Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Köszi! Nagyon szépek! :) :)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#2) Gargouille


Gargouille
őstag

Az utolsó képen látható lenyomatok úgy készültek, hogy letörted a gomba kalapját és egy papírra raktad őket, amin ilyen lenyomatot hagytak?

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#3) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

ahogyan az előző sorozat képei, ezek is gyönyörűek :K durva, hogy egy ilyen kis kompakttal milyen jó képeket lehet lőni, persze az alkotón is sok múlik

(#4) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

...és ha még kicsi utómunkáznál (kontraszt-tónusgörbe, esetleg sharpen), akkor oda-vissza verné akrámelyik telefont :D Különben jó képek :)

BTW ennyi gombát én egy év alatt nem szoktam találni :(

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#5) Winner_hun válasza Gargouille (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez engem is érdekel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) Algieba válasza Gargouille (#2) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Pontosan. Lemezekkel lefelé papírra raktam a kalapokat és egy éjszakát vártam, hogy kihulljanak a spórák. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

Szép képek!

Én gyapjas tintagombát szeretnék majd fotózni, gyerekként rendszeresen szedtük és ettük, sok kellemes emlék jár vele. Az egyik legfinomabb kajának tartom a belőle készült pörköltet azóta is.

(#8) Gargouille válasza Algieba (#6) üzenetére


Gargouille
őstag

Áhhh, oké így már értem, az egy éjszakás várakozás a trükk. Azt nem értettem, hogy hogyan hagy ennyire éles rajzolatot maga után a gomba feje, de így már világos. Ügyes! :C

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.