Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Jó írás! Kár, hogy Jokerre, valamint az őt megszemélyesítő Heath Ledger-re nem tértél ki komolyabban. Szerintem az egész filmet ő vitte el a hátán, így jó lett volna megemlíteni.

(#2) Иван


Иван
őstag

Nekem tetszett mind a kettő film, szerintem Bale kiváló Batman. Illik hozzá ez a dúsgazdag mitugrász, öntörvényeskedő figura. A főgonoszok is meggyőzőek, kezdve az olasztól a jokerig mindenki. És nekem Gotham mint egy 30 milliós gigamegapolisz összegyúrva Chicagóból, NYC-ből meg többi nagyvárosból összegyúrva tetszett. Jobban, mint a régiek.

Az egész hihetőbb és nincs annyira elrugaszkodva a valóságól. Nekem a régiekről az jött le, hogy gyerekeknek van, a két új meg hát, nem igazán.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#3) r-chee


r-chee
őstag

Az első rész, a Kezdetek nem egy elkapkodott, futtában összerakott előzmény Batman szuperhős pályafutásának kezdetésről, ezért is volt sikeres. Moziban Sötét Lovag-ot angol nyelven, feliratosan néztük haverokkal, és végig ott volt a levegőben az a feszültség, amitt Joker titokzatossága, kiszámíthatatlansága táplált. Egy percnyi unalmas rész nem volt benne, és egy a "végénakció" film volt, hanem annál sokkal több.

Idén is megnézem őket HD-sen, az már biztos :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4) j0k3r! válasza Nordic (#1) üzenetére


j0k3r!
senior tag

teljesen egyetertek a kollega velemenyevel.

some men just wanna watch the world burn...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.