Hirdetés

2021. november 30., kedd

Gyorskeresés

Legfrissebb anyagok

(#1) DraXoN

Nekem is szoktak lenni érdekes álmaim, van ami meg is marad, van ami nem (sajnos).
A megfigyelésem azonban az, ha totál stresszes körülöttem a környezet (mert leadási határidő, rengeteg túlóra, stb. van) akkor nem álmodok semmit, de ha nyugodtabb akkor jönnek az esetenként furcsa dolgok... egy párszor volt nekem is, hogy pokolira ki volt dolgozva szinte minden (nem is értve honnan jöttek az ötletek hozzá).

Egy ilyenből egy részlet, amit több mint 10 ével ezelőtt álmodtam de mély nyomot hagyott így megmaradt (egy részlete):
Egy MadMax szerű apokaliptikus világban járunk, az emberiség kb. a korábbi társadalom maradványain él.. Budapesten járunk ahol a részben leomlott Erzsébedhíd tövében vagyunk.. az átkelést segítő katapultal... gyakorlatilag, hogy az emberek átjussanak katapultal "lőtték át magukat"..

nagyjából ez semmi, de ez maradt meg.. volt előzménye és folyatása ez csak egy állomás volt, de nem emlékszem mik voltak.

De beszéltem pár emberrel, vannak akik azt állítják sose álmodnak (bár inkább csak nem emlékszenek rá, tudom róluk, hogy álmukban beszélnek, és nem ritkán nagyon fura dolgokat mondanak :D )

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 5 1600(AF); Rx470; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Huawei Mate 20 X 5G

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.