Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #81733120


#81733120
törölt tag

Én nem vennék sem A3-at, sem A5-öt. Ismerőseim közül több is jelezte, hogy belassult, appokat nem bír a memóriában tartani (kb. kettőt se), alig van szabad RAM, stb.
A3 2016 meg no comment, attól még a csiga is gyorsabb. :(((

(#3) Samus


Samus
addikt

Soha nem néztél minőségi kínai mobilokat? A Xiaomi Redmi Note 5 pont 50 Mátyás, és kb. mindenben többet nyújt. Vagy az A2 "Lite", bár azzal pont elveszik a Xiaomi varázs...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Chaser


Chaser
titán

"mert a boltban 39900-ért kínálják (dobozos) és nincs rá garancia." olyan nincs, ha használt is fél év a kötelező
nyugodtan megveheted,aztán bejelented fogyvédnek, meg ahova lehet, végén ha jól csinálod kapsz még 1-2 mobilt mellé ( :

szerk:
Samus
nagy neki ha jól emlékszem, meg minddel baj van
nekem note4 van, egy baj van vele, asszem' újan már nem lehet kapni:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5) Algieba válasza s1999xx (#2) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szemüveget kell cserélnem... mint mobilt venni. J5 nem A5. :R

Most éppen az Xcover 4-et fogom megtapogatni.

Chaser: a kicsikémre nem a nagy jelző az igazi, hanem a lepény. :DDD

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#6) Algieba válasza Algieba (#5) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

35 ezerért egy fekete Huawei P Smart "szólított meg". Könnyű, vékony, és nagyon jól néz ki. Szerencse, hogy nincs nálam pénz.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) #81733120 válasza Algieba (#6) üzenetére


#81733120
törölt tag

Nekem Y7P18 van, P Smart alatt egy picivel, és nagyon jó, pár hibát leszámítva.

Az Xcover amúgy dögnehéz, és nagy, kényelmetlen.

(#8) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mintha magamat olvasnám 14 év távlatából.
Hogy akkoriban mennyivel változatosabbak voltak a mobilok.
Samsung feltörekvése / penge telefonok okádása. A Symbian csúcskora, és a Walkman mobilok aranykora.
Kicsit régebben meg a HELLOMOTO.

Most sokkal nagyobbak az igények és mégse lenne lehetetlen kielégíteni. HDM És a Xiaomi A széria jó úton halad. Ha 4000mA-s lett volna az A2 aksija akkor tuti befutó lett volna.

#RÉGENMINDENJOBBVOLT

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Nen akarok vulgáris lenni, de azzal hogy vettél egy okostelefont felültél a sz.pó rollerre. Sose lesz igazi, sose lesz olyan ami jó, mindig lesz valami apróság ami nagyon kicsi de mégiscsak ott lesz a fejedbe és mindig mindig elő fog jönni, és aztán zavarni fog. Amilyen pici olyan bosszantó. Ja és mindig jönnek az új szériák. Nem olyan mint a robotgép, amit havi 3szor veszel elő, és időd sincs kielemzni mi nem jó benbe, az okostelefon kívánja hogy vedd elő, használd, ezért látod majd a hibáit. Jó senyvedést kívánok a rengetegbe! :) ;]

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#10) Snowy_owl válasza Snowy_owl (#9) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Most hogy itt vannak ezek a noccsos kávamentes 4kamerás 6 kamerás 12gb ramos, csicsacsacsi telefonok végre eljutottam oda hogy nem akarok újat, mert egyik sem szimpatikus, mindegyik nocsmány, és nem vagyok vagyok hajlandó megbarátkozni egyik csodával sem, mert mind egy szutyok, és ezért nem kell.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#11) Snowy_owl válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


Snowy_owl
őstag

14éve nem úgy volt mint ma, hogy ha kikapcsolt képernyővel felfelé leraksz 5db friss okostelefont, akkor 2méterről nem tudod őket megkülönböztetni, sőt néha még akkor sem ha a másik kezébe látod, mert annyi egyediségük maradt mint 2 tojásnak. Vagy a 2 tojás még egyedibb is ezt meghagyom vita tárgyának.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#12) Algieba válasza Snowy_owl (#9) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

"De jelenleg nem merek mobilt venni, mert tutira ezeknél is előjönne valami "apróság", amitől falnak mennék."

A csapdát már észrevettem. ;)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13) Chaser válasza Snowy_owl (#9) üzenetére


Chaser
titán

nekem nem sikerült felülni arra a bizonyos rollerre, használom a telefont gond nélkül

Algieba
az én kezeimhez 5" alattiak kicsi voltak, az első 4,7" volt amit tényleg használni akartam, de két hét után eladtam, és vettem 5,5-öst :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) Fred23


Fred23
nagyúr

A3 2017-en vagyok, nem lassult be, nincs vele semmi baj, viszont egyszer már volt szervízben, nedvességet érzékelt, és cserélni kellett a töltőcsatit meg a hátlapot, ha jól emlékszem (kábé fél éve volt).

Xcover 4-et ajánlom, vagy az LG Q7-et, utóbbi kapható volt pár hete SD450-nel és 4GB RAM-mal is pár GSM boltban!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.