Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

A kukoricást lehet lopom háttérképnek!

Ügyes vagy!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#2) Luck Dragon

Szépek lettek :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Már ilyen nagy lenne a kukorica? Azt hittem azt később szedik. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) baracsi válasza pusszycat (#3) üzenetére


baracsi
tag

először nekem is sántított a dolog, de a nagybani piaci árakat megnézve tényleg szerepel a listában a csemegekukorica, igaz arany árban

(#5) pusszycat válasza baracsi (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak nem üvegházban termesztik ezt is? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A csemegekukorica engem is meglepett, de a helyi termelő fóliasátorban termeszti, aztán persze szabad ég alatt is több hektáron. Többféle fajtával foglalkozik és késő őszig kapható nála a "nyár mosolya".

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) pusszycat válasza Algieba (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk "tengeri"-nek hívjak valamiért, persze kukorica is de az előbbi az elterjedtebb. A szotyolát meg "naprának" vagy "mag"-nak. Erdélyszerte.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) Algieba válasza pusszycat (#7) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A tengeri elnevezésre egyszerű a magyarázat, a kukorica Amerikából, a tengerentúlról származik. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.