Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xlife11


xlife11
senior tag

Ha mar 8 eve kiszolgal, akkor szerintem böven megerte a penzet.

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"Észrevétel: a technikai eszközök ára indokolatlanul magas az időtállóságukhoz mérten." - Az új modellek, tegyük hozzá. :)

(#3) Algieba válasza xlife11 (#1) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Kettő van. A képen látható szebb példány rossz, a billentyűzet kábele tönkrement és nem is javítható. Az ütött-kopott ketteskének, amit használok, annak nincs billentyűzet világítása. Ennek a példánynak egyszer már volt szalagkábel cseréje.
Némi szervizeléssel sokáig kibírják a mobilok, ha egyáltalán javítható a meghibásodásuk.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4) xlife11 válasza Algieba (#3) üzenetére


xlife11
senior tag

Siemens.Errefelé akkoriban nem volt népszerű, inkább Nokiát preferálták, és lám, azoknak a mai napig nincs semmi hibájuk.

(#5) Algieba válasza xlife11 (#4) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

A Siemens SL55-ért meg voltak bolondulva a nők. Akkoriban Nokia 3510-esem volt (nem az i-s). Ezért aztán nagyon meghökkentem az aprócska, vörös-szürke, színes kijelzős csuszka láttán. Persze elérhetetlen volt, majdnem luxus-kategória. 2008 tavaszán vettem meg használtan az ütött-kopott példányt. Akkor már csak 4500Ft volt postaköltséggel együtt. Abszurd, ugye?
De azóta is gyakran a Tündérbogyónak becézett Siemens SL55 a fő mobilom. Remélem, hogy tudok majd venni még egyet! Van néhány telefon, ami egész életemben "A" mobiltelefont fogja jelenteni nekem. Ilyen a kis Siemens. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#6) moha21 válasza Algieba (#5) üzenetére


moha21
addikt

Semmivel nem abszurdabb a dolog, mint akármi más az informatikában. Én is vettem 320 Mb-os HDD-t 40 ezer Ft-ért, most 8 Gb-os memória kártyát kapok 3-4 ezer Ft-ért. Ez 25-szörös tárhely növekedés 10-szeres árcsökkenés mellett, a zajról, fogyasztásról nem is beszélve.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7) xlife11 válasza moha21 (#6) üzenetére


xlife11
senior tag

Napi matematikus ;]

(#8) Algieba válasza moha21 (#6) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Nem zavar, hogy pénzbeli értéke jelentősen csökkent, hiszen a mai napig az egyik legszebb mobilnak tartom, és gyakran megforgatom az ujjaim közt, hogy megcsodáljam szépségét. :)
Plusz a hangminősége még mindig kifogástalan. :K

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.