Hirdetés

2021. április 17., szombat

Gyorskeresés

(#1) joghurt

joghurt
addikt
LOGOUT blog

Begombászni? :)

A tej élet, erő, egészség.

(#2) hcl

hcl
félisten
LOGOUT blog

Érdemes megmaradni művésznek. Akkor, és annyit alkotni, amennyit kedved van. Lehet, hogy az ismertség nem lesz nagy, de ér az annyit, hogy beledögölj? És akár még valami tényleg nagyot is alkothatsz, ha nem kényszerből teszed.

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#3) hcl

hcl
félisten
LOGOUT blog

Érdemes megmaradni művésznek. Akkor, és annyit alkotni, amennyit kedved van. Lehet, hogy az ismertség nem lesz nagy, de ér az annyit, hogy beledögölj? És akár még valami tényleg nagyot is alkothatsz, ha nem kényszerből teszed.

Ja meg. Ha nem lenne szenvedés, nem lennél benne te magad a kész műben :)

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#4) cinemazealot

cinemazealot
addikt

Gyerekkoromban nekem is voltak írás kezdeményeim, természetesen semmi nem lett belőlük. Aztán nemrég nyakamba vettem egy kis falu (< 2000 lélek) helyi újságjának szerkesztését. A cikkeket 99%-ban én írom, a lapszámok megjelentetését igyekszem max. 2 hónapos időközönként abszolválni (terjedelem ~12 oldal/lapszám). Ezzel párhuzamosan fut az újságnak egy online változata is, ott azért legalább heti szinten ildomos előjönni valamivel. Ez azonban az események "forgatagában" sokszor komoly kihívás. Néha elgondolkozom, jó ötlet volt-e belevágni. Aztán amikor elkezdem kiszórni a lapot (ja, azt is én csinálom), olykor összefutok olyanokkal, akik mosolyogva veszik át tőlem a kis fekete-fehér papírköteget. Na, ez az, ami viszont feltölt. :)

(#5) Eastman válasza cinemazealot (#4) üzenetére

Eastman
őstag
LOGOUT blog

Szuper vagy. Tisztelet érte!

"...egyébként a mai napra semmilyen meglepetés nem várható."

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.