Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Szia!
A vonatos nagyon tetszik, ebből a szögből még nem láttam róla fotót, egyedi!
A Kossuth téri? rózsa is szuper!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2) Algieba válasza Victoryus (#1) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szeretem a "zöld alagút" effektust, hiszen eleve szeretek a zöldben időzni, a fák lombja alatt.
A pékséget a Kossuth térről fotóztam le. A vázon a kis tele obi volt, 70-300mm, amivel lehet messzebbről is jó képeket lőni. A rózsa a katolikus templom előtti ágyások egyikénél lett lekapva. :))
A reggeli fény különleges. Hiszen alapvetően hajnalban párásabb a levegő, még ebben a hihetetlen aszályban is és ettől olyan költői lesz a valóság.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kellene vegyél valami zoom kamerás telefont, valami ultrát, azt nem kell profi gép, nem lehet jó fotókat lőni ha mosódik vagy nem éles a kép. Ja, szerintem.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Algieba válasza pusszycat (#3) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egyszerűen állványt kéne használnom, de picit se volt kedvem még azt is cipelni, illetve a 70-300mm kit obi nem éppen a reggeli kevés fényhez való. :DD
A nagy gép pont elég jó nekem, sőt még sok is. Ezek a fotók nekem tökéletesek.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) Dhampir


Dhampir
félisten

Tetszenek ezek a szolid, mesterkéletlen képek. :)

(#6) Algieba válasza Dhampir (#5) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Pont az a célom fotósként, hogy a szememmel látott látványt adjam vissza. Csak a pőre valóság. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) Dhampir válasza Algieba (#6) üzenetére


Dhampir
félisten

A valóság szebb, mint a hazug ábránd (a Tüskevár gondolatát felhasználva). :)

(#8) Geller72


Geller72
veterán

Én is sokáig ódzkodtam a 3 lábútól, de beadtam a derekam, mert egyszerűen sokkal jobb képeket tudok készíteni vele. Nem beszélve arról, hogy egy tök olcsó, de mégis jó állványt bárhol meg lehet venni, amit 1 perc alatt előkapok a kis tatyóból, szétnyitom és készen is vagyok. Visszafele ugyan az. A teleszkópos alu állványok nem is nehezek, viszont nagyon kicsire összecsukhatóak. Szerintem.

(#9) totron válasza Algieba (#2) üzenetére


totron
addikt

Mitől más a napfelkelte színe mint a naplementéé?

( #7 ) Dhampir, ezt a fogyasztói tömegekkel is közöld.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.