Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Alg


Alg
veterán

Háááát.... úgy-ahogy sikerült.

alul kapott Mr. white putty-t mert ott egész nagy hézagok lettek, felül sikerült viszonylag jól összehúzni az illeszkedést, ott elég volt némi Mr. dissolved putty.

Viszont a csiszolás elég szenvedős volt, felül a görbület miatt (centis csíkot vágtam 600-as papírból és fülpiszkáló végére hajtva tudtam csiszolni), alul meg a környéken lévő sok részlet miatt (Dremelre erősített, hajlékony csiszolópapír-korong szélével nagyjáztam, kézzel fejeztem be).

Felraktam a fülke tetejét is ideiglenesen. Lassan lehet alapozózni, és ha nincs elfogadhatatlanul hatlamas hiba, kitalálni hogyan festem fel ezt a csodálatos minát :DDD

Más: Voltam Modelbau Messe-n itt Bécsben, plasztik szempontból nem egy nagy durranás, volt egy pici Revell stand ahol semmi érdekes, vagy 2 makettbolt, meg pár kéziszerszámos.

Viszont akit érdekel a modellvasút/dioráma meg a bármilyen RC építés, annak rengeteg érdekesség volt. Például egy kisebb lakásnyi alapterületű modellvasút-terepasztal, RC tankos csataszimuláció, mindenféle drón-és RC autó verseny... meg rengeteg turkáló/bazár/bolt a témában.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.