Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) totron válasza bkercso (#14) üzenetére


totron
addikt

Nem lesz megélt élménye.
Ne viccelj, és a .log fájlok? :DDD

Ha már mindent elvégeznek helyettünk a gépek, nem marad más dolgunk, mint jól érezni magunkat.
Áhá, de hogy fogom én magam jól érezni, ha nincs folyamat, nincs ív? Start és célszalag? Ötletelés, szenvedés? A megoldóképlet elolvasásához is kapunk egy megoldóképletet... nekem ez végtelen ciklusnak hangzik. Mozogni is fog helyettem? Megszűnünk létezni! Egy visszahúzódott, valhallai tudat állapotában ez még stimmelhet is, de az emberek 99.9%-a rosszba viszi saját magát és egymást, mert csak ténfereg, illetőleg a fogyasztóiságot kell oly mértékben felerősíteni, hogy eltűnjön az egyén benne mégjobban, egyben megmaradjon a mai relatíve ártalmatlan szintjén. Érzékeny egyensúly ez, akárhogy is piszkáljuk.

A jógik nem az elképzelésüknek tulajdonítanak jelentőséget, hanem a figyelemnek, mert azon keresztül lehet kapcsolatot teremteni a valósággal.
Ezt viszont lopom és majd mondom mindenkinek aki nem a közlendőmet akarja értelmezni, hanem valamely fejükben lévő skatulyához húzzák be a hallottakat. Egy rendkívül nehéz pályáról beszélünk, egészen kevesek sajátja a helyes befogadás képessége. Tragikus igazából. Bölcs emberek ezek a jógik! (hogy hozzák az emberi minimumot) Ezen nem akar segíteni a technológia?

Mindenről kiderül, hogy csak egy hazugság.
Ha a kutyád sétára hív az nem hazugság. Az jóság és még igaza is van.

Úgy. Akkor nem vagy kezdő. Jó élősködést a szántóföldön. Ott lebeg körülötted majd a FOMO, hogy mi a túrót rajzolhatott már megint ki a GPT? Szóval mókás lesz. Legjobb esetben is csak egy 2 világ közt ragadásra futja majd. Szívesen a megelőlegezett bizalmat. :K ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.