Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wetomi


wetomi
aktív tag

Irigyellek, hogy volt lehetőséged menni, nagyon szép környék. Hiába nem távolság a fővárostól, nekem hónapok óta nem sikerült kimenni egy-egy napra túrázni. Április végén voltam pár barátommal, sebtiben írtam is róla pár szót, de nem ilyen összeszedett túranaplót.
Nagyon jó volt olvasni.

(#2) Alg válasza wetomi (#1) üzenetére


Alg
veterán

Muszáj volt már mennem, nem bírtam a várost tovább... sajnos én sem tudok olyan gyakran menni mint szeretnék - megnéztem az írásodat, az a virágmező csodálatos lehetett, megjegyeztem hova kell menni majd jövő tavasszal ;)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3) lapa


lapa
veterán

rámszakadékot mi régen bringával vállon nyomtuk le, egomból kitekerés után. aztán sípályáig felteker, sípályán feltol, másik oldalon erdőben downhill egomba.

már nagyon el kéne menni családdal (gyalog).

(#4) raczger


raczger
őstag

Dobogókőtől nem messze van Prédikálószék és Vadállókövek. Viszont nekem a kedvenc helyem Visegrád felett a Borjúfő

(#3) lapa: hasonlóan elvetemült dolgot csináltam én is, Dömösről mentem fel piros háromszögön Vadállókövekig bringával, csak ott nem volt korlát amibe kapaszkodhattam volna :)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#5) lapa válasza raczger (#4) üzenetére


lapa
veterán

ez a vadállókövekig felmenés megvolt valamikor, de térkép nélkül már nem tudnám reprózni. mindenesetre nagyon örülök, hogy megfelelő időt tölthettem fiatalon a pilisben. pont tegnapelőtt kicsit ledöbbentett, hogy már a környék részeinek nevére sem emlékszem. pedig nyomtunk ott olyan éjszakai kirándulásokat, hogy már a barlangi mentők jöttek ránk meg ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#6) 7


7
addikt

Szeretem azt a környéket, bár nem sokszor jártam arrafelé. Remélem, valamikor a nyáron vagy kora ősszel azért sikerül majd időt szakítanom rá. :)

(#7) iSonic


iSonic
addikt

De jó egyeseknek :P Nagyon szép a környék én is elmennék ha lenne rá időm..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.