Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Badman 4ever válasza Algieba (#1) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nálam most jött el a telefoncsere ideje. Olyan Vodafone-os előfizetésünk van, ami 2 éves hűségidővel jár és a meghosszabbításakor egy telefont választhatok. Jelenleg 4 éve van nálam egy Sagem MyV-55, amit nem volt szívem elcserélni, mert ugye 2 éve lett volna rá lehetőségem, de nem tettem, mert a szívemhez nőtt a készülék. Most megint csereidő van és épp ezt a telefont néztem ki, hogyha netelántán cserélnék, akkor egy infrás mobil kellene, mert azt vettem a géphez és nincs kedvem Bluetooth adaptert venni. Ezt a W200-at néztem ki épp az infrája miatt. De még nem biztos, hogy váltok, mert a kis Sagem még mindíg tökéletesen megállja a helyét és az aksi is bír 4-5 napot átlag használat mellett. Szóval gondolkodok, de jó telónak néz ki ez a Sony. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.