Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lars


Lars
őstag

Jó kis készülék, nekem egy Mi9Se-m van, az nagyjából ez a hardver. Amire figyelni kell a legújabb miui-nál, hogy bizonyos programok furán működnek. A messenger, Viber, stb úgy működnek csak megbízhatóan, ha nem kapcsolsz be nekik energia gazdálkodást, és az " Automatikus indítás " menüben engedélyezed az indulásukat. Ha ez nincs meg, akkor van hogy addig nem jön üzenet reggel, amíg el nem indítod a programot. Én így kaptam meg egyszer 2 nap után üzenetet ... :)

(#2) Luck Dragon

Gratulálok , nekem a céges RN8T és szuper kütyü .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) janeszgol válasza Lars (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Legújabb MIUI-val szerelt telóm nincs, de MIUI 11 alatt a fejlesztőiben kikapcsolom a MIUI optimalizációt.
Amúgy az tök gáz, ha nem jön azonnal üzenet egy Messengertől vagy levelezőtől. Nálam az kuka kategória.
(Alcatel Pop C1-en hibátlanul megjönnek azonnal az értesítések, események. Most azt használom ilyen csevegős telónak. Elfér a zsebemben.)

(#4) PuMbA


PuMbA
titán

"Amúgy az tök gáz, ha nem jön azonnal üzenet egy Messengertől vagy levelezőtől"

Nekem ilyen nagyon-nagyon ritkán van, pedig már 5 éve Redmi-zek MIUI-val, most MIUI 12. Nincs bekapcsolva egy program se az automatikus indításban és nem nyúltam az akkukímélő beállításokhoz, tehát az alapértelmezetten van.

[ Szerkesztve ]

(#5) Lars


Lars
őstag

Könnyen lehet, hogy készülék specifikus. Az biztos, hogy nem hekkelt variált akármizett telefon, a gyári OTA frissítések vannak rajta, jelenleg MIUI 12.0.3 Amúgy tényleg ezt a két dolgot beállítottam, azóta nincs gondom vele. Párom Redmi note 8t-jén ugyanez a jelenség, és ott is megoldódott. Amúgy ígérték, hogy a következő frissítéssel ez megoldódik. Ez legyen a legnagyobb baja ... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.