Hirdetés

2021. január 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) Domonkos

Domonkos
Ármester

Bizony nehez egy olyan valakit szeretni, aki nem engedi, hogy szeressek.

Elado lakas (Pecs): https://hardverapro.hu/apro/pecs_kiraly_utca_38_nm-es_lakas_4/friss.html

(#2) Snowy_owl

Én az ilyen írásokat oly szívesen olvasom,no nem azért mert örülök valaki nehézségeinek, hanem mert roppant őszinte,és itt ott felbukkanak hasonló momentumok melyeket én is átéltem életemben.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#3) Agyturbina válasza Snowy_owl (#2) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog (1)

Valószínű nagyon sokan átélték, csak a ugye a gyávaság miatt max annyit hallunk tőlük, hogy hülye vágy, minek sírsz, stb.

Mert empátiának nehezen hívható.

Sebaj, nekem is volt szerencsém ehhez, csak ugye 13 évesen a felületi kezelést választottam. Először PB palack majd benzin, később megtanultam úgy inni, hogy éppen nem ájultam el, ez mint hétvégi RESET segített túlélni.

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#4) Snowy_owl válasza Agyturbina (#3) üzenetére

A hétvégi RESET nálam is megvolt, volt öngyilkossági kísérlet, pánikbetegség. Mikor minden este úgy feküdtem le, hogy na most lesz itt a vége, ma fog megállni a szívem, és heteken hónapokon át. Mint utólag kiderült szimplán billentyűelégtelenség okozott úgynevezett extra sistolét, nade tizen évesen ki tudta ezt. És baromi érdekes, mert így utólag visszatekintve olyan mintha épp a pánik okozta volna, mert ma nyoma sincs, vagy ha van is észre se veszem. Nade akkor azthittem itt a vég, minden nap.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#5) Agyturbina válasza Snowy_owl (#4) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog (1)

Rémálmok, de nem csak alvás közben. A napi élet része.
Alvás közben paralízis, fel akartam ébredni de nem tudtam, ilyenkor remegett a testem, és valakinek fel kelett ébreszteni.
Mivel ~20 éves koromig még barátnőm sem volt, és senki nem tudott a bajomról, hasonlóan jól éreztem magam.

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#6) refrigerator válasza Agyturbina (#3) üzenetére

refrigerator
csendes újonc

PB palack, meg benzin? Ezt hogy érted?

(#7) Agyturbina válasza refrigerator (#6) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog (1)

Ugy ahogy gondolod, 13 evesen szipuztam, nem sokat, de igen.

(#8) refrigerator válasza Agyturbina (#7) üzenetére

refrigerator
csendes újonc

Akkor az ifjonti lényedhez képest teljesen kikupálódtál.

(#9) Agyturbina válasza refrigerator (#8) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog (1)

Igen is meg nem is.

Errol megint lehetne oldalakat irni, de szerintem mar unjatok, a sok vilagmegvalto meglatasomat. :K

maradjunk annyiban, akkor abban a pillantban az volt a megoldas. Az kellett hozza, hogy most itt legyek.

Persze persze, mi lett volna ha..... Sosem tudjuk meg :DDD

(#10) refrigerator válasza Agyturbina (#9) üzenetére

refrigerator
csendes újonc

Nem unjuk. Épp ellenkezőleg. Attól, hogy ritkán kommentelek, rendszeres olvasód vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#11) Agyturbina válasza refrigerator (#10) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog (1)

Össze kell rakni az írásaim, abból kijön a lényeg, mégha nem is szándékos.

Azert agyaltam sokat a drogokon, és a társadalom kirekesztő magatartás formáján, mert ez is egymásba torkollik, akit kirekesztenek jó eséllyel a drogokhoz nyúl, aki drogokhoz nyúl jó eséllyel kirekesztik.

Pedig sok feszültség megszüntethető, jófajta társadalom szervezéssel és dekriminalassal. Csak ugye először ki kellene lépni ebből a mocsarbol. De hogyan?

(#12) refrigerator válasza Agyturbina (#11) üzenetére

refrigerator
csendes újonc

Amúgy például a füvet nyugodtan lehetne Magyarországon is legalizálni. Hála az égnek, egyre több országban felismerik azt, hogy nem ez az ellenség, hanem a szintetikus drogok. Hiszen ha csak az orvosi oldalát vesszük figyelembe, máris óriási előrelépés lenne.

(#13) Agyturbina válasza refrigerator (#12) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog (1)

Tulajdon képen nem is ezen lenne a hangsúly, hanem valahogyan megmutatnia az embereknek azt, hogy hülyeség amit jelenleg csinálnak. Vagyis lehetne jobb is , sokkal jobb. Ennek egy módja az enyhe tudat módosítás. Sajnos jelenleg egy zárt rendszer van, ami mindent kizár. Ez okozza azt, hogy a rendszeren belüli visszacsatolások buheralasaval így lehet hulyiteni az embereket.

Ha képesek lennének ezen túllépni/mögé látni, kb 5 perc alatt elkezdődne az átalakulás. Csak a buheratorok ezt tudják, ezért küzdenek minden ellen ami a jelenlegi állapotot meg tudná változtatni.

(#14) refrigerator válasza Agyturbina (#13) üzenetére

refrigerator
csendes újonc

A mostani helyzettől minden csakis jobb lehetne :)
De sajnos bizonyos csoportok / egyház - politika / mindent elkövetnek, hogy még rosszabb legyen.

(#15) Agyturbina válasza refrigerator (#14) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog (1)

Lehet rosszabb is, javitom magam, nem hulyeseg, csak a legtobben felelembol teszik amit tesznek, es nem bizontosodtak meg a + kimenetelrol.

Lenyegtelen, majd csak lesz valahogy. :R

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.