Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Pedig te voltál az a csaj... Mondtuk is egymásnak öcsémmel, h Algieba, tudod, akinek az a sok mobilja van...
Mondjuk én is ide tartoztam, mindig kellett valami más, amiben olyan volt, amit fontosnak találtam. Egyszer kérdés volt nálam, h Nokia 6310 v Ericsson T68? Merthát a Nokia sokáig bírja, meg csak egy Nokia, de az Ericsson-t lehet upgradelni T68i-re és akkor lesz benne MMS. Amiről nem tudom, h miért jó, meg azóta eltelt 10 év, és én kb 10 MMS-t küldtem azóta. Persze egyiket sem vettem meg. Illetve a nagy kérdések egyike: jávás??? :DD Ilyenekkel szórakoztunk. Aztán néha egy javas cuccot felizzadni valami készülékre dzsunka módszerrel... Végül el sem indult :DDD
Igaz, nem alaptelefonom van, de a láz azóta elmúlt. Ha megnézek mobilboltban vagy PH-n egyet-egyet, nem érzem azt, h nekem kellene a kommunikációs boldogságomhoz ez. Csak egy kütyüt látok benne, és a kütyüket régen is, most is, és ezután is szeretni fogom, és rácsodálkozok a technikára. Persze ilyen alapon egy hengerfejet is bámulhatnék :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.