Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ugyan a telefonom férfias, de a fülesem nőies. Fehér-rózsaszín HPM-70-es.
[link] :)

My little K800 :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2) niti válasza Algieba (#1) üzenetére


niti
aktív tag

Örülök, hogy így bevált neked ez a telefon, mert olvastam a vásárlást megelőző dilemmádat. Nem értem a Sony Ericssont, miért nem adták ki kb. ugyanezt a tudást egy nőiesebb formában is. Hasonlóan kedvező ár mellett biztos vevő lettem volna rá. Így egy w880-am van, már 2 hónapja megelégedéssel használom, de azért egy ütősebb kamera nagyon hiányzik belőle. Jobban belegondolva, a w800 óta nem adtak ki olyan készüléket, amiben van egy normálisabb kamera, és ha kis túlzással is, de azért nőiesnek is lehet mondani. :(

(#3) Drenadar


Drenadar
veterán

Én nagyon imádtam ezt a telefont, teljesen megvoltam vele elégedve míg egyszer csak meghalt a kijelzője. (Havert rávettem, hogy szoftveresen próbálja megoldani, sikerült, csak mire megoldotta beleszerettem az omniába - hiba volt.)

abszolult legjobb választás a k800i.

(#4) puttputt


puttputt
őstag

Kicsit több mint 1 hete az enyém egy ilyen példány... innen, a PH-ról szedtem össze, potom áron, bár a külseje eléggé leharcolt..., úgyhogy arra kicsit még dolgozni kell.
Mindig ilyen telefonra vágytam... K310i, K700i, K750i is volt nálam hosszabb, rövidebb ideig, de mindig ez lebegett a szemeim előtt, mint "etalon".
Örülök, hogy nálam van.
Külön tetszik a fotófunkciója, a blogolási lehetőség (rögtön fel lehet tenni személyes blogra a fotót); az internet gyors, "csecse", Opera Minivel még könnyed is.
Szép nagy tárhelye van, szóval..., megérte.
Jó, hogy mások is osztoznak meglátásomban..., és hogy helyettem elkészítette valaki a bemutatót. :DDD :C

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Legalább késő őszig fogom használni, addig teljesen feljavítom, pl. új házba öltöztetem.
Egy teljesen korrekt K800-ast fogok továbbadni, hogy váltani tudjak a K810-re. :C
Volt a kezemben egy, pont a képen látható színben és nagyon baba. :) Egészen más a vizuális hatása mint a testvérének. Tökéletes választás lett volna, csak használtan olcsóbb volt a K800. Így az utóbbira csaptam le.
Csöppet sem bántam meg. Már a W200-sal elégedett voltam. Egy W810-est szerettem volna, de sehol sem találtam normális állapotban megtartott példányt. A K750-ben megjelent és a walkman testvérbe is bekerült kamera már tökéletes lett volna nekem.
Aztán rátaláltam az utángyártott házba öltöztetett, kicsit bugos és ezek miatt olcsó K800-ra. 15e-ért a walkman fülessel jó vételnek számított. Elhoztam. Aztán megjavíttattam. Még a hónapban meglesz a házcsere is. :)

Magam is sajnálom, hogy nincs női változata. :( Nagyon jó mobil. A macsó megjelenése miatt az elegánsabb D900i volt a vetélytársa, de nem témázható, a java telepítése körülményes, és használtan ki tudja milyen állapotban van a szalagkábele. Így legyűrtem magamban a női jó ízlés tiltakozását és megvettem a K800-ast.

Azonban fura érzés nőként vele mutatkoznom, miközben rendre csak férfiaknál látom a modell testvéreit. :B :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#6) madstunt


madstunt
addikt

Szia!
Egy kérdésem lenne: Hogy lett ez ilyen kék?:) Utángyártott ház?

Hogy ON legyek: Hát én nálam 3 különböző (SE K800,SAMU U600,Nokia 5610) 3,2 MP-s kamerával ellátott modell volt átlagosan 2-4 hónapig(ezek közül az 5610 volt amit nem önszántamból adtam ki a birtokomból mert ellopták :O ) de a tapasztalat azt mutatta hogy ha nappali fotókról volt szó a SAMU a másik két telefont elverte.Esti képeknél viszont a K800 volt a legjobb a Xenon vaku miatt,a sarkában van az 5610 a led villanó miatt ami szerintem meglepően erős,de a samunak csak vmi halvány fotófénye volt. Én nemigazán tudom kijelenteni hogy valamelyik összességében jobb a másiknál képminőséget nézve.
(Az megint más dolog hogy összességében is mindegyiket másfajta embernek lehet ajánlani A SAMU az alap telefonos funkciók (hívás indítás,fogadás,sms,mms) használatára jó illetve a külsejével való "villogásra" mert egyszerűen egy szoftveres katasztrófa.Sebességben a csiga lassított felvétele egyenlő vele kb.A Nokia főleg zenében veri mind2-t és bár a fotózásnál kevesebb a beállítási lehetőség,az éjszakai fotókat kivéve simán hozza a k800 szintet,ami egy kimondottan zenére kihegyezett telefonnál dícséretes szerintem,plusz ha nagyszükség van rá ottvan a jobb videófelvétele. A K800-at a Nokia szintjére tudnám rakni mivel kb ugyanannyi előnye van az egyiknek a másikhoz képest mint amennyi hátránya.A jobb zenei funkciók és a nagyobb kijelző és a szebb külső viszont arra sarkal mostanában hogy elkezdjek gyűjtögetni egy 5610-re a mostani K850 helyett )

u.i.: Mellesleg bár sokaknak nem tetszik szerintem jól néz ki a K800

(#7) Algieba válasza madstunt (#6) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Utángyártott házat visel.

Egy rossz szót se mondtam a K800 külsejére. Egyszerűen tény, hogy férfias a megjelenése, így nőként furcsán néz ki a kezemben. Semmi bajom a szögletes formatervével, hiszen az egyik kedvenc modellem az M600. Ami még a kishúgomnak is tetszik. Majdnem rávett, hogy vegyem meg neki. De azért egy 14 éves leánynak okostelefon... Jó neki a 6131. :D

Biztos, hogy 5610 ama drága zenei modell, amit kinéztél a K850-esed utódjának? Szerintem egy árban vannak, így cserére meghirdetheted a K850-est.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8) No-kia


No-kia
őstag

itt egy kép, hogy mit tud az én kicsikém :DDD :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9) Algieba válasza No-kia (#8) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az egyik kedvenc modellem a 6230. Ha nem lenne annyira mániám a spontán fotózás, és csak egy elegáns, kicsi, jó telefonra lett volna szükségem, akkor a D900i-t a 6230 ütötte volna ki a kezemből. :)
De a K800 az árával, tudásával, és a HPM-70-es fülessel jobban megfogott. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10) Fecogame


Fecogame
veterán

Nekem is ilyen volt, de megutáltam benne, hogy olyan vastag, és külön áll a kameravédője, ezért vettem k850i-t.

Nem mondom, hogy szebb a képe, de szerintem az egész teló jobb, mint a k800i :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11) No-kia válasza Algieba (#9) üzenetére


No-kia
őstag

a telefonos fotózás(ionkább videózás) nálam is nagy úr a bringázás miatt, de pont a bringázásra csoportosítom átt a telefonos költségeimet, szval most nekem ez marad egy ideig :C :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#12) Algieba válasza Fecogame (#10) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szeretem, ha egy telefonnak van fogása. Nem tudok mit kezdeni a pengevékony modellekkel, mert hosszabb telefonálás során nyomni kezdik a tenyeremet. A V3-mas mindig szép csíkot hagyott rajta. :))

A K850 kívül esik a lehetőségeimen, még használtan is kint van a mobilra szánható keretösszegemen.

Ami tényleg bejön, és volt is a kezemben, a K810. Épp most tudtam meg a se-portálon, hogy a háza ráügyeskedhető a K800-ra. Ha ez igaz, akkor a K800-asom K810-es házat kap. :D

No-kia: A kerékpározás nálam is az egyik kedvenc sport. :C

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13) madstunt válasza Algieba (#7) üzenetére


madstunt
addikt

Az igazat megvallva valszeg egymás mellett lesz a kettő mivel szükségem lenne amúgy is lassan egy második kártyára,illetve átgondolva bármelyiket használom a másik előnyei hiányoznának:D => Egyszerre lenne a kettő.Azért is írtam gyüjtögetést mert amúgy lenne 5610-re pénzem ha eladnám a K850-t de ahozz nincs szívem( Hát baromi gyönyörű :) :B )

Én nem ara gondoltam amúgy hogy az írásodból úgy veszem mintha nem tetszene.Pont ellenkezőleg nekem az jött le hogy neked tetszik.Én csak arra gondoltam hogy jó dizájnja van szerintem annak ellenére hogy az ismerőseim többségének nem tetszik(bár pont egy barátnőm olyan k800 user aki mikor elment telót nézni első blikkre kiszúrta hogy márpedig neki ilyen kell bármennyire is mondják mellette hogy férfias teló :) )

Nálam mondjuk a top 5-ben nincs benne de ez csak az erős mezőnynek tudható be :)
Top 5 teló dizájn szerintem
1.: SE K850
2.: N 5610
3.: N N78
4.: MOTO Z8
5.: N 5300

(#14) madstunt válasza Algieba (#12) üzenetére


madstunt
addikt

Bizti rá lehet rakni. Én külföldi fórumon azt olvastam nem a méretbeli különbségek miatt, persze lehet pls dobj linket.

(#15) puttputt válasza Algieba (#12) üzenetére


puttputt
őstag

Nekem mindenképp ráfér a karcos eleje miatt a csere... melyik az olcsóbb, legolcsóbb ház rá? (K810? :DDD ) Szimpla, műanyag fekete is megteszi..., csak ne legyen karcos. :U

Annyival jobb a K850, amennyivel drágább? :F Hát, nem tudom. :U

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16) Fecogame válasza Algieba (#12) üzenetére


Fecogame
veterán

K850 nem penge telefon :)

Amúgy én használtan vettem 25k-ért.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#17) Algieba válasza Fecogame (#16) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Akkor jó áron vetted. De még így is egy 10-essel több min az én kékségem.

A K800 a W200 után nagy ugrásnak számít. A tudása bőven jó nekem.

Igen, a K850 is ducika a maga 17mm vastagságával. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18) madstunt válasza puttputt (#15) üzenetére


madstunt
addikt

Annyival jobb a K850, amennyivel drágább? :F Hát, nem tudom. :U

Attól függ mennyire használod ki a képességeit.....
Zeneileg jobbb,adatátvítelben jobb,nagyobb a kijelző,stb...

(#19) Algieba válasza madstunt (#13) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nekem mindig bejöttek a tábla modellek. Sokkal inkább, mint a mindenféle csuszkák vagy pengék. Egyedül a V3 és közvetlen rokonai csábítanak. Ha látok egy V3xx-et, mindig megnézem. Csak azért nem veszek, mert nincs benne rádió. Tudom, fura egy mánia az FM rádióhoz való ragaszkodásom, de nekem ez egy hasznos funkció.
Tehát maradnak a táblák. A Nokiánál vannak még rádiós modellek. Versenyben volt a 6234 is. De az olyan kis fura a lekerekített sarkaival. Nyoma sincs rajta a 6230 eleganciájának. A 6230-as a kora miatt esett ki a versenyből, mert egyszerűen nem lehet normális példányt találni. Széthordták a tulajai.
Nehéz dolog a megfelelő modellt kiválasztani. Örülök, hogy ráleltem a K800-asomra.

"egy barátnőm olyan k800 user" Ő is jól választott. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20) madstunt válasza Algieba (#19) üzenetére


madstunt
addikt

Háááát egy ideig szerette de az utóbbi időben kiábrándult belőle....

Az igazat megvallva nem épp az se-s műszaki sajátosságok miatt szeretem a K850-t leginkább.Aki a fast portot eröltette még 2 éve azt hpm70-el csapkodnám meg.(inkább hpm 82vel mer az komolyabb) :W :W :W

(#21) Algieba válasza madstunt (#20) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Igen, megértem a problémát, amit felvázoltál. :( A fast-port, vagy a Nokia régi sorcsatlakozója bosszantó eleme a régebbi modelleknek.

Az biztos, hogy ha ráuntam a K800-ra, akkor csak usb-s 3,5 jack bemenetes telefont fogok venni. De ez még a jövő terve. Jelenleg együtt tudok élni a fast-porttal, és jó nekem a HPM-70-es füles, meg a szabvány SE adatkábel.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22) puttputt válasza madstunt (#18) üzenetére


puttputt
őstag

Zenére biztos nem használnám..., videóra, filmezésre inkább. 25k-ért már valóban meggondolandó...

Amúgy, Algieba! Neked és minden "sorstársnak" javaslom a Bluetooth adapter (2-3e HUF) beszerzését, aztán felpakolni a SE hivatalos átviteli szoftverjét és már mehet is aminek mennie kell. Gyors, pontos, sima adatátvitel, bármit, bárhonnan, bárhova. Nekem maximálisan bevált, már a K750-nél is. Nem kell szenvedni a kábellel, stb.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#23) Algieba válasza puttputt (#22) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Volt kékfog adapterem, csak tönkrement és még nem pótoltam.
Egyelőre nincs is másik kékfogas mobilom, ami miatt jó lenne, ha lenne egy ilyen közös kapcsolati lehetőség a géppel.
Az adatkábel már 2005 óta megszokott tartozék nálam. Csöppet sem zavar eme egy darab kábel az asztalon, amivel időnként a K800-ast összekötöm a laptoppal.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#24) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Én karácsonykor leptem meg magam egy K800i-vel. Mindent egybe készülék kellett normális fotóapparáttal, elérhető áron. Nem bántam meg, hogy erre szavaztam.

Tatai képgaléria - itt látszik, hogy kültéren, papírkép méretben gyönyörű képeket csinál.

Esztergomi galéria - itt meg az, hogy sötétben azért elég zajosak a képek, egyiknél még fókuszt sem talált.

https://www.coreinfinity.tech

(#25) Algieba válasza sh4d0w (#24) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Éjszakai fotózásra nem fogom használni. Bár este még a digigéppel sem szaladgálok a világban, hogy témákat keressek. :)

A K800 már képes kiváltani egy fapados digikamerát. Ezért döntöttem én is mellette. A többi funkciója szintén teljesen rendben van.

Végre találtam hozzá barna házat! Jövő héten átöltöztetem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#26) puttputt válasza Algieba (#25) üzenetére


puttputt
őstag

Megvehetted volna az én barna házamat! :D Jó karcos az eleje (ezért volt leárazva, ezért vehettem meg olcsón) :)) ...
Hol találtál hozzá házat?

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#27) Algieba válasza puttputt (#26) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egy szép, nagyon tiszta, mosógépben fürdetett, vodás K800-ast veszek meg.
Nem tudom, hogy még mi használható belőle. Nekem csak a ház kell.

Mivel vodás vagyok, nem fog zavarni a Vodafone felirat a burkolaton. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#28) puttputt válasza Algieba (#27) üzenetére


puttputt
őstag

Én is az vagyok. :) Nekem az lenne a lényeg, hogy ne legyen szétkarcolva, mint a mostani. Majd szét is nézek itt az Aprók közt, hátha... nekem is vannak most eladó mobilalkatrészeim (ez itt a reklám helye :DDD ), de nem tolonganak... Jó lenne olcsóbban kapni, mint 4-5e Ft. :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29) Algieba válasza puttputt (#28) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Postával együtt 4e-t fizetek a kimosott példányért. Ennyit megér nekem. Hiszen csak gyári típusú házat találtam újat 7-ért! Azért egy nem is gyári házért ennyit nem fizetek.

Egy feketét találtam még (gondolom T-Mobile feliratos), de a srác csak személyes átvétellel adná el Budapesten.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#30) sh4d0w válasza Algieba (#25) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek a képek sem éjszaka készültek, de a Bazilika alatt.

https://www.coreinfinity.tech

(#31) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog


N80-assal készült kép. Bal oldalt egy gyári független K800, jobb oldalt a sajátom az igénytelen, utángyártott házában.


Megjött a barna ház. Jövő héten átöltöztetem a mobilomat. :)
K800-asommal fotóztam le.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#32) Algieba válasza Algieba (#31) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Annyira várom, hogy rajta legyen a barna ház. Itt van előttem a kimosott példány, és csak nézem lelkesen. Szép telefon a K800. :C
Sok telefonom volt, de még mindig lelkesítenek eme kütyük. Főleg akkor, ha az aktuális kedvencem valóban egy remek készülék.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#33) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Valóban csalóka a mérete. Van egy tündéri Siemens SL55-ösöm. Szétcsúsztattam és összevetettem a K800-sal. Egyforma nagyok. :Y Tehát a K800 nem egy óriási tégla. :) Szabályos téglatest alakja megcsalja az ember szemét.
Szerintem, pont jó a mérete. Se nem nagy, se nem kicsi.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34) Algieba válasza Algieba (#33) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#35) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mától van egy jó állapotú, hibamentes, barna Sony Ericsson K800i mobilom. :C

Tetszik.

Ha itthon lesz a digikamera, készítek róla fotókat. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#36) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Itt van pár háttérkép. Jelenleg a másodikat használom. Az első a képernyőkímélőm. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#37) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#38) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Értelmetlennek tartom a K800-as szidását. Hogy nagy, meg vastag és rossz.
Kicsi kezem van, HÉ, mégsem őrjöngök a telefonom méretei miatt, mert pont jó.
Aztán meg ha kezembe veszek egy "penge" telefont, majd megőrülök, hogy össze ne roppantsam a vékonyka műanyag alatt reszkető belsejét. Mert bár gyönge nő vagyok, de a fejsze nyél megedzette a tenyeremet. Nekem csak ne sivalkodjon a dizájnos pengécske az ujjaim között, mert tényleg ideges leszek.
Pl. én is szidhatnék egy rakás modellt, mert egyik sem hibátlan.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

SE G900-assal készült fotó a telefonomról.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#40) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Döntöttem, nem dőlök be a SE K850-nek, és nem cserélem le a K800-ast a "fejlettebb" modelltestvére. "Nem minden arany, ami fénylik." Vagyis, hiába tűnik jobbnak a K850, valójában a K800-as a jobb. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#41) joey04 válasza Algieba (#40) üzenetére


joey04
titán

Nagyon jó döntés!! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) Algieba válasza joey04 (#41) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Átgondoltam a csere előnyeit és hátrányait. Utánaolvastam a K850-nek. Áttanulmányoztam a magyar fórumait. Aztán rájöttem, hogy képtelen lennék zsebre tenni. Ugyan könnyedén tudnám használni (30. telefonom lett volna), de élesen elüt a stílusomtól. Nemcsak a külseje riasztott el, hanem a bugos szoftvere is. A K800 megbízhatóan teszi a dolgát. Minden funkciója azonnal elérhető. A kamerájával is nagyon elégedett vagyok. A külsejét pedig már sokszor dicsértem, elég annyi, hogy tetszik. Jó ránézni. :) Tehát marad.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#43) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Eme képeket már beillesztettem egyszer valamelyik topikomba, azonban a K800-as kamerájának tudását mutatják be, így itt is helyük van.

10x50-es kézi látcső volt a telefon kamerájának az "objektíve". :)

Makró módban készültek.

Látképek.

Akárhányszor belenézek a képek mappába, mindig jókedvre derülök. Elképesztő, hogy 2005-ös K500-asom VGA kamerájához mérten mennyire jó a K800-asé! A makró felvételei hihetetlenek. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#44) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ígértem még régebben jobb minőségű képet a multimédiás kedvencemről. Íme, Nugát bébi. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#45) Fecogame válasza Algieba (#40) üzenetére


Fecogame
veterán

:DDD Én váltottam, ugyanígy, ahogy felvetetted, és én nem bántam meg. Majd egyszer próbálj ki egy ilyen telefont, nem fogod tudni letenni :DD

42#: Bugos? Mi? Én még nem tapasztaltam ( legfrissebb szoft-ot használom )

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#46) Algieba válasza Fecogame (#45) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az a baj, hogy nemcsak a tudás számít nálam. Plusz a női ízlésem nagyon szeszélyes és érzékeny a színekre, a formákra; keresi a harmóniát. A K850-ról az avokádó, vagyis aligátorkörte jutott eszembe. Finom, csak mégsem kérek belőle. Inkább egy valódi körtét ennék. :DDD
A K850 egyszerűen nem az esetem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#47) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#48) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog


K(ísértő)800
:D

Életem egyik legjobb mobilja. Benne van a Top tízben.

Ui.: Bizony, ez egy másik, jobb állapotú, kártyafüggetlen házban pompázó K800. ;)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#49) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[HGE-100]

Vettem hozzá egy GPS fülest. Kipróbáltam, tíz műholdtól vett jelet, így 12 méteres hibahatárral belőtte a helyzetemet. :D
Plusz, így már nekem is van GPS-em. Valahogy eme technológia eddig kimaradt az életemből. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#50) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Eladó sorba került a második barna K800asom is. Pedig kedvelem, csak elkapott a váltóláz okostelefonra.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#51) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A logout blogomban található mostani képeim mind a K800-as tudását dicsérik. :)

Eme cikkemet pedig több mint 3000 alkalommal nyitották meg. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.