Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Algieba válasza Badman 4ever (#4) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Adnak mellé adatkábelt. Azzal sokkal gyorsabb az adatcsere a PC és a telefon között.
Ráadásul a kábelen keresztül tölti magát.
Volt már a kezemben jóval bonyolultabb készülék is, de a W200-as pont az egyszerűsége miatt jó választás, ha valakinek csak a telefonálás, sms, zene kell. Volt W910-esem, de nem jött be. De kellett egy walkman, és a W200 bevált. Ráadásul kékben nagyon kellemes a szemnek. Feketében túl komor, fehérben komolytalan, a kék pont jól áll neki.
Kár, hogy a szolgáltatómnál csak feketében van (szintén 70-es számom van).

nomotmo: A K800 a púpos háta miatt esett ki a kezemből. Átvitt értelemben. Majdnem vettem helyette egy K770-est, aztán belegondoltam, hogy az elegáns K770-essel mászkálok kint a kertben, ráncigálom ki az eső után fél méteresre megnövő gazokat, közben röpköd a föld, én is földes vagyok... Rossz elképzelés. Gyorsan letettem róla. Ezért is maradt nálam a W200. Kibírta a tavaszi munkákat. :)

Persze tisztában vagyok vele, hogy mi a jó és csodálatos az okosabb, fejlettebb modellekben. Járt már pár tucat mobil a kezemben, volt öt okostelefonom. Meg még 23 egyéb mobilom. Mégis a W200 megtartotta a helyét a zsebemben. Manapság használtan nagyon olcsón megvehető. A szolgáltatóm pedig 1 forintért adja az új akciójában.

Végül is egy bővíthető memóriás K310-es walkman lejátszóval, vagyis alaptelefon. De annak tökéletes. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.