Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tegnap délután fél ötkor folytattam a tegnapelőtt elkezdett munkát. Akkor a nagy ágyás egyharmadát felástam. Tegnap pedig a kétharmadát. Csak egy-két percre ültem le kifújni magamat és inni néhány korty málnaszörpöt. Aztán siettem vissza ásni. Naplementéig be kellett fejeznem a munkát. Végül a tervem szerint pontban hétkor végeztem. Amint a hét órás hírek előtti órajelzést meghallottam, elégedetten, büszkén a földbe vágtam az ásó fejét. Meg se kottyant a munka. Egy kis feszülés van itt-ott a hátamban, de semmi izomláz, vagy komolyabb fájdalom. Ugyan a lábaim borzalmasan néznek ki, de megfelelő kenőccsel, rengeteg E és A vitaminnal, valamint hal- és szőlőmagolajjal a bőrömet gyorsan meg fogom gyógyítani. Az olajok a vénának is jót fognak tenni! Különösen a szőlőmagolajnak van jó hatása. A jobb boka ízületet fogalmam sincs miként rakom a helyére. De most az sem fáj. Minden oké. Jó a kedvem, mert tegnap erős voltam. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.