Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Algieba:] Magyarnak lenni szívás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) #90088192 válasza Eastman (#198) üzenetére


#90088192
törölt tag

A kórházi ágytál nagy kincs nem csoda, ha összevesztek rajta. ;]

(#202) cskamacska válasza 8th (#170) üzenetére


cskamacska
addikt

Pláne hogy a "balliberális oldal" szókapcsolatnak 1994 óta nincs értelme. :P Ugyanitt a "nemzeti oldal" még gyomorforgatóbb, mert a szép emlékű "állampárt" szinonimája. :(
Rakás populista, pénzelvű, takonygerincű pártunk van csak.

Pl itt van nekünk a saját BLM-ünk is:

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#203) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Mindenki a saját szerencséjének a pogácsa. Ha itt szar, el kell menni, senki nem tart vissza.

Rip and tear

(#204) 8th válasza Zolaash (#203) üzenetére


8th
addikt

De sírni és másokat okolni a nyomorunkért sokkal könnyebb. :P

(#205) Tikakukac válasza Zolaash (#203) üzenetére


Tikakukac
titán

Mondjuk erre visszakézből szoktam mondani, hogy drága testvérem, ne nekem kelljen már elmennem a saját hazámból, mert mások az asztalra sz@rnak. Vagy legalább ne ez legyen a default megoldás a szemétdomb eltakarítására.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#206) Hieronymus válasza Tikakukac (#205) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Demokráciában élünk.
A kisebbség nem erőszakolhatja rá az akaratát a többségre.
Ha a többség étkezés után az asztalra szarik, akkor két lehetőséged van.
Beállsz a sorba vagy elmész olyan helyre ahol nem szarnak az asztalra.
Van egy harmadik út is az oktatás és nevelés.De ez hosszú és rögös út. Az eddigi átnevelőtáborok kivétel nélkül tömegmészárlásba fordultak át. Nem járható megoldás.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#207) dabadab válasza Hieronymus (#206) üzenetére


dabadab
titán

Demokráciában élünk.
A kisebbség nem erőszakolhatja rá az akaratát a többségre.

Viszont a demokráciáknak fontos ismérve, hogy "a többség diktatúrája" se teljesüljön.
Egyébként meg a "demokráciában élünk"... hát...

DRM is theft

(#208) Somatom válasza Hieronymus (#206) üzenetére


Somatom
veterán

Így van. Négy évenként megválaszthatjuk, hogy kik szarjanak az asztalunkra. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#209) Tikakukac válasza Hieronymus (#206) üzenetére


Tikakukac
titán

Már az első mondatnál sziszegtem ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#210) Noukoum válasza Hieronymus (#206) üzenetére


Noukoum
veterán

Egy liberális demokratikus államban törvények tiltják az asztalra sz@rást, azaz nem nekem kell elmennem hanem maximum másoknak. De ez nem egy ilyen állam, lásd csalás, lopás, korrupció az élet minden területén és minden szintjén.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#211) #90088192 válasza Somatom (#208) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nem, 4 évente az asztal elmegy megerősíteni, hogy szeretné a szent szart az asztal lapon. :DDD

(#212) Eastman válasza #90088192 (#211) üzenetére


Eastman
őstag

Kábé.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#213) Luck Dragon válasza Eastman (#212) üzenetére

:(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#214) #90088192 válasza Luck Dragon (#213) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nem értesz vele egyet?
Akkor leírom másképp hátha nem jött át az analógia: Az emberek fejére szarnak, és azok úgy reagálnak rá IQ oldalról, mint egy asztal. Talán meg örülnek is neki, hogy nem direkt a szájukba kerül, hanem megvárjak míg magától becsorog. ;]
:R

[ Szerkesztve ]

(#215) #90088192 válasza 8th (#204) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ez egy érdekes meglátás, a baj vele az, hogy egy bizonyos életkorig ki vagy szolgáltatva TELJESEN.
Vagyis pont azokban az években amikor kialakul az aki vagy, így bizonyos dolgok ellen nem tudsz tenni SEMMIT.
Vagyis IGEN okolni kell, mert nem mindenki olyan szerencsés mint jómagam, hogy SEMMI nem tudott terelni, ennek meg is volt az eredménye, hiszen mar általános iskolában ki akartak rakni a szűrömet, nem ment a beilleszkedés sem.
Erre azt mondod bennem van a hiba és hülye vagyok, csak ott a bibi, hogy egy teljesen más környezetben SEMMI gond nincs velem.
Vagyis aki nem mer/tud szembe menni a nyájjal fiatalon, annak kampec.
Más nem marad nekik, mint felismerni, hogy NEM bennük van a hiba, hanem ezt dobta a gép.

Vagyis Te/bárki aki ezt mondja nem ismered fel, hogy a milyen problémák vannak körülötted, mert teljesen belesimultál, te magad része vagy a problémának? Mert nem latok más magyarázatot erre. :R

(#216) bambano válasza #90088192 (#214) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

olyan embereket szidsz le ordenáré stílusban, akikről kívülállóként semmit sem tudsz.
görény stílus.
fáradj át a modkerbe.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#217) #90088192 válasza bambano (#216) üzenetére


#90088192
törölt tag

Csak kifejtettem mint jelenséget, NEM egyénre, vagy konkrét csoportra vonatkozik. Ha érintett vagy elnézést, nem szándékos sértésnek szántam, max analógia a jelenlegi helyzetre. :R

Ha ez nem felel meg a kritériumoknak, kérlek jelentsd, nincs ebből semmi probléma. :R

Különben ezzel a hozzászólással, pont azt bizonyitod, a jelenség létezik, hiszen a választókat nemre, fajra országra tekintet nélkül is bucira veszik, és ennek meg örülnek is és tapsolnak hozzá. :U

[ Szerkesztve ]

(#218) bambano válasza #90088192 (#217) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

kultúrember el tudja mondani a véleményét úgy is, hogy nem süllyed le a fekália szintjére.
nem azt vitattam, hogy a jelenség létezik-e, azt vitattam, ahogy ezt kifejezted.
ha ilyen voltál gyerekkorodban is, akkor te nem rendszerellenes lázadó voltál, hanem szimplán neveletlen.

szerk: a formai kifogásom mellett tartalmi kifogásom is van: az ország egy jelentős része nem szavazott erre, mégis túlzó általánosítással egy kalap alá vettél minden szavazót.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#219) #90088192 válasza bambano (#218) üzenetére


#90088192
törölt tag

Azért írtam, országtól független jelenség. :R

Akkor most onellentmondás van, hiszen van egy demokratikusan megválasztott kormány, aki a többséget képviseli, erre azt mondod ez ebben a formában nem igaz.

Akkor most mi van?

A formai kifogások jogosak, de inkább nézd úgy mint Galla, tök mindegy milyen formában mondom, minél polgár pukkasztobb annál hatásosabb.

Különben ha kicsit korábbi hozzászólást is megnézed, pontosan ugyan ez a stílus, én már csak a vicc kedvéért kifiguraztam. :K

(#220) bambano válasza #90088192 (#219) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"Akkor most mi van?": azon kívül, hogy nem beszélsz magyarul? semmi.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#221) #90088192 válasza bambano (#220) üzenetére


#90088192
törölt tag

Az ország jelentős része, erre reflektáltam.

Vagyis annyit tesz, hogy valamiért az ország jelentős része nem képes, vagy nem is akarja az érdekeit érvényesíteni. Vagyis jó nekik ahogy van?
Mert ha igen akkor az a kisebbség akinek ez nincs így jó mit tehet, ha a többség sem tud/akar semmit sem csinálni.

(#222) Luck Dragon

Ritka dolognak lehetek tanúja , két olyan személy párbeszédét olvashatom akiknek annyira eltérő világnézetük van amennyire csak lehetséges . Még jó hogy főztem kávét a reggeli mellé. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#223) #90088192 válasza Luck Dragon (#222) üzenetére


#90088192
törölt tag

Semmit nem fogsz látni, mint mindig, én hülye és trágár vagyok, aki mindenkit megsért. Erről tájékoztatva leszek.
Én mint jó végezte dolgát adok egy :DDD hangulat jelet, és le van tudva. Mindenki megy a dolgara, és semmi sem változik.

(#224) Luck Dragon válasza #90088192 (#223) üzenetére

De igen is látok, látom :P

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#225) Hieronymus válasza Noukoum (#210) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Egy liberális demokratikus államban törvények tiltják az asztalra sz@rást..."

A liberális nem kormányforma. A demokráciához kapcsolódő intézmények miatt tekintjük az adott államot demokratikusnak. Függetlenül az államformától. Európában több királyságban demokrácia van. Sőt az osztrák birodalom is demokratikus berendezkedésű.

Liberális egy kormányzat lehet. A Fidesz első éveiben liberálisnak deklarálta magát. Miután Magyarországon a liberalizmus gyökértelen és az SZDSZ előnyre cserélte fel a liberalizmusát, fokozatosan átalakult át konzervatív párttá a Fidesz. Az irányváltásnak van egy másik is. Az emberek életében nem folyamatos a világnézet. Az évek gyarapodásával egyre inkább csúszik át konzervatív irányba a világnézet. Ezért nehéz liberális pártokat életben tartani. Általában a klasszikusan a bal- és jobboldali pártok váltják egymást a kormányokban.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#226) #90088192 válasza Luck Dragon (#224) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nincs jövő max jelen meg múlt. A holnap sosem érkezik meg. Valami spanyol nyelvű dal, lusta vagyok megkeresni. :C

(#227) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Politika csak a politika topikban engedélyezett!

A témát zártam.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Algieba:] Magyarnak lenni szívás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.