Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mcs válasza eclipse92 (#50) üzenetére


mcs
veterán

Meglepődnél, hogy ez mennyire jól optimalizált. Az összes hasonló Samsung és LG tákolmány egyszerű görgetéskor is akad, de ennek a menüje szinte mindenhol folyékony. Az Opera Mini persze már megfogja rendesen. :)

(#52) Kampó válasza eclipse92 (#50) üzenetére


Kampó
senior tag

Azért sem lesz olyan..amiről én is álmodom XDXD pl emberibb hardver.. jó kijelző frankó kamera... élvezhető multimédia... appok és egyéb (néha tul értékelt és felesleges) dolgok nélkül.. korrekt adat átvitellel... hsdpa.. wifi.. stb.. de maguknak agyártok nem csinálnak konkurenciát... ha létezne ilyen senki nem venne droidot stb..it :)

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#53) eclipse92


eclipse92
tag

Lehet :U mint mondtam ezt konkrétan nem ismerem.. valamelyik tesóját a 3040est kezeltem.. mert ismerősnek olyan volt és kölcsön adta pár napra , mikor nem volt telefonom... hát vártam a napot hogy visszaadjam.. :D

@Kampó(#52)
Pontosan.. akkor fölösleges lenne a droid, ha egy ilyen java-s de jól felszerelt szinte tökéletes cucc is lenne :D (hozzáteszem nem lenne hülyeség... főleg hogy ezek azért jóval tovább bírják akksiban is mint az okostelefonok)

(#54) Tomi_Ohl válasza Candy (#29) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

+1

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#55) csongi


csongi
veterán

Életfogytiglan börtönnel büntetném aki ezt tervezte, gyártásba majd kereskedelmi forgalomba engedte 2014-be :D.
Ez az igazi eretnekség :D

(#56) Kampó válasza csongi (#55) üzenetére


Kampó
senior tag

Még jó hogy nem te döntesz :) mert akkor biztos csak 200e ft os telefonok lennének:).... viccen kívül mint fentebb írtam néha kifejezetten üdítő egy ilyen buta telefon :) Android.. ios... windows.. már kicsit unalmas:) sőt nagyon.... Nem irtam hogy bárki is vegyen ilyen telefont de egy kis odafigyeléssel lehetett volna ez jó kis készülék kedvező áron.... (erösebb hardver és normális adat átvitel) nem kellenek a fingós appok meg a játékok meg a rakat téma meg launcher mindenkinek:) nekem is volt bitangabb telom is ami csak kávét nem főzőtt de 1 filmet nem néztem meg rajta.. egy komolyabb játékkal nem játszottam rajta 10percnél tovább.. :) néha feleslegesnek is érzem mert nem használom ki...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#57) quailstorm válasza Kampó (#56) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Van aki meg kihasználja kockulásra a drága telót :DDD
Kellett a cikked, ne érezd magad lehúzva, csak az árat írhattad volna, hogy nem most érvényes.

Csonginak meg volt LG GT540-e, ami nem egy veszett drága teló ám.

(#58) csongi válasza Kampó (#56) üzenetére


csongi
veterán

Kar hogy nem en dontok
quailstorm,valaszaban ott a lenyeg. De volt annal is gyengebb telefonom.Sőt a gt 540 most is meg van biztonsagi tartalekban. Ez az ize vodafone meg ezt a szintet sem erne el.
A cikked rendben van :) de ez is felesleges keszulek a szemet tartalmat novłli. Remelem letrejon egy hasznalhatosagi-kornyezetvedelmi szabvany, mint az autoknal az euro 1;2;3....
Ennek gatat kell vetni. Ilyeneket tovabbra sem szabadna forgalomba helyezni. Sokan haborognak es nem ertenek egyet a velemenyemmel de ez van. Az osszes hardver gyartot legalabb egy szoftver verzio frisiitesenek a tamogatasara koteleznem, amit a telefon gyartonak ervenyesiteni kell. Mindjart nem lenne ennyi dzsunka xar a piacon.Nyugodttan lehetne szabvanyositani a menu rendszeruket a buta telefonoknak, a vasarlok nagy resze idos vagy alacsony tudas szinttel rendelkezik, szamukra csak kaosz az egesz. Ezzel a sok variacioval nem lehet se felzarkoztatni sem segiteni oket. Penz. Mar bocsanat, de legalabb annyira at van verve annak a kis penztarcaju vasarlonak a feje aki ilyet vesz, mint aki negyed millaert vesz telefont. 20K ert mar telefont vesz, ami hasznalhato is, ennek a tudasnak a 200* -a, akkora az ugras mint 30ezres telefonhoz kepest az felso kategoria, es szazelokosan nem kerul annyival tobbe. Megis egy masik ligaba vannak. Szoval a keszulek egy fos es ez van sajna. Nem a keszulek a hibas erte, hanem az ember.
A cikked jo, es remelem tobb irasodat is olvashatom. :)
Vitathatod a velłmenyem, sok keszulekem volt, a csalad minden tagjanak a keszuleke jart a kezembe es hozzam fordulnak a gondjaikkal, latom mi a kozos problemaik, es mik a generacios problemak. De tovabb megyek, az ismeros es barati korben is nyitott szemmel jarok, A 8 eves gyerektol a 70 evesig.
Pace!!

(#59) ebegab92


ebegab92
senior tag

Jó lett a cikk :) De ez a telefon 14.000 Ft-ért drága. Nagyjából ilyen áron szaladgál az Alcatel Pop C1, ami bár nem vadállat, mégis több fícsört' tud. Ha az ember nem tesz fel rá FB appot + Messengert és további optimalizálatlan appot , még használható is marad :D

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#60) Kampó válasza ebegab92 (#59) üzenetére


Kampó
senior tag

Így van.. a c1 egy koorekt olcsóság de már többször irtam jelen készüléket nem vettem meg 14e ft ért:)... Feljebb irta a kolléga hogy káosz és zürzavar ezeknek a telefonoknak a softvere... ezzel nem értek eggyet:) azon fellül hogy harmatos avas ami hajtja semi féle logikátlanság nincs a telefonon lévő rendszerben. Egy az egybe Droid séma :) appok nélkül XDXDXD...
Örülök hogy tetszett a cikkem igyexem még beszerezni hasonló telefonokat mert droidosokból van tezst bőven:)
amugy van még pár írásom tessék olvasgatni:)
Boldog új évet mindenkinek:)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#61) Matykoh válasza Candy (#29) üzenetére


Matykoh
tag

Hauser biciklim van, jópár éve, ridegtartva. Tökéletes, pedig párezer km már benne van. :C

(#62) Jakuu


Jakuu
őstag

A Smart 4 Mini 2000Ft-al olcsobb volt ugy 3 hete Vodanal. Akkor inkabb az,hiszen olcsobb es jobb minden tekintetben.

(#63) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"Lőttem hamar két képet mindenféle beállítgatást nélkülözve, az eredmény eléggé ratyi. "

szerintem semmi buzis nincs bennük. Mármint a képekben... A ramaty a te szavad, szerintem azt kerested,,, :)

A telefon meg egy fura koppincs. Android, meg hardverkoppincs.
Szerintem a két nap kevés az üzemidőt nézve.
Nem adnék ennyit érte.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#64) E.Kaufmann válasza mrlujoak (#63) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Szerintem még az első Galaxy mini is jobb mégha csak Froyo van rajta, akkor is. Ez az alcatel mondjuk 4-ért nem lenne rossz, de 14 :W

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.