Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hisztizz csak. :)

Szívből kívánom, hogy soha az életben nagyobb gondod ne legyen. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Algieba válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:)) Reméljük, hogy tényleg a süti logisztika lesz a legnagyobb problémám.

Közben rájöttem, hogyan tudtam elkészíteni 21 bejglit. Természetesen több napot vett igénybe, de elsőre 12 darabot sütöttem meg. Két tálban kelesztettem meg a 6-6 bejglihez való tésztaadagokat. :) Aztán az egyik húgomnál megsütöttem újabb hatot, majd végül fele adagból hármat. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3) vans?


vans?
őstag

Es melod van mar? :)

hábm bábm

(#4) Algieba válasza vans? (#3) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Még nincs. Pedig már kiváltottam a Start kártyát is, de ez sem dobta meg a visszajelzések számát. Ma ismét megkeresett egy érdeklődő, aki valamelyik hirdetésemet olvasta, de ő róla még semmi konkrétumot nem tudok. A munka elvileg annyi lenne, hogy egy panzióban kellene főznöm és takarítanom. Ez egy németországi munkalehetőség, de magyar a panzió tulajdonosa, és lányok dolgoznak nála. :F

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) morhange


morhange
tag

12 db? Hány gázpalack kell erre? :)
Mifelénk a sós sütik fogynak legjobban, pogácsa, minisajtosrúd, nagymamám csinálja a legjobban. Persze elmaradhatatlan a bejgli is.

(#6) Algieba válasza morhange (#5) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egy gázpalack elég. :)) Egyébként két nap fogom megsütni a 12 darabot, hogy ne legyen annyira kapós. Ha kevesebb van, jobban becsülik, ha több van, akkor előfordul, hogy valaki egy fél bejglit visz el és majszol el. :D Így aztán gyorsan eltűnnek.
A hókifli házi szilvalekvárral elképesztően finom, pedig az egyik legegyszerűbb sütemény.
A juhtúrós pogácsa a kötelező sós süti. Na, abból bármennyit sütök, még aznap elfogy. Száz darabnál jóval több van egy kiló lisztből. X-akta hogyan tudunk megenni olyan sok pogit, amikor ott van még a töltött káposzta, a bejgli, a hókifli és a szaloncukor is. :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) morhange válasza Algieba (#6) üzenetére


morhange
tag

A Karácsony paranormális jelenségekre csodákra képes :DD

(#8) Algieba válasza morhange (#7) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Valóban szokatlanul nagy az emberi gyomor befogadóképessége Karácsonykor. Hm, érdemes lenne az angol tudósoknak kutatni ennek az okát. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9) Vakegérke válasza Algieba (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meg kéne mérni a súlyotokat most, és január elsején. Kíváncsi lennék, mennyit "gyarapodott" a család. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Algieba válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ráadásnak télen a testünk érzékeli a hideget és az idegrendszer kiadja az utasítást: tartalékolj energiát. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.