Hirdetés

2022. június 27., hétfő

Gyorskeresés

(#1) hege8888

hege8888
aktív tag
LOGOUT blog

Gratulálok a munkádhoz.. Nem Te írtál máskor régebbi lélekjáró írásokat? Abból nekem az jött le, hogy már külföldön élsz..

Régi 15"-17"Dell lapos monitort, Olivetti billentyűzetet, egeret keresek.

(#2) Luck Dragon

Szuper ! Csak így tovább .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) zolikaDB

zolikaDB
veterán

Wow, irigylem ezt a tudást. Bár én inkább enni szeretem a gombát :DDD
(#1) hege8888: nem, még itthon termeli a GDP-t.

MINDHALÁLIG DEBRECEN!!!

(#4) pusszycat

pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem vagyok oda a gombáért. Amióta nyílászárókat cseréltek nálunk meg szigeteltek azóta gomba nagyhatalom lett a szobám, nem győzöm Savo-val kényeztetni őket. :D
Más területen sem vagyok oda a gombáért. Veszélyes kis dögök. Eddig vagy 2-3 x ettem ilyesmit. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Samsung 870 Evo 1 TB inside :-))

(#5) Pttypang válasza pusszycat (#4) üzenetére

Pttypang
veterán

Paramentesito csodakra kepes. Normalis, ami kompresszoros.

Everybody lies.

(#6) pusszycat

pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van. Tényleg hasznos. Viszont zug és áramot eszik. Amúgy csak télen van gond.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Samsung 870 Evo 1 TB inside :-))

(#7) jerry311 válasza pusszycat (#4) üzenetére

jerry311
nagyúr

Gyakori hiba, hogy ablakcserével és szigeteléssel megszűnik az addigi minimális szellőzés (=csukott ablaknál is mozgó függöny) és ezzel együtt érkezik a penész.
Szellőztetni kell, vagy leginkább szellőzőt építeni az ablakba vagy valahova.

League of Legends: spambox

(#8) pusszycat válasza jerry311 (#7) üzenetére

pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk nekünk olyan az ablak, h több fokozatban lehet "rázárni" Csak akkor a zaj is beszűrődik meg hát a hideg is bebújik.

(#9) jerry311 válasza pusszycat (#8) üzenetére

jerry311
nagyúr

Valamit valamiért.
Lehet hőcserélős szellőztető rendszert is beszerelni. Drága, cserébe minimálisra csökkenti a hőveszteséget.

League of Legends: spambox

Hirdetés

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.