Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Használd egészséggel. :)

Szerintem mindenkinek van egyszer egy ilyen időszaka, nekem is volt. Amikor másodjára ment tönkre a Wave, a szerviztől kaptam egy nyomógombos cserekészüléket addig, amíg javítják az enyémet. Teljesen nosztalgikus hangulatom lett tőle, nagyon szerettem használni azt a telefont. A típusára nem emlékszem, de kellemes készülék volt. Amikor vissza kellett adnom a szerviznek, már-már sajnáltam. Aztán mivel a már kétszer javított telefonom két héten belül ismételten problémákkal küzdött, bevágtam a fiókba és vettem egy Nokia X2-01-et. Butatelefon, még Wi-Fi sem volt benne, ellenben remek volt a gombja, a kijelző szép volt és amire kitalálták arra elsőosztályú volt: Telefonálásra. Eddig azt a mobilomat használtam a leghosszabb ideig, ugyanis az istennek sem akart tönkremenni. A cserét végül az indokolta, hogy örökké nem lehet elvágódni az internettől, sajnos az ember már rákényszerül arra, hogy folyamatosan elérhető legyen e-mailben, Messengeren és még lehetne sorolni a dolgokat. Épp ezért vettem egy Lumia 625-öt. Abból a telefonból kiindulva pedig Te kifejezetten szerencsésnek mondhatod magad, hogy a L520 kihúzta négy évig, ugyanis a L625 másfél éves korára jutott el arra a szintre, hogy nem lehetett vele tervezni és kénytelen voltam lecserélni, ugyanis elég hektikusan kezdett el működni. :)

Szóval szép az ilyen, jó is, de egy idő után vissza fogsz térni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.