Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Ennek mi értelme? Én imádom a kutyákat, és rettentően rossz volt ezt olvasni.

(#2) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Ez egy már-már kafkai leírása volt napjaink politikájának ...?

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#3) mephi666 válasza janeszgol (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

láss a sorok mögé :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) janeszgol válasza mephi666 (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha kutya hanyatott sorsa szerepel benne, akkor minden logikat nelkulozok.:)

(#5) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

PERPETUUM MOBILE

Auspitz azt mesélte, hogy odahaza péksegéd volt a Veress Pálné utcában. Azt mesélte, hogy reggelente csak úgy a hóna alól befalt egy egykilós kenyeret. Akkor kilencvenkét kiló volt.

- Mit gondoltok, most mennyi vagyok?

Ezt nem tudtuk megmondani. Tény, hogy már szükségre se járt ki, ami rossz jel, és csak vizet ivott, ami még rosszabb. Folyton itta a vizet. Nem is szomjazott, csak itta, mint egy lefolyó.

Az se jelent jót, hogy a ruhája tele lett tetűtojással. A tetveket csak úgy lehet féken tartani, ha az ember minden percben öldösi őket; másképp elszaporodnak, és telerakják serkéikkel a ruhavarrásokat, főleg a meleg testtájakon. Auspitznak egészen megszürkült a hónalja a tetűtojásoktól. Nem is szóltunk neki. Ilyenkor már nem segít a szó.

Egy éjszaka arra ébredtem, hogy nagyon forgolódik.

Azt kérdeztem:

- Mondd, mit csinálsz, Auspitz?

Azt mondta:

- Eszem.

Azt kérdeztem:

- Mit eszel, Auspitz?

Azt mondta:

- Kérlek szépen, tetűtojást eszem. És, kérlek szépen, tetveket.

Gyufát gyújtottam, de rögtön el is fújtam. Egészen közel volt már a front; cigarettázni is tilos volt éjszaka. Csak annyit láttam, hogy nyugodt az arca, majdnem elégedett. Azt mondtam neki:

- Ne beszélj bolondokat, Auspitz.

- Hanem megvárjam, amíg kiszívják a véremet? - kérdezte.

Maximum két hétig kell kibírni, magyarázta. Márpedig, ha ő megeszi a tetűt, akkor játszva kibírja ezt a két hetet, mert nem megy veszendőbe semmi. Minden csöpp vére, amit kiszívtak, megint visszajut a szervezetébe; vagyis se nem gyengül, se nem erősödik.

- Akkor te föltaláltad a perpetuum mobilét - mondtam. Nem tudta, mi az. Mondtam, amihez nem kell energia.

Ezt sem értette. Miközben a serkéket ette, megmagyaráztam a perpetuum mobilét. Később elaludtunk. Reggel megpróbáltam fölrázni, de már nem volt benne élet.

ÖRKÉNY ISTVÁN

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) #90088192 válasza janeszgol (#4) üzenetére


#90088192
törölt tag

Gondolj mindig a 3T-re, az elv nem változott, csak módszert váltottak, ez érvényes a médiumokra is.

Hány és hány mű jött így ki, a Himnusztól kezdve a Walesi Bárdokon át a EDDA- Torony-ig.

Ez a szép benne, senki semmit nem tud kezdeni vele, se moderátor, se kiskutya füle :K

Sajnos a másik vonzata, az olvasó mentalitásának is olyannak kell lennie, hogy mindenről AZ jut az eszébe :(

El is érkeztünk korrajzunk végére.

(#7) bkercso válasza #90088192 (#6) üzenetére


bkercso
nagyúr

Zseniális! :R

Kimaradt belőle, hogy a puli szerette a férgeket, de lehet, hogy ez egy másik történet. :(((

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.