Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Algieba:] Magyarnak lenni szívás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) bkercso válasza Tikakukac (#149) üzenetére


bkercso
nagyúr

Vagy menj el egy alsós évzáróra. Az is tanulságos tud lenni néha. :U

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#152) #90088192 válasza proci985 (#135) üzenetére


#90088192
törölt tag

"Ford Fairlane" az egyetlen film, amit semmilyen nyelven nem tudtam megnézni, mert nekem ego az egész :(

(#153) proci985 válasza #90088192 (#152) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

jo neked ha az volt az egyetlen film amit nem tudtal megnezni :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#154) #90088192 válasza proci985 (#153) üzenetére


#90088192
törölt tag

A tobbivel nem is probalkoztam.... :P

(#155) Somatom válasza #90088192 (#154) üzenetére


Somatom
veterán

Iron Sky? Kung Fury? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156) Hieronymus válasza dabadab (#128) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Pl. nevezd Németországban a .... ami konkrét bűncselekmény

Aha, persze "

Gondolom Németországban tolod az ipart, hogy ennyire tudod. Ja nem.

A kulcsszó: Querdenker

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#157) #90088192 válasza Somatom (#155) üzenetére


#90088192
törölt tag

Egy bizonyos szint alá nem megyek. ;]

(#158) dabadab válasza Hieronymus (#156) üzenetére


dabadab
titán

Azok a nyomorult oltásellenes idióták mégis hogy jönnek ide?

DRM is theft

(#159) parandroid válasza dabadab (#158) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Konkrétan totális az átfedés egy bizonyos szélsőjobboldali politikai formáció támogatásával, úgy. Ugyanitt jelentkezhetnek még laposföldhívők, neonácik, qanon sámánok, 5g-rettegők, chemtrail-ellenes aktivisták, apokalipszis-várók, homofóbok, rasszisták, idegengyűlölők, és ki tudja még, milyen szerzetek.

Na, ők érzik magukat elnyomva, mert civilizált ember nem hajlandó meghallgatni a fröcsögésüket, és a társadalom 90%-a konkrétan elmebetegnek tartja őket.

Amikor kérdezik, a németek, hogy mi a frász van Mo-n, úgy szoktam elmagyarázni, hogy képzelj el egy országot, ahol az afd kétharmaddal kormányoz. Rögtön értik, mi a helyzet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#160) Somatom válasza #90088192 (#157) üzenetére


Somatom
veterán

Neked nem elég mélyen szántó, amikor gázálarcos, náci katonák, oldalkocsis Bömösökkel nyomulnak a Holdon? :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161) proci985 válasza Somatom (#155) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

Kung Fury a legjobb, ne viccelj mar :DDD.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#162) #89309696


#89309696
törölt tag

Egy a női lélek bonyolultságáról szóló cikk alatt sikerült mindenfele is kitérni végül. Tökéletes példája annak miért vagyunk magyarok. :D
Szerintem egy dolog hiányzik ebből a népből baromira, az a szeretet.

[ Szerkesztve ]

(#163) Egon válasza Gargouille (#62) üzenetére


Egon
nagyúr

Nézz utána, hogy mit jelent az "egészséges nemzeti öntudat". Ez kb. minden (normális) nemzet sajátja. Nem összekeverendő a nacionalizmussal: ez sokkal inkább patrícionizmus.
Persze a "büszke" szó jelentése félreviheti a gondolkodást.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#166) #90088192 válasza Somatom (#160) üzenetére


#90088192
törölt tag

Probalom kerulni, hatha az utolso sgysejtem is elpusztul, azutan mar nincs vissz ut, ossze fogom szarni a szobat is. :DDD

(#167) proci985 válasza #90088192 (#165) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ilyet ne, ez nagyon durva flame. egyreszt parttalan, nagyon durva vita lenne a vege, masreszt ahogy nezem kb egyszerre ment szembe a forum 6(!) alapevevel.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#168) #90088192 válasza proci985 (#167) üzenetére


#90088192
törölt tag

Elnezest, de neha belolem is kibukik az allat?

Viszon csak mellekes, a negativ dolgokra miert nem buszkek a hazafiak?
Ha fogalmazhatok igy. :R

OFFF: Ha mar szembe megyek a szabalyzattal, akkor azt szivvel lelekkel teszem, nem csak immel ammal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#169) bkercso válasza #90088192 (#168) üzenetére


bkercso
nagyúr

Büszkék rá. Büszkén mesélik egymásnak azokat is, ld. korrupció, gyűlölködés vagy egyéb. :K

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#170) 8th válasza Tikakukac (#147) üzenetére


8th
addikt

Égbekiáltó baromságok, aha. Oké. Ti balosok esküszöm valami párhuzamos univerzumban éltek.

(#171) #90088192 válasza bkercso (#169) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor jo, nincs itt semmi látni való. :DDD

Ami most van, az pontosan az aminek lennie kell.

Aki nem akar erre büszke lenni, annak legyen három here golyója ami tüskés, akkor is ha nőnemű. :DDD

Nincs vallat rándító Emoji így nem tudom ide rakni ;)

Köszönöm a részvételt, az internetet be lehet csukni, mar mindent is értek. :C

(#172) Narxis válasza 8th (#170) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az inkább a jobbosokra jellemző.

Thanos was right.

(#173) 8th válasza Narxis (#172) üzenetére


8th
addikt

Nekem saját univerzumom van. :DDD

(#174) bkercso válasza #90088192 (#171) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ami most van, az pontosan az aminek lennie kell.
Ebben egyetértünk. :K

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#175) bkercso válasza 8th (#173) üzenetére


bkercso
nagyúr

És párhuzamos? Vagy Soros? ;]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#176) Narxis válasza bkercso (#175) üzenetére


Narxis
nagyúr

:DDD

Thanos was right.

(#177) #90088192 válasza 8th (#173) üzenetére


#90088192
törölt tag

Melyik csomag megőrzőben tartod ? :DD

(#178) #90088192 válasza bkercso (#175) üzenetére


#90088192
törölt tag

LRC rezgokor, egyszerre Soros es parhuzamos is :C

(#179) Tikakukac válasza 8th (#170) üzenetére


Tikakukac
titán

Égbekiáltó baromságok, aha. Oké.

Ez volt akkor gondolom a kőkemény érvekkel és tényekkel való visszavágó. Nem tűnik durva sikernek eddig, nem győzött meg, a Google találatai alapján még mindig hazugság amit állítottál. Mondjuk piszkos nehéz lesz a valóságot leradírozni az tuti.

Ti balosok esküszöm valami párhuzamos univerzumban éltek.

Hát te állítottál valamit ebben az univerzumban. Ami tényszerűen és konkrétan nem igaz. Hogy máshola kicsodák mit csinálnak az nem az én dolgom :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#180) 8th válasza bkercso (#175) üzenetére


8th
addikt

Azt még nem döntöttem el. :DDD

(#181) 8th válasza Tikakukac (#179) üzenetére


8th
addikt

Ha jól gondolom te azon akadtál ki, hogy Magyarországon (is) a mindenkori hatalom megpróbálja lesöpörni a színről a számára kellemetlen hangadókat? Ez mindig is így lesz bárki is lesz épp kormányon. Nem csak nálunk, mindenhol. A politika már csak ilyen aljas mocsadék dolog, meg is lehet nézni miféle emberek állnak politikusnak. Aki úgynevezett „civilként" ellenzéki hátszéllel beleáll az aktuális kormányba azt pontosan tudja mit húz magára ezzel a szereppel. Ha okosan csinálja nem tudják sarokba szorítani ha nem pillanatok alatt bedarálják. Nekem sem tetszik, hogy így megy ez de ez van.
Én az egyszerű átlag emberről beszéltem feljebb akinek tele a töke a világgal és kiírja magából a bánatát. Igen, továbbra is állítom: itthon rohadtul senkit sem érdekel, hogy az átlag gipsz jakab miket irkál ki fosbúkra. Máshol simán felkeres ugyanezért a rendőrség. Még csak ordenáré mocskos szájjal szidnod sem kell a kormányt elég csak kulturáltan bírálnod őket. [link] :U
OFF: ha már rendőrség. Az is igen szép volt amikor az egyik kölni molesztált csaj aki szerencséjére megúszta annyival, hogy „csak" jól megfogdosták azon melegében még az éjjel feljelentést akart tenni a helyi rendőrségen amiért megpróbálták megerőszakolni és egyszerűen elküldte a rendőr, nem vette fel a vallomását. Akkor éjjel rengeteg nővel erőszakoskodott az az illegális migráns csürhe. A rendőrség a komplett németországi médiával együtt egy emberként igyekezett eltussolni az ügyet. Na ez van ha egy országban a totális médiatúlsúlynak hála tombolhat az állami véleménydiktatúra és távirányítással működik a komplett média. Nálunk ott vannak az igen olvasott ellenzéki weboldalak ahová egyáltalán nem ér el a kormány keze és ahol bármit elbír a nyomdafesték. Ennek ellenére Németország látványosan aggódik a magyar sajtószabadságért? Éppen ők? Ez több mint vicces. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#182) dabadab válasza 8th (#181) üzenetére


dabadab
titán

Az a baj, hogy amíg moderátor voltam, addig kifejezetten utána szoktam járni itt a fórumon azoknak a panaszoknak, amikor valaki azt állította, hogy őt tök igazságtalanul moderálták, mert abszolút semmit durvát nem írt, de a csúnya moderátorok rászálltak.

Nem tudom, hogy mennyire lep meg, de amikor megnéztem, hogy konkrétan miért és hogyan szankcionálták, akkor szinte mindig teljesen más kép rajzolódott ki.

És hát valahogy itt sem az derült ki, hogy átlagjózsi kommentál valamit, aztán az gyűlöletbeszéd meg bűncselekmény, igaz?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#183) zotyesz66 válasza 8th (#181) üzenetére


zotyesz66
őstag

A mi Zsótikánknál mennyit bír el a nyomdafesték?
Ha jól emlékszem, a valaha volt legjobb külügyminiszterünk nyilatkozta, hogy az EU-ban az a baj a sajtószabadsággal, hogy túl sok az öncenzúra. Meg kell gondolniuk, hogy mit írnak le. Ez tényleg borzasztó, hogy egy újságírónak végig kell gondolnia, amit leír!
Hát a mi hősünknek ettől tényleg nem kell félnie...
A Breitbart-nál meg néha azért meg kell nézni, hogy igaz-e amit ír.

[ Szerkesztve ]

(#184) parandroid válasza 8th (#181) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kölni szilveszteri eset:

Hónapokig ezzel volt tele a német sajtó (internet, tv, rádió, nyomtatott), valamint a közbeszéd is. Külön nyomozócsoportot kapott a dolog, külön erre létrehozott hotline-okon várták a tanúk, illetve áldozatok jelentkezését, ezeket mindenhol közzé is tették. Az eset után fokozott rendőri jelenlét volt minden tömegrendezvényen. Amúgy a németeknél kb minden második rendőrjárőr egyik tagja nő, részben pont azért, hogy a női áldozatokkal, illetve akár elkövetőkkel jobban szót értsenek.

Ami nem szerepelt a német hírekben az a ‘migránshordák erőszakoltak’ típusú hangulatkeltő fake news címek lehet, ilyesmi errefelé tényleg nem divat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#185) proci985


proci985
MODERÁTOR

[link] Politika topik, ezzel az egesz threaddel menjetek at oda.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#186) Somatom válasza proci985 (#185) üzenetére


Somatom
veterán

A "Magyarnak lenni szívás" bejegyzésre politikamentesen reagálni?
Ez olyan, mint ha a kupiban azt mondaná a tulaj:
Lányok! Csak semmi paráználkodás! Most pedig lássuk, hogy mennyi a bevétel. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#187) Narxis válasza Somatom (#186) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1

Thanos was right.

(#188) Tikakukac válasza 8th (#181) üzenetére


Tikakukac
titán

1 állításod volt vagyis inkább vagy 3 ami nettó kamu és nem igaz. Ennyi a megfejtés.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#189) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

gecijólehetapárodnaklenni

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#190) 8th válasza Tikakukac (#188) üzenetére


8th
addikt

Háttal ülsz a moziban az a szomorú helyzet. De ez nem az én bajom.

(#191) korcsi válasza 8th (#190) üzenetére


korcsi
veterán

Szerintem az a baj, hogy egymásnak ülünk háttal a moziban, és mindenki azt hiszi hogy jó műsort néz, miközben a parti kint van a parkban...

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#192) Tikakukac válasza 8th (#190) üzenetére


Tikakukac
titán

Harmadik válasz, cáfolat és érvek sehol. Lesz negyedik?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#193) #90088192


#90088192
törölt tag

Találtam egy releváns cikket, ha érdekel valakit

Ennyire egyszerű az ember, ha kell Eurázsia az ellenség, ha kell Keletázsia.

(#194) 8th válasza Tikakukac (#192) üzenetére


8th
addikt

Ügyesen próbálsz fogást találni de hiába. Kaptál választ. Értelmezd.
Lenne kedvem folytatni de politika mentesen nem lehet. Ahhoz viszont a politika topikba kéne átfáradni ami részemről teljesen kizárt. Évekkel ezelőtt mentálhigiénés okokból megfogadtam, hogy többet be nem teszem oda a lábam. És ehhez tartom is magam. Nem csípem ha pofára moderálnak a semmiért...

(#195) D1Rect válasza 8th (#194) üzenetére


D1Rect
félisten

"Évekkel ezelőtt mentálhigiénés okokból megfogadtam, hogy többet be nem teszem oda a lábam."
Teljesen meg tudlak érteni.

(#196) Tikakukac válasza 8th (#194) üzenetére


Tikakukac
titán

Ügyesen próbálsz fogást találni de hiába. Kaptál választ. Értelmezd.

Meghúztad negyedjére is, nice. Protip: az, hogy megnyomod a válasz gombot, majd szavakkal töltöd meg a kis ablakot, az úgy sajnos még önmagában nem válasz. Még mindig valahogy meg kéne cáfolni, hogy a nagyon kemény álíltásaid a témában miért ütköznek a valósággal :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#197) Hintalow


Hintalow
senior tag

Lehet magyarnak lenni szar, de egy bolyváros lakójának lenni Warhammer 40K-ban még inkább az :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#198) Eastman


Eastman
őstag

...dehogynem találtam fogást, akkor is és most is. Te azt állítottad a 90hz nagyon is jó, és csak azok fikázzák akik nem látták. én erre reagáltam, hogy pont egy Apple termék kacsán* tapasztaltam meg, hogy azért nem egy világmegváltó dolog. (ipad pro 120 hz). btw erre reagáltál anno, tehát vagy problémák vannak az emlékezőképességeddel, vagy kötekedésből írtad, hogy soha nem írok rosszat a márkáról. az itteni kommentjeidet meg cáfolták már többen is. már az első kommented a topikban egyébként hangulatkeltő, trollkodó, hater beszólás volt. itt is te kezdted, ahogy az op topikban is te álltál bele minősíthetetlen módon az emberekbe. én sem vetem meg a trágár beszédet, de ez (és ez csak jéghegy csúcsa) a legalja kategória szerintem, frusztrált, más véleményét el nem fogadó, trágár, indulatos embert tükröz. :D :DDD :DDD

Van ám egy Ring topic, ahol simán le-bokszolhatjátok.

(*Képesek egy kacsán összeveszni!)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#199) D1Rect válasza Hintalow (#197) üzenetére


D1Rect
félisten

De ott legalább nem tart sokáig.

(#200) Hintalow válasza D1Rect (#199) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ennyi :DDD

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Algieba:] Magyarnak lenni szívás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.