Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) RandomName válasza t72killer (#40) üzenetére


RandomName
aktív tag

Mondjuk ez érdekes kérdés.
Mielőtt jött a pandémia, hűségről-hűségre egyre több kedvezményt kaptam.
Amikor az S9+ a Samsungnál 299e Ft volt, akkor a Telekom webshop 289e Ft listaáron ajánlotta ki, és erre adott annyi kedvezményt, hogy a vègösszeg beesett 198e Ft környékére, és mellé még egy, 5e Ft-os kupont.
Azt hiszem az volt a 4. hűségciklusom kezdete.
Tavaly, amikor a következő ciklust lehetett indítani, akkor napokig túrtam a webshopot, és az előzőekhez képest nevetséges mértékű kedvezményt láttam az amúgyis szegényes felhozatalon.
Kíváncsi leszek, hogy amikor év vége felé jön a jelenlegi hűségciklus vége, akkor milyen kondíciókkal tudok hosszabbítani.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#42) Carlytoo válasza t72killer (#40) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

A hűségidőn belüli kedvezmények nagyon változóak. Előfizetésre pedig most már nagyon megéri kihozni. Ugyebár az előfizetésem marad, tehát nem is akarok váltani, de kéne valami jó teló. Az eredeti áráért -30-40% én személy szerint megkapom. Mi a lótúrónak fizessem ki a teljes vételárat, ha az előfizetésem így is, úgy is megmarad? Én nem részletre hozom ki, hanem egyben kifizetem.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#43) bitpork válasza Carlytoo (#42) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Melyik szolgáltató? Vodánál már sajnos nincs ilyen csak fix 2 év részletfizetés ami meg akármennyire is 0 thm nem éri meg a szolgáltatói árakkal. 400k-s telefon havi 33k ami az előfizu és a telefon 50-50%ban.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#44) Carlytoo válasza bitpork (#43) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Telenor. Nekem jelenleg egy Xiaomi Mi10T Pro van. Asszonynak is megteCCett. Mondta, hogy majd ha úgy lesz lóvé, akkor cserélne. Mondtam neki, hogy már most úgy van, szóval vegyük meg neki. Örült is neki. Elmentünk a "hülye azért nem vagyok" boltba, hogy megvegyük. 220.000 HUF volt akkor. Mondja, hogy esetleg Telenor. Elmentünk és ugyanazt megkaptuk 160-ért. Hát hülye azért nem vagyok, érted? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#45) KYZRR


KYZRR
őstag

Basszus, kb 5 percig tekert az agyam, hogy vajon miért ilyen ismerős az efféle kiállítása a telefonoknak... Ezután az adatlapod mindent megmagyarázott. :))

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#46) Oldman2 válasza KYZRR (#45) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha válaszként írtad volna, egyértelmű lenne hogy ezt kinek szántad válasznak.
:C

(#47) KYZRR válasza Oldman2 (#46) üzenetére


KYZRR
őstag

Nyílván a cikk szerzőjéhez.. ;)
De elnézést kérek, ha nem volt eléggé egyértelmű. :R

You can only die once, make sure it is worth it...

(#48) Oldman2 válasza KYZRR (#47) üzenetére


Oldman2
veterán

Bocs, 46 hozzászólás után nem volt számomra egyértelmű.

De teljes mértékben igazad van.
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.