Most nézzük azt, hogy 512ram van benne alapból, ELMÉLETILEG. Na most 107mb szabad van jelenleg az
Advanced Task Killer szerint (most megnéztem már csak 101mb). 400mb eszik a rendszer, na ne már! :Y :F

Ezek futnak:
Zene lejátszó
Advanced Task Killer Free
Messenger (facebookos)
Térkép
Nova Launcher
Google Play Store
Viber

Nincs mobilnetem, wifizni szoktam.
A probléma, akkor van, ha 27-34mb szabad RAM-om van már csak, mert a telefon úgy dönt elindít pár programot a háttérbe, ami elég bajos. Nagyon belassul. Volt, hogy 2 vagy 3p vártam, hogy a task killer megnyíljon és a szabad 2-3mb-ból 70 csináljak! :(((

Szeretem ezt a telefont, de ezekkel a hibákkal nem vagyok kibékülve.

Segítséget előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#8) Algotis válasza szabog4 (#7) üzenetére


Algotis
addikt

Szia!

Elnézést a késő válaszért, csak most néztem, hogy írtál ide :B
December óta már egy Nexus 5 szomorít, így a telefont már konkrétan egyáltalán nem használom, de még a közelemben sincs, mert édesanyám használja gyári ICS-vel.
Telefonálni meg SMS-t írni tud, más meg nem kell neki...:)

A bekapcsoló gombos hiba nálam is volt, meg az összes többi is, sajnos én nem tudtam mit kezdeni vele, igaz, nem is próbáltam, mert a minél hamarabbi megszabaduláson járt az eszem :D

Androidos Outlookból küldve

(#9) szabog4 válasza Algotis (#8) üzenetére


szabog4
aktív tag

Uhhhh, de régen jártam erre! Topiktörléskor ugrott elő! :D Meg is feledkeztem róla! Hát, akkor ez ilyen! Már kezdek megbékülni vele, hogy sírba rak! :D Legalább megérte anno azt a 70 ropit! :D Azóta vagy Iphone (eddig még osztálytársamét nem láttam megakadni, pedig ő megosztja a netet közbe fut a háttérbe a twitter, facebook meg a 9gag, amiről posztolgat! :D ...vagy Windowsphone, mert az is tudja azt, amit az iphone bár inkább a középúton ebickél, de akkor sem 'gyilkol'. Mind a kettő tapasztalat és igen, tapasztaltam mostani fullos telefonokat is és most még jó, de lefogadom 10-14 vagy 1-2 frissítés után már azok is kihalnak! :D

HUN_Thorpedo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.