Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #65577472


#65577472
törölt tag

IP védelem nincs, mégis dobják a pop-up kamerát és inkább kilyukasztják a kijelzőt. Gratulálok. :C

(#2) zolko74


zolko74
tag

Ezt a kameralyukas megoldást én sem értem! Állítólag ez lesz a trend 2020-ban.

(#3) mrThomi


mrThomi
addikt

Gagyi s10+ klón. Nekem ilyenekhez nem lenne már ingerem

Nothing Phone (2a)

(#4) RoBos válasza mrThomi (#3) üzenetére


RoBos
senior tag

És még mennyi ilyen "klón" fog jönni jövőre... :(
Mellesleg az sem kizárt, h az 5G-s Pro verzió MTK SoC-kal jön majd.

(#5) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ezt a megoldást legalább akkora baromságnak tartom, mint a noccsot.
Minek kellet ejteni a pop-up kamerát?

Minden szavam magánvélemény!

(#6) rdt89


rdt89
addikt

Nekem egy fokkal emészthetőbb ez a kameralyuk mint a notch, de még mindig véteknek tartom a kijelző fabrikálását.

(#7) mizoli válasza tothmaxy182 (#5) üzenetére


mizoli
addikt

Mert lyukasztani olcsóbb, mint kamerát mozgatni. :)
Szerintem.

(#8) Blue Dragon válasza #65577472 (#1) üzenetére


Blue Dragon
friss újonc

Gondolom rájöttek, hogy drága a pop-up kamera.

(#9) Obyboy


Obyboy
addikt

Szerintem kár ezt K30-nak nevezni, aki megvette a K20(Mi9T)-t senki sem fog err váltani.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#10) #65577472 válasza Blue Dragon (#8) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ja ok, akkor b@sszuk a fillért, hogy minél jobban hasonlítson egy S10+-ra.

(#11) -Skylake- válasza Obyboy (#9) üzenetére


-Skylake-
addikt

120hz. Bőven elég indok. Egyébként ezt leszámítva semmi értelme a hsz-ednek , mit akarsz mondani ? Azért K30 mert a K20 utáni következő készülék. Fekete mágia mi ? :U

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#12) RoBos


RoBos
senior tag

2020-ban szinte minden telóba a notch-ot váltja majd a punch hole, ill. a mid-range-be back fingerprint helyett sides fingerprint lesz. Éljen a tömeggyártás....

(#13) #65577472 válasza RoBos (#12) üzenetére


#65577472
törölt tag

Talán Q3-ra már elterjed az under display camera megoldás, de a nagy sláger mindenképpen a hátlapi indukciós főzőlap kamerapúp lesz.

(#14) fornettisuti


fornettisuti
veterán

bejön az a billentyűzet :D

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#15) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyobb aksi miatt lehet ez a lyukas megoldás? Akkor még oké. De amúgy nem igazán érthető

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) RoBos válasza fornettisuti (#14) üzenetére


RoBos
senior tag

Adnád, mi?! :P Vagyis vennéd...
Jah, amúgy 50 ójró az a billentyűzet

(#17) daninet


daninet
veterán

Alapvetően a k20ban levő 48mpx-es kamerával se tudtak mit kezdeni, kifejezettem gyengék a képek, szerencsére ezt megbombázták 64mpx-re, úgy jobb lesz :)
Mondom ezt ugy, hogy k20 pro-m van

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#18) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, bennem van a hiba, de szívesen látnék egy ilyen kialakítású készüléket a Redmi Note 8 (Pro) árszegmensében! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#19) Predatorr válasza RoBos (#12) üzenetére


Predatorr
őstag

Szerintem ez ilyen freudi dolog, hogy a fejlesztőknek nem jut lyuk, hát tesznek a képernyőre, hogy mégis lássanak egyet.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#20) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Üzenem a cikkírónak, hogy nem egy, hanem legalább 2 jüan a lemaradás, a 2000 ugyanis nincs a 2000 felett. ;]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#21) Viktor0610 válasza Predatorr (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

alt="" title="" alt="" title="" alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#22) jeni


jeni
félisten

Google lesz? jaaa nem :DDD

(#23) Viktor0610 válasza jeni (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi? :F
Már miért ne volna?

Ez nem Huawei!

Samsung Galaxy A54

(#24) juuzer válasza #65577472 (#10) üzenetére


juuzer
addikt

Ez a márka mindig is a fillérb@szásról szólt :DDD

Egyébként jobban tetszik, mint a Mi 9T. Igaz a hátlapját nem láttam még, de legalább az ultragagyi villogós popup-kamera eltűnt végre.

Vamos a la playa.

(#25) juuzer válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


juuzer
addikt

Szerintem kell még ahhoz idő, mire oda lecsúsznak ezek a megoldások. :(

Vamos a la playa.

(#26) *RLaci* válasza juuzer (#24) üzenetére


*RLaci*
addikt

A villogás kikapcsolható, viszont nincs noccs, nincs lik, nincs cseppecske, csak egy faltól-falig edge mentes szép oled kijelző. Sírjál csak :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#27) karmaresz válasza juuzer (#24) üzenetére


karmaresz
senior tag

Biztos egyedül vagyok vele, de a telefon kijelzőjét folyamatosan használom, a selfie kamerát meg talán hetente 1-2 alkalommal. Ha te szívesebben nézel két lyukat a kijelzőn, minthogy elfogadj egy pop-up kamerát, akkor örülhetsz. 2020 úgy tűnik neked kedvez ebből a szempontból.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#28) juuzer válasza *RLaci* (#26) üzenetére


juuzer
addikt

Ez igaz. De aztán megforditod és meglátod a hátlapot.... Ezen nem tudok túllépni sry ne haragudj haha :DDD

Tény, hogy nem fogok sikitva funi érte és eldobni a Note 9-emet. :DDD

karmaresz: Igazából a csepp alakú notch-csal vagyok a leginkább kibékülve. Vagy az egy kameralyukkal, az S10+ nekem már sok. De hát izlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#29) #65577472 válasza juuzer (#24) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ez nem teljesen igaz. Nekem volt vagy 20 Xiaomi telefonom (MI és Redmi vegyesen), de még az alsóbb kategóriásoknál sem voltak minőségbeli problémák. Viszont ez a szánalmas másolás, amit MI8 óta csinálnak, engem kicsit taszít. Korábban is ez ment, de nem volt ennyire gáz.

[ Szerkesztve ]

(#30) Graphics válasza juuzer (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én azért annyira nem érzem magam fillérbaszónak, mert mondjuk Xiaomit használok.. Ne degradáljuk a usereket szerintem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) INGJOKE válasza juuzer (#28) üzenetére


INGJOKE
veterán

Hidd le én is felköpnék és aláállnék, ha szarszung telefont kellene használnom...

Remélem jövőre jön egy igazi felső kategóriás mi mix telefon és minden igényem kielégít és akkor tuti cserélek. :D

(#32) #65577472 válasza INGJOKE (#31) üzenetére


#65577472
törölt tag

Székrekedésed volt, hogy flamekeltéssel kezded a napot? Ne égesd már magad ennyire.

(#33) Sragi


Sragi
őstag

Úgy látom 2-3 évente kell telefont váltani és akkor ez elb@szott innovációk,mint ez a rusnya luk a kijelzőben ,eltűnnek és jön egy normális opció(pop up kamera) :)
Esküszöm még a notch is vonzóbb mint az a fekete légyszar a sarokban.
Xiaomit sem értem.. :N

(#34) juuzer


juuzer
addikt

Ízlések és pofonok. :)

Számomra a Gen 1 Mi Mix óta nagyon értékelhetőt nem alkottak. (Talán majd a Note 10, de ott meg az Soc kevés.) Talán még a Mi 8 tetszett, de ennyi.

És inkább használok."Szarszungot", minthogy naponta cseréljek romot vagy éppen telefonálni ne tudjak rendesen, mert a közelségérzékelő egy rakat trágya kb a modellek magy részében.

De elnézést attól, aki magára vette és megsértettem vele. :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#35) -Skylake- válasza juuzer (#34) üzenetére


-Skylake-
addikt

Engem csak az erdekel, hogy mibol gondolod , hogy naponta romot kell cserelni egy xiaomi (vagy barmilyen egyeb) telefonon.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#36) szabifotos


szabifotos
senior tag

Hmm... vajon lecserélem majd erre a Poco F1-et? :U

(#37) juuzer válasza -Skylake- (#35) üzenetére


juuzer
addikt

Amelyik fórumba benéztem, a HSZ-ek 90%-a romolásról szól.

Amit nem értek, mivel a Redmi 2 Promon és a Redmi Note 5-ömön se cserélgettem romokat, én elvoltam a MIUI-val.

Nyilván mindenki azt csinál, amit akar, csak más márkáknál ilyen százalékban nem találkoztam még ennyi romolós hsz-szel.

Csak nem igazán értem, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#38) kelly416


kelly416
veterán

Fú, de jó, hogy megvettem a Mi 9T pro-t. Ez meg a kameralyukai nem kellenének, az tuti.

(#39) kelly416 válasza juuzer (#37) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Mert itt van lehetőséged gari bukás nélkül is erre. Azért nem szól a Samu meg a többi topik ilyen szinten erről, mert csak azok vágnak bele, akik buktak már garit vagy tudják, hogy ezzel most bukják, csak nem érdekli őket. Itt meg dobhatsz rá MIUI mentes főzött romot is, és úgy is gariztathatod a telót, vissza rakják rá a hivatalos romot, de nem szólnak érte semmit és küldheted megint gariba később ha kell. Az én RN4-em 3x járta meg a szervizt az említett közelségérzékelő szenzor miatt, feleségem RN4 telója közel 3 éve tökéletesen üzemel, Anyám RN4-e szintén tökéletes 2 éve. Szóval szerintem a szervizes gubanc sem annyira jellemző.

(#40) -Skylake- válasza juuzer (#37) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ertem, de nem gyanus, hogy mas markanal mondjuk azert talalkozol kevesebb ilyen hszel, mert korlatozottabbak a lehetosegek ? Mondjuk ha mar samsung, romoloashoz root kell, a root knox flag-et ugraszt, tehat azonnal garanciavesztes , vegervenyesen. Nezz be a nokia 7+ topikban, ott meg egyetlen hsz sem fog a romolasrol szolni, mert nem lehet kinyitni a bootloadert a telefon (pedig ha van telefon amire raferne a romolas, hat az pont az).

Ilyenkor mindig csak azt nem ertem, hogy
1: miert a ph vonatkozo topikjabol meritesz a globalis felhasznalokra nezve,
2: ha tenyleg atgondolod es tenyleg megnezed a szamokat, hogy globalisan mekkora szereplo a xiaomi, akkor azok utan komolyan azt gondolod, hogy az a x szazmillio ember az mind megallas nelkul naponta romol ? Tehat itt szerintem mar alapbol erezned kene, hogy tevedsz.

Xiaomit szerintem leginkabb ket tipusu ember vasarol, az egyik akinek keves penze van de hasznalhato keszuleket szeretne, a masik aki pusztan teljesitmenyt szeretne, egyeb szolgaltatasok nelkul. Neki eleg az sd855 , lemond a knoxrol, meg a dexrol, meg komolyabb supportrol, mert csak a nyers teljesitmeny kell neki. Nem gondolom, hogy mondjuk a redmi 8 , redmi 5x stb vasarlokat nezve barmennyire is valid az "egesz nap romolgat" megallapitas. Ha ezek ilyen keszulekek lennenek, nem szazmillios nagysagrendben vinnek oket, mert nincsen szazmillios nagysagrendu naponta romolgato geek ezen a bolygon.

Csak gondolod at mielott leirsz valamit, mert sokat segithet.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#41) nfsu17 válasza juuzer (#37) üzenetére


nfsu17
veterán

Olvasd vissza azokat a samsung időket, amikor még nem volt knox, hogy mennyi romolás ment.
Sokan inkább buktatták anno a garit (régen azért nem 300-400e volt egy teló), csak tehessenek fel rá jó ROM-ot.
Mondom ezt úgy, hogy eddig csak samsung telóim voltak, egyiken sem ROM(b)-oltam és teljes megelégedettséggel használtam mindig.

(#42) -Skylake- válasza juuzer (#28) üzenetére


-Skylake-
addikt

Erre meg csak annyit , hogy mikor megfordítod és meglátod a hátlapot , akkor ezt fogod látni :

Hogy ezzel mi a probléma, azt már nem tudom.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#43) nfsu17 válasza -Skylake- (#42) üzenetére


nfsu17
veterán

lehet az a baja, hogy nem pókszemet lát ott :D

(#44) Obyboy válasza -Skylake- (#11) üzenetére


Obyboy
addikt

Fekete mágia a K20 után K30 néven megjelenő készüléket utódnak gondolni??? :F
Ha kicsit utána olvasol akkor megtalálod, hogy a K20 nevet azért adták a telefonnak mert a FlagshipKiller néven debütált OPO után ez a flagshipKiller2.0, ha ezt a tendenciát követik akkor a K30 a flagshipKiller3.0 tehát a K20 utódja.
Ezt figyelembe véve viszont a te hozzászólásodnak nincs értelme. ;)

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#45) INGJOKE válasza #65577472 (#32) üzenetére


INGJOKE
veterán

Írhatnék erre valamit, de megint én lennék a troll. Szóval csak ahogy a nőknek szoktam: így van drágám. :D :D:D :D

#40 -Skylake-

Én szerintem egyik általad felsorolt csoportba se tartoztam. Almáról váltottam mert meguntam hogy fokozatosan emelik az árat a fejlesztések meg nem túl acélosak. Nekem az Ios nem ér meg ennyit. Anno a Xiaomit ajánlották, hogy ez "hasonlít" legjobban az almához ezt válasszam a 1+ helyet. És jó döntés volt. Azóta szinte minden xiaomi amiből van jó. :D

(#46) juuzer válasza -Skylake- (#40) üzenetére


juuzer
addikt

Agreed, csendben maradok sry ne hari. :/ :)

(A feketével pont semmi bajom. :D)

nfsu17: persze, megvannak azok az idők is. :)

Nem, bár ez indukciós főzőlapot elfogadtam volna - nem. :DDD

Vamos a la playa.

(#47) -Skylake- válasza Obyboy (#44) üzenetére


-Skylake-
addikt

Egyáltalán nem értem, hogy miről beszélsz.

Azzal kezdődött, hogy Te írtad : kár ezt K30-nak nevezni"
Erre én írtam, hogy azért K30 , mert a K20 utáni következő telefon.
Erre most Te írod nekem, hogy a K30 a K20 utódja.

Szóval : ?????

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#48) Ntes


Ntes
tag

Egy picit visszalépésnek tűnik.. :N

(#49) -Skylake- válasza INGJOKE (#45) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Én szerintem egyik általad felsorolt csoportba se tartoztam."
-------
"Xiaomit szerintem leginkabb ket tipusu ember vasarol"

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#50) =Mentor=


=Mentor=
őstag

8 colig meg se álljatok lehetőleg... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.