Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem akarok a tárcádban kotorászni, de miét nem veszel egy iPhone SE 1-et? Nekem van kettő is, meg egy iPhone 7 is. Kényelmes telefonok. Oké a 4 colos tényleg alkalmi okostelefon (gyorsan megnézek rajta egy emailt, sms-t, messenger üzit, hívok rajta, illetve pár fotó, ezekre tök jó).
Aki persze ezen csetel több platformon, illetve böngészik rajta, meg dolgozik, annak kicsi a 4 col. A 4.7-es iPhone-on már egész nap elböngészgetek, nekem arra is megfelel már.)

(#2) fatpingvin válasza janeszgol (#1) üzenetére


fatpingvin
őstag

ha jól értem azért mert totál nincs rá szüksége...? nekem is egy nyomógombos telefonom van (a N900-on még meg kell oldanom az eMMC hibát, de az a max amit használnék)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) janeszgol válasza fatpingvin (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt nem írta le, csak belelátod. És csak egy javaslattal éltem.

(#4) Algieba válasza janeszgol (#1) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nincs szükségem rá.
A kis nyomógombos tökéletes telefon, míg a Moto remek irodai eszköz. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) alcsa


alcsa
senior tag

Dr. Samu meg van meg?

(#6) janeszgol válasza Algieba (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Pedig szerintem érdemes lenne megnézned egyet. Most tavasszal 5-6 igen jó iPhone 7 ment el átlag 30 ezer forintért. Sajna pont más elókat vettem ekkor (Huawei P20-akat, meg 10-eket), megvettem volna mind az ötöt.
Jó méretű teló.

(#7) Algieba válasza janeszgol (#6) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hiába a kis méret, ha egyszer az iPhone egészen más jellegű mint a már jól megszokott Androidos telefonjaim. Ráadásnak egyedi csatlakozós, amitől agyfaszt kapnék. Eleve a Moto Type-C-je is sok(k) nekem, mert minden más mobilom simán megy egy kábellel, de ha Mototól akarok valamit, hol az a #&#@&{ Type-C kábel?! Na, még csak az kéne nekem, hogy az iPhone miatt szívjak. Plusz a szokásos kockázatai a használt telefon vételnek. Sokkal több a kontra mint a pro a listán. Egyértelmű, hogy nem kell.

alcsa: Dr. Samu is itt van kéz közelben. Sajnos a gyári akkuja nagyon gyenge. Ezért nem tudom munkatelefonként használni. De működik. Éppen töltöm. Egyértelműen az egyik sztár a gyűjteményemben. A másik sztár a Nokia Lumia 925, ami szintén működik. Tényleg, ránézek, hogy kér-e töltést. :))

Szerk.: Ha valaki ajándékozna egy iPhone SE 2016-ot, nem utasítanám el, de egy forintot nem ér meg nekem. Ez van. Fontosabb dolgokra kell a pénz. Például kajára.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8) janeszgol válasza Algieba (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Neked sem írok többet. Ilyen demagóg hülyeséget.

(#9) Algieba válasza janeszgol (#8) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Rossz kifejezést használtál. Semmi "demagóg" nincs a válaszomban. Világos ellenérvek:
- egyedi rendszer
- egyedi csatlakozó
- vételi kockázat, mégis csak hat éves modell
- szegénység
+bőven van telefonom

Esztelen luxus lenne részemről, akár húszezret kiadni egy olyan mobilért, amire nincs is szükségem!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10) fatpingvin válasza janeszgol (#8) üzenetére


fatpingvin
őstag

most ezzel inkább magadat égetted, ez egy teljesen korrekt válasz volt. értem én hogy almarajongó vagy, de próbáld már meg felérni ésszel hogy egyrészt nem mindenkinek ugyanazok a szempontjai mint neked, másrészt a mániád nem egy értelmes érv abban a kérdésben hogy kinek milyen eszköz passzol a legjobban az igényeihez.

hasonlóképpen én is, egy lyukas garast nem fizetnék almás motyóért, ha ingyen hozzám vágnának egyet az fóliástul menne is fel az apróra a piaci ár negyedéért csak vigye innen valaki.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#11) Luck Dragon válasza Algieba (#7) üzenetére

A jó öreg , de stabil Lumia :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.