Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A cseppfertőzéssel terjedő kórságok aranyidőszaka jött el, mert a magyar önérzetes nép, ő nem hord maszkot mint azok a "vágott szeműek" normál influenzajárvány esetén is. Neki joga van nyakon türhenteni az egész világot. Mi az, hogy kézfertőtlenítés? Az csak akkor kell, amikor mondják...

Legalábbis a legtöbben nem állnak neki szídni a népüket egy két nap alatt lefutó nátha okán. :U

(#2) Algieba válasza joysefke (#1) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Aha, szóval nem megy a szövegértelmezés. Sebaj! Az önérzet megvan. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3) Narxis


Narxis
nagyúr

Igyál sok citromos, mézes teát és szedjed a vitaminokat, sok nevetés és pihenés is jót tenne.

Thanos was right.

(#4) Algieba válasza Narxis (#3) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Köszönöm a tippeket! Van itthon minden. A humorom is rendben van: Kórház a káosz szélén. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) KISDUCK


KISDUCK
addikt

" Bár remélem, nem alap nátha, hanem Covid."

Mintát már vettek tőled?

(#6) #90088192 válasza KISDUCK (#5) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nyugi fórumon keresztül nem terjed. :DDD

(#7) KISDUCK válasza #90088192 (#6) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az észrevétel helyes. :)
Én pont hónap elején (inkább írom hogy augusztus elején mert neked már lehet szeptember van) estem át rajt, szóval részemről már a delta, gamma variáns vagy akár a T-vírus is jöhet. ;]
Azért kérdeztem rá a fórumtársnál, mert én is először azt hittem hogy csak megfáztam aztán kiderült hogy bőregér van a palacsintában.

(#8) #55525888


#55525888
törölt tag

Mind rettenetesen sajnáljuk.
Utólag is elnézést a bunkó, söpredék, tahó népünk nevében.

Ennek a népnek nem kell kataklizma, önmagában hordozza a vesztét. Csodás őszünk és telünk lesz. Már most K.O. vagyok.

Őtözz föl b+ :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) Narxis válasza #55525888 (#8) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ejnyeeee

Thanos was right.

(#10) rushty válasza #55525888 (#8) üzenetére


rushty
senior tag

irritáló bejegyzés

Revolut meghívó pü-ben

(#11) #55525888


#55525888
törölt tag

Megfázott a leány a reggeli 7 fokban, tehát mind parasztok vagyunk, eljön értünk a kaszás, és Herderi jóslat, és covid.

Nevetséges az egész bagázs :DDD

/el

(#12) nevemfel válasza joysefke (#1) üzenetére


nevemfel
senior tag

Legalábbis a legtöbben nem állnak neki szídni a népüket egy két nap alatt lefutó nátha okán.

Nem tudod, kivel van dolgod...

Forget your troubles, c'mon get happy

(#13) Narxis válasza nevemfel (#12) üzenetére


Narxis
nagyúr

Egy aranyos leányzóval.

Thanos was right.

(#14) nevemfel válasza Narxis (#13) üzenetére


nevemfel
senior tag

Így is felfoghatjuk. Egy üveg bor, vagy egy löket heroin után.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#15) Narxis válasza nevemfel (#14) üzenetére


Narxis
nagyúr

:DDD de gonosz vagy.

Thanos was right.

(#16) nevemfel válasza Narxis (#15) üzenetére


nevemfel
senior tag

Ti ketten valamilyen szinten rokonlelkek vagytok. No offense...

Forget your troubles, c'mon get happy

(#17) Algieba válasza #55525888 (#11) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Képzeld el, képes vagyok az időjárásnak megfelelően öltözni és amint hidegebb lett, egyből előkaptam az őszi dzsekimet. Azonban mindenfelé mindenki szabadon szórja, ami csak az üregeken kifér. ;] Én nem. Bezárkóztam. Mekkora bunkó vagyok, hogy másnak nem kívánom még az alap náthát sem!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18) Narxis válasza nevemfel (#16) üzenetére


Narxis
nagyúr

De offense, most vérig sértettél.

Thanos was right.

(#19) nevemfel válasza Narxis (#18) üzenetére


nevemfel
senior tag

Elnézést kérek. Nem állt szándékomban megbántani téged.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#20) Narxis válasza nevemfel (#19) üzenetére


Narxis
nagyúr

Fátylat rá.

Thanos was right.

(#21) bitblueduck válasza joysefke (#1) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Sajnos ez nem hungarikum, de mi sem vizsgáztunk jelesre, hogy egy újfajta világjárvány esetén az emberek nem képesek a mocskos szájukra felhúzni egy maszkot.
Pedig tényleg átlehetne venni ezt a "kultúránkba", hogy amikor valaki köhög, tüsszög, krákog mert megfázott vagy influenzás akkor maradjon otthon, vagy ha kell maszkban menjen gyógyszertárba.
Nekem igazi megkönnyebbülés volt ez az elmúlt másfél-két év, hogy nem volt felsőlégúti megbetegedésem, mert az nálam nem 2 nap szokott lenni.
2020 előtt a menetrend: influenza szezon kezdődik, kolléga bejön az irodába, folyik az orra, köhög. Én meg ott vagyok tőle 3 méterre és már csak az a kérdés hogy 1 vagy 2 hétre leszek kiírva. Mivel egyéb okokból ilyenkor antibiotikumokat is felírnak nekem még ha vírusra nem is kéne ezért pár hétre-hónapra a bélrendszeremet is kilesz tőle.

Úgyhogy gebedne meg mindenki aki ész nélkül terjeszti.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#22) #90088192 válasza KISDUCK (#7) üzenetére


#90088192
törölt tag

Remélem te jól vagy, és reméljük Algieba nem kapott bőregeret, abba a palacsintába. :R

(#23) #90088192 válasza joysefke (#1) üzenetére


#90088192
törölt tag

Hát nem tudom, szerintem egy nemtörődöm bagázs sok szempontból, mert ugye egy kis odafigyelés, és máris Mindenki megúszna egy ilyen kalandot.
Szerintem.
Persze, téged a hazaszeretet véd meg a vírusoktól meg az hogy magyar vagy, tudom. :C

(#25) gidalight


gidalight
tag

Hah, helytelen célpontot választottál. A probléma nem a magyar nép, hanem az a globális hisztéria, ami miatt egy nevetséges náthával sem mehetsz jelenleg utcára (bár magad is reméled h covid, szóval tudod ezt te is pontosan tudat alatt).

(#26) Algieba válasza gidalight (#25) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez a kis szabvány nátha is kellemetlenül legyengít és bőséges taknyot üríttet a szervezetemmel. Ki az az isten barma, aki ezt félvállról veszi és önérzetesen megy vele emberek közé terjeszteni?! És azért a "cuki" náthánál vannak rosszabb légúti nyavalyák is. Sajnos a magyar imád szenvedni, de engem miért akarnak a takonytenger buliba belerángatni?!

Biztos nem Covid, hiszen kicsi az esélye, hogy a több tucatnyi vírus, baktérium közül pont ez talált be, így tutira nem lesz ellenanyagom "természetes" úton. Pedig jó lett volna letudni, ha már egyszer embertársaim leszarom viselkedésének köszönhetően megfertőződtem valamivel. :U

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#27) nevemfel válasza gidalight (#25) üzenetére


nevemfel
senior tag

Jaj dehogyisnem a magyar a hibás. Mindenért a nép a hibás, méghozzá a magyar, és csakis a magyar! Ha nem magyar lenne, hanem például bezzeg ausztria-ausztrál-japán, akkor minden lelki nyomorult felhőtlenül boldog lehetne!

Még a szar is ibolyaillatú mindenhol máshol, és ott nátha meg kóvid sincs ám!

[ Szerkesztve ]

Forget your troubles, c'mon get happy

(#28) Algieba válasza nevemfel (#27) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Itt élek születésem óta Magyarországon, magyarok vesznek körül, mégis kikre morogjak, a franciákra?! ;]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#29) nevemfel válasza Algieba (#28) üzenetére


nevemfel
senior tag

Nemcsak, hogy jogod van féltudásúnak lenni, de a saját korlátoltságodból fakadó minden nyomorodat jogodban áll terjesztened magad körül.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#30) Fred23 válasza bitblueduck (#21) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez nem ilyen egyszerű azért. Előbb mondjuk odáig kéne eljutni, hogy ne érezze a dolgozó a betegen is bejárás elvárását, illetve a prémiuma se függjön ettől. Anno kolléga 40 fokos lázzal, köhögve, taknyosan is bejött dolgozni, hogy lássa mindenki az ő elkötelezettségét, megbízhatóságát.

(#31) nevemfel válasza Fred23 (#30) üzenetére


nevemfel
senior tag

Jó, ez meg a másik véglet. 40 fokos láz életveszélyes, főleg lábon kihordva.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#32) 8th


8th
addikt

Durva hidegek lettek az éjszakák könnyen meg lehet fázni egy nyitott ablak mellett aludva is. Egyáltalán nem biztos, hogy más kente rád a takonykórságát.

"Ráadásnak tegnap már valaki az utcában begyújtott műanyaggal. Szállt az édeskés bűz. Értem, hogy rövid távon fázni rosszabb mint hosszú távon megdögleni tüdőrákban. Nincs itt semmi látnivaló. Mi így élünk, önpusztító módon."

Ez felénk is nagy divat pedig nincsenek a környékükön olyan háztartások akik rászorulnának erre. Ennek ellenére simán bevágnak a kazánba mindent ami elég benne, végül is nem a szobában füstöl azt meg ki nem szarja le, hogy a szomszédok fuldokolnak a füstjétől. Legszívesebben nekifutásból basznám arcon egy vaslapáttal az ilyen tulkokat de utálom a szűk zárt tereket pláne ha rács is van az ajtón, szóval...

(#33) Algieba válasza nevemfel (#29) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Neked itt nincs semmi látnivaló. Morogj máshol. Játszd az eszed másnak, ne nekem a félkegyelműnek. Ez az én személyes dühöngőm. :P
Blablabla, kb. ennyit fogok érteni a szövegedből a továbbiakban. Gágogó liba vagy, semmi több. De próbálgass csak. 1997 óta mindent láttam a neten, és jelentősen durvább tudok lenni, ha kóstolgatnak.

8th: Elhiheted, hogy negyvenen túl rutinosan váltok évszakok közt, és egyből vastagabb takaró, több réteg ruha került rám, amint drasztikusan megváltozott az időjárás. Ablakot becsuktam. És nincs olyan, hogy a semmiből náthás lesz az ember. Kell hozzá egy kórokozó, az meg érkezik valahonnan.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34) nevemfel válasza Algieba (#33) üzenetére


nevemfel
senior tag

Morogj máshol. Játszd az eszed másnak, ne nekem a félkegyelműnek.

Ha nem tetszenek a reakciók, akkor inkább te játszd az eszed máshol.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#35) KISDUCK válasza #90088192 (#22) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszönöm jól vagyok, én megúsztam 5-6 nap lázzal a dolgot. Mondtam is utána hogy ezt a táppenzért évente egyszer ki tudnám bírni. :) Persze a karantén része nem tetszett mert mozogni nagyon nem tudtam és első nap munka a felépülést követően elég szép izomlázat okozott a lábamban, szóval majd később lehet beoltatom magam, mert a karantén nem hiányzik.

Azt nem tudom hogy valaha megtudjuk hogy Algieba hogy áll a "kung flu"-val, mert arról nem írt hogy vettek-e vagy fognak-e tőle mintát venni.

(#36) Algieba válasza KISDUCK (#35) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Miért vennének mintát? A negyed lakosság tüsszög. Kétlem, hogy olyan sokan vágynának rá, hogy pár hapci miatt pálcikát dugjanak az orrába. Ez csak egy nátha. Nem dugok semmit se magamba. Ha egy hét múlva is vacakul vagyok, elgondolkozok a tesztelésen. Ha pedig tényleg covid és bevadul, végre megszabadultok tőlem, mert megöl. Mindenki nyer. Nekem nem kell többet morognom a hülye magyarok miatt, nektek nem kell idegeskednetek, hogy megint min borult ki a bolond liba. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#37) KISDUCK válasza Algieba (#36) üzenetére


KISDUCK
addikt

Tudod a pandémia miatt ilyenkor illik felhívni a háziorvost, elmondani neki a tüneteket és ha minden igaz igényel neked tesztelést és ne aggódj nem neked kell magadba dugni a pálcikát, azt a mentős csinálja és nem kell megvárni vele a karácsonyt, minél előbb kapcsolatba kell lépni dokival.
Remélem rosszul gondolom azt hogy eddig nem léptél kapcsolatba a háziorvosoddal.

(#38) Narxis válasza Algieba (#36) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nyaaaaa, nem örülnénk ha "megszabadulnánk" Tőled!😁

Thanos was right.

(#39) Algieba válasza KISDUCK (#37) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Teljesen jól gondolod, hogy ilyen apróság miatt nem zavarom a házi dokimat. Én csak akkor szólok, ha már vonszolom magam. Mentőket zaklatni ilyen marhasággal mint tesztelés. Fontosabb dolguk van. Mentsék azokat, akik nagy bajba kerültek. Én most itthon dekkolok. Nem viszem szét a potyautasomat.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#40) KISDUCK válasza Algieba (#39) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hmm... szidod a fél világot hogy mennyire felelőtlennek, közben pedig te is ugyan olyan felelőtlen vagy.
Hívd fel nyugodtan a háziorvost azért van, az egész 5 perc alatt bőven letudható.
A tesztet végző mentősök pedig erre a feladatra vannak. Adott területen járnak személygépjárművel hogy a kért teszteket elvégezzék.
Korábbi írásodból tudom hogy van párod, most mind a ketten 2 hétig önkentes karanténban lesztek? Se bót, se munka, se szomszédok?

(#41) ncc1701 válasza KISDUCK (#37) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekem is folyt az orrom pár napot, természetesen én sem aszogattam ilyesmivel a házidokit. Mondjuk én konkrétan tudom, h a meleg tengerből a klímás autóba beugrálás okozta. Jó eséllyel.

(#42) Algieba válasza KISDUCK (#40) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A drasztikus időjárás változás és a szabad tüsszögés együttese "ajándékozott meg" valamelyik légúti nyavalyával. Annak esélye, hogy covid legyen, igen csekély. Ha rosszabbodik az állapotom, nem a tipikus lefutást produkálja a kórság, akkor segítséget kérek a házi orvosomtól. Addig bolond lennék bárkit is zaklatni egy náthával, illetve pálcikát dugni az orromba. A barátom jön-megy, mivel nem tüsszög. Ő nem beteg. Ráadásnak kapott két Astrazenecát, így kell, hogy legyen védettsége covid ellen.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#43) KISDUCK válasza ncc1701 (#41) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én is azt hittem hogy csak az esti fürdőzéstől fáztam meg, de nem. Egy telefonhívásba nem hal bele senki és a jelenlegi helyzetben illene okosan viselkedni.

#42 Algieba:
OMG

[ Szerkesztve ]

(#44) ncc1701 válasza KISDUCK (#43) üzenetére


ncc1701
veterán

Ebbe bárki megfázott volna. Medencéből ki, 21 fokos klímás kecóba be, hideg kocsiba be a vizes fürdőnaciban, jégkrém, asszony is kész volt tőle 3 nap után. Se láz, se semmi, csak folyt az orrom. Orvoshoz egyikőnk sem ment, náthával nem szokás. Horvát tehnergapron a meleg nem viccelt.
Ma már mindenki beoltathatja magát covid ellen, aki nem oltotta be, az nyilván olyan kemény, mint a tarzan sarka. Ha ő leszarja azt, h elkapja-e, vagy sem, akkor én mit foglalkozzam vele?

Btw az ott lakó haver is náthás lett a történettől, őt tesztelték, negatív. Ezek után mi sem erölködtünk, h fizessek a tesztelésért.

(#45) KISDUCK válasza ncc1701 (#44) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát most az előző hozzászólásom kicsit hülyén jött ki, plussz még beleszerkesztettem egy választ egy másik hozzászólásra vonatkozóan, mert ugye kialakult egy thread a pószterral kapcsolatban amibe te is bekapcsolódtál és ez a hozzászólásomból nem derült ki, de a 2. mondatom a pószterra vonatkozott.

(#46) 8th válasza Algieba (#42) üzenetére


8th
addikt

"A barátom jön-megy, mivel nem tüsszög. Ő nem beteg. Ráadásnak kapott két Astrazenecát, így kell, hogy legyen védettsége covid ellen."

(#47) Egon válasza Algieba (#28) üzenetére


Egon
nagyúr

Mondjuk ha kicsit kontextusban néznéd a nemzeteket, kezdve mondjuk a spanyolok kézmosási hajlandóságával, akkor esetleg nem gyaláznád a magyarságot erősen alaptalanul.
Egyébként meg ha ennyire szar itt, akkor miért nem vándorolsz ki, mazochista vagy? :U
Full igaz amit a korlátoltságodról írtak.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#48) Algieba válasza Egon (#47) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szerinted érdekel engem bármilyen szinten is, hogy a szűk ismerősi körömön kívül, ki mit ír nekem az interneten? Hát akkor korlátolt magyar barom vagyok. Nem tagadom meg a fajtám. Ilyen egy igazi magyar, aki nem vándorol ki, itt él és hal, ahová az anyja pottyantotta. :P És mivel igaz magyar vagyok, olyan nagy az önérzetem, hogy továbbra is kedvemre fogom szidni a bolond magyar fajtámat. ;]

8th: Természetesen a barátomat megkértem, és ezzel ő is egyetért, hogy biztos, ami biztos, amikor vásárolni megy, vegyen fel maszkot. Valakinek mennie kell boltba. Én vadul tüsszögök, a maszk sem állítja meg a sok turhát. :(

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#49) aXXon válasza KISDUCK (#7) üzenetére


aXXon
senior tag

Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy ettől még simán áteshetsz rajta mégegyszer, előfordult a kollégák között. És a két fertőzés között nem is volt nekik sok idő. Furcsállta is mindenki.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#50) cskamacska válasza Egon (#47) üzenetére


cskamacska
addikt

"nem gyaláznád a magyarságot"

Ohh, még mindig ezen megy a pörgés.

Végén kiderül hogy még a focit sem szereti(!), vagy az olimpia alatt sem szurkolt elég beleéléssel, azt kinyílnak a beretvák a zsebekben, snájdig magyar fők csupaszításra kerülnek, és lesz elbeszélgetés hogy miért hanyagolja el legfőbb kötelességét a Hazával szemben, hol a 3 utód szigorúan nemzeti szellemben nevelve. :K

Algeiba csak hiszi hogy a depije, meg nátha a legnagyobb gondja az életben. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.