Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) DraXoN válasza Jack Hunter (#1) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

pedig ... nem volna lehetetlen, de szerintem nem is cél..
nekem is hasonló a bajom .. a "jó kamera" eléggé behatárolja már a kezdeteket, honnan lehet szemezni ... ha megelégszik az ember "erős közepessel" kicsit tágabb a terep, de akkor se lesz minden ok.. a "tepsi méret" kvázi egye inkább kötelező (bár ez már relatív, anno az első 4colos telefonokat is tepsinek becézték 2010-11 körül)... én még mindig úgy vagyok egy 4-4,7 kijelzős telefon elegendő lenne bőven, modernen káva nélkül, fém hátlap, kb. majdnem, hogy kell a fenének vezeték nélküli töltés.. akkor legyen hozzá egy pl. bölcső, az usb-c -s telefonomat is mindig abba "állítom be".

ütésállóság? álom, a vízállóság még csak-csak elképzelhető.. valódi ütésálló max akkor lehet ha oled a kijelző műanyag felülettel (de az meg karcolódik).. az üveg mindig előbb-utóbb be fog törni.

nem vagyok technika ellenes, érdekelnek a dolgok, de az igényem más mint ami a piacon jelenleg a fő "csapásirány" ...

jelenleg egy LG V20 amit használok ... van baja, messze nem vagyok elégedett vele pár ponton, de ... és mire cseréljem? .. sajnos ezt se tudom és mind drága, az a v20 is az volt másfél éve újonnan 110eFt-ért ... pedig ma már ez a középkategóriás mobilok árszintje...
egyenlőre úgy döntöttem nem kapkodok, kivárok egyszer hátha beesik valami... akármire cserélném, nem lenne teljesen ok minden szempontból...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.