Hirdetés

2022. szeptember 26., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Algieba:] Algieba

(#34) Algieba válasza nevemfel (#32) üzenetére

Algieba
senior tag
LOGOUT blog

Sóhaj. A természet nem ismeri a rosszat vagy a jót és egyetlen siker ismérve van, hogy az egyed még életben van és képes betölteni a legfőbb feladatát utódot hoz létre vagy utódot nevel. A fajok is önálló entitásnak tekinthetők, és az egyed pusztán az adott faj egy-egy sejtje. Természetesen a fajok is tömegével halnak ki. Belegondolva, hogy milyen nagy az univerzum és keletkezése óta mennyi idő telt el, tényleg lényegtelen, hogy mi történik a földi élővilággal. Ahogy szoktam mondogatni, igazán cool, hogy az emberi faj képes perm-triász határán lévő kihaláshoz mérhető globális jelenséget okozni és majd nekünk is lesz egy keskeny, de markáns üledéksávunk. A franc se tudja, hogy azt majd mi fogja felfedezni és tanulmányozni és kutatási témájának választani évmilliókkal később.
Tulajdonképpen a lila fingot reszeljük. Jót rötyögök magamban. Mennyi bolondság!

Ui.: Pár hónapja azon gondolkoztam el, hogy tényleg nem létezik az idő sem. Entrópia van.

Eastman: Amikor kislány voltam, volt egy kis házi kedvencem, egy tengerimalac. És rájöttem, hogy álmodik, ami pedig álmodik, annak bizony van valamiféle tudata. Vajon álmodott a tengerimalac istenről és örök életről?

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Algieba:] Algieba
Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.