Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Nekem az tetszik igazán,hogy vannak olyan személyek mint te is vagy. Akinek ilyen eszébe jut hogy vegye a fáradságot és az időt és próbáljon egy olyan helyet keresni ahol minimális a fényszennyeződés és megtalálja a legjobb csillagászati témát amiben a fotózás terén is nyújt valamit.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) UnA válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


UnA
Korrektor

A képeket nézve szerintem elég sok volt a fényszennyezés. De nem is könnyű olyan helyet találni.

(#3) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

A beépített éjszakai mód funkcióval milyen képet lőne? Esetleg gcam?

(#4) Eastman


Eastman
őstag

[20210114]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) #96241664


#96241664
törölt tag

Telefonokból többet ki lehet hozni, mint sokan gondolnák. Például GCam-mal, ahogy előttem is írták, abban van direkt erre való asztro mód.

Vagy ha nagyon perverz valaki és szeret sokat szórakozni az utómunkával, akkor lehet raw-ban, sok képből stackelni. Ez is így készült, szintén telefonnal.

Ez meg Mars-Hold együttállás hasonló technikával (csak rövid záridőkkel), olcsó kézitávcsövön keresztül.

(#6) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Van ilyen hely. :)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#7) Algieba válasza mustang08 (#3) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az éjszakai mód értékelhetetlen képet adott. Jelentősen jobb a Pro mód. A gcam felrakásához nem értek. Untig elég nekem a gyári kamera alkalmazás a szórakozáshoz. Ha majd jobb csillagfotókat akarok, akkor a tükörreflexessel megyek az ég alá. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.