Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b0bcat


b0bcat
addikt

Ez egy vicc. Ennyiért meg pláne. Már 2017 van, basszus!!! :W

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hülye aki ilyet vesz...

Redmi 4A hülyére veri ezen az ársávon az összes konkurensét...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

A telefon vicc, a teszt pedig vicces, és ezért köszi Bone!

Vuffli!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Ez mi? :W

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szóra sem érdemes, még a gabonapehely mellé ingyen is húznám a számat rá.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) davidsone


davidsone
addikt

Ritka nagy hulladék...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#7) blagolf


blagolf
senior tag

Ha azt nézzük hogy az új Nokia 3310 20e-be kerül, akkor nem is olyan rossz. ;)

Üdv, Zoli

(#8) hajbel


hajbel
addikt

Jò cikk! Vicces volt. :)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#9) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Telenornál az Xperia XA nem rég 30-32e ft volt. Az már sokkal jobb. (igaz, most már nem lehet kapni, kifutott)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#10) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ezt biztos direkt akarták elrontani. Bár, hogy miért, azt nem tudom? Jobban jártak volna, ha nem adják ki és helyette tökön rúgják saját magukat...

(#11) Soybex válasza blagolf (#7) üzenetére


Soybex
őstag

Ezt te se gondolod komolyan..

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#12) habolcs


habolcs
csendes tag

A kávás rész miatt képtelen vagyok kihagyni, szazalekaiban legyuri bármelyik iphone-t :DD :DDD bocsi az offert :U

(#13) vhw válasza blagolf (#7) üzenetére


vhw
addikt

Pedig állítólag buta 3310 helyett akkor már inkább belépő okosteló abban az árban.
Aztán tessék, másfélszer annyiért is szemét van. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Vegyük sorra.

Chipset:Nem értem hogy miért nem a 6737 került bele az ugye picivel erősebb.

Ram:Ilyen árkategóriában már illene minimum 2gb.

Tárhely:8gb nem sok, de itt valami nagyon el van cseszve (az én telefonomban is 8gb a tárhely, de itt kb 5.6 gb szabad alapból).
De 16gb jó lenne.

Kijelző:Na ez vicc, illene minimum 720p-s ips lcd..lehetőleg normális érintés érzékenységgel.

Kamera:Nyilván nem érdemel szót.

Ami viszont pozitivum az ac3 hang támogatás, ami ugye sok drágább készülékben sincs.

Kb 15-16 ezer forintot ér max,persze ha valaki kinlódni akar.

(#15) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ez egész egyszerűen méltatlan az Alcatelhez. Ennyiért meg főleg.

Nem elég a kevés tárhely, az ócska kijelző, még megfejeli olyanokkal is, mint a 0,55 amperes töltő.... :W

B.Cs.

(#16) jacis


jacis
nagyúr

Mocsok egy valami...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17) rdt89


rdt89
addikt

Ez de jó teszt lett, a telefon környezet szennyezésnek minősül ez tény, de maga a leíráson jókat mosolyogtam. :)

Egy dologgal nem értek csak egyet. A beszédhangszóró maradjon külön a külső hangszórótól, ha nem muszáj ne kapjon dupla feladatot, mert így ha elhalálozik, még kihangosítva se lehet beszélni. Én nem díjaznám ha ez lenne az új vonal.

(#18) csongi


csongi
veterán

Mikor lesz vegre buntetes a szandekos hulladek gyartasert? Rohadas egyszeru a dolog. Ha az autoknal van emuzius meres, meg a porszivoknal van limit, akkor legyen egy minimum pontrendszer a telefonoknal is, es ha nem eri el a szintet, vagy tiltas, vagy olyan kornyezetvedelmi therrel terhelni be a keszuleket, hogy elmenejen a kedve a piacra dobasanak.
Ezzel a tempoval, 10 ev es kipusztulunk :). Egy ora alatt ossze lehet tenni ezt a pontrendszert.

[ Szerkesztve ]

(#19) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Ez a telefon is egy tipikus Alcatel. A teszt alapján pontosan azt hozza, mint a tabeletem, ami szintén vicc kategória. (Pixi 3 (10")) Ugyanúgy tele van mindenféle teljesen szükségtelen és egyébként is használhatatlan előre feltelepített szarokkal és a 8GB-ból ugyancsak kb 2GB marad szabadon helyből! A kedvencem, hogy a gyári stoppert nem tudja megnyitni! :C

Ja, és persze nem látja a 16GB-os SD kártyát, ha arra szeretnék menteni. Gépről rá tudok tenni bármit, zenét, képet, filmet, amit csak akarok, le is játssza a tab, de ha egy WPS Office dokumentumot, amit a tabon készítettem az SD-re akarom menteni azt már nem tudom. Ugyanígy az appokkal, azokat sem hajlandó. Gyanítom ennél a vacaknál sincs ez másképp. Arról nem is beszélve, hogy maga a felület is botrányosan szar, bármilyen más UI jobb lenne. Tényleg nem értem minek erőltetik az ilyen hulladékokat.

[ Szerkesztve ]

(#20) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Mostanában, nem túl sokat hallani róluk.

(#21) M5Norbi válasza Fejvadi (#20) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ami eme telefon tükrében lássuk be nem akkora baj :))

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#22) Graphics válasza Fejvadi (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én hallottam ezt azt róluk, pl, Blackberry KEYone

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Ferike81 válasza Fejvadi (#20) üzenetére


Ferike81
senior tag

Na ezért a telefonért kár volt hallatni magukról.

Ha egy nullával kevesebb lenne, akkor elsüthetnék játékboltokban gyerekeknek. Már ha ftalátmentes pvc-ből fröccsöntötték, és nem mérgező. :D Mondjuk tuti lesz olyan aki szereti a kihívásokat, és befektet a technika eme csodásan csillogó példányára.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#24) kriver


kriver
tag

Ezt fizikai fájdalom volt elolvasni. Nem az írás miatt, hanem hogy megint mekkora szemetet próbálnak eladni. Volt szerencsém a Vodás Smart mini 7-hez. Na ez annak a felfújt változata +512MB RAM-mal. Ezt max telefonálásra tudja használni az ember, arra pedig fölöslegesen drága. Ha valaki nagyszülőnek veszi (mint én a mini 7-et), akkor pedig a folyamatos szaggatás, a béna menü fogja lebeszélni a hosszútávú használatról. Én 4 hónap után feladtam. Egyszerűen sem önálló brandként, sem szolgáltatói változatban nem életképes az Alcatel. Gyenge és megbízhatatlan telefonokat adnak ki drágán. Nem találkoztam még olyan ismerőssel, aki egy Alcatel készülékkel másfél évnél többet kibírt volna. (A 80e fölötti típusokat hagyjuk)
A kamera csak dísznek van (a LED adja el a készüléket), a töltőfej vicc (0.55 A). Sem fiatal, sem idős számára nem jó választás. Maximálisan kimeríti az ipari hulladék fogalmát.

[ Szerkesztve ]

(#25) aprokaroka87 válasza Fejvadi (#20) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Te se kaptál meghívót a tervezési tanács ülésére?

Aztán lehet te lettél volna ott az egyetlen értelmes fej vadi

(#26) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Be kéne vezetni a NEM TETSZETT és a NEM AJÁNLOTT minősítést már végre a PH!-n :P

Ez a telefon lehetne az első NEM AJÁNLOTT minősítésű készülék :W

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#27) Ganzer válasza Graphics (#2) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Asszonynak 4A-ja van, imádja. Nagyon jó vétel volt.

[ Szerkesztve ]

(#28) aprokaroka87 válasza Donki Hóte (#26) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pl lehetne olyan is hogy

idegbetegeknek nem ajánlott vagy ellenségednek sem ajánlod.

(#29) Fejvadi válasza M5Norbi (#21) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

(#23) Ferike81
Nem pont erre a csodára gondoltam, mert ezért tényleg kár volt a sok energiafelhasználásért. :)

(#22) Duliee
Nem túl sok.

(#25) aprokaroka87
Köszönöm, de nem lennék méltó rá. :)

(#30) zeno79 válasza Donki Hóte (#26) üzenetére


zeno79
őstag

Teljesen egyetértek, veled is, és azzal, hogy teljesen felesleges legyártani ilyen hulladékot. Az a cél, hogy egy-két hozzá nem értő megveszi, majd rájön mit vett, és kénytelen lesz másikat venni mert annyira pocsék? Ezzel elveszi az emberek kedvét a márkától, többet árt a cég saját magának...

.Szaki.: Nekem is van Pixi 3 (10) tabletem. Nem akarom dicsérni, tényleg ratyi, de root-olva és kigyomlálva egész jól használható gép lett belőle számomra (billentyűzettel) főleg böngészésre és "irodai" munkára.

[ Szerkesztve ]

(#31) szami777


szami777
addikt

Ezt a telefont max anyósnak :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#32) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát ez egy sz*r. Még házon belül is talál jobbat. Aki olcsón szeretne egy használható telefont egy ismertebb márkától, inkább az LG K4-et vegye meg (az első vagy a 2017-es, mindegy). Vagy még jobban jár a Huawei Y3_2 vagy Y5_2-vel, de sokkal jobb alig többért az Y6_2 Compact. Egyértelműen az utóbbi a kategória legjobb vétele.
Ha meg nem kell ismertebb márkának lenni, széles a tárház.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33) .Szaki. válasza zeno79 (#30) üzenetére


.Szaki.
addikt

"...de root-olva és kigyomlálva egész jól használható..."

Na ez az. Rootolva. Én szeretnék vásárolni egy olyan eszközt, amit ha megveszek, akkor az használható és nem kell rootolni, meg szarakodni vele ahhoz, hogy ki lehessen belőle hozni valamit. Ez a gyártó dolga, hogy helyből olyan készüléket dobjon a piacra, ami jó. Annyit kéne tudnia, hogy a WPS Office, a stopper óra és a böngésző megfelelően működjön és értelmes memóriakezelése legyen. Úgy gondolom, hogy ez egy fapados telefonnál és egy fapados tabletnél egyaránt alapelvárás. Ezek nem olyan hatalmas igények, pusztán azt várom el, amivel hirdetik.

janeszgol

+1 az egészre.

[ Szerkesztve ]

(#34) darvinya


darvinya
titán

HomTom HT16/17Pro szintjét sem üti meg, pedig azok 30eFt alatt vannak.
Akkor ennek szolgáltatói kínálat occo kategóriája, amivel majd demostrálják CsúCs okosfont kell vinni uzsorakamatra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#35) SkyLine3000 válasza szami777 (#31) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Akkor már inkább fojtsd meg. Sokkal humánusabb. :D

(#36) Bass


Bass
addikt

Az alcatelnek is megérett már a Judgement Day 😝😝😝

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#37) Kampó válasza Graphics (#2) üzenetére


Kampó
senior tag

Valóban egy ka***ki ez a kis alcatel.
De MÉG MINDIG RENGETEGEN VANNAK AKIK SZOLGALTATONAL VESZNEK TELEFONT KIZAROLAG ahol se xaomi se semmi ... igy maradnak ezek ha nincs lóvé.... de kell a net meg a facsebükk

AMD volt AMD van AMD lesz

(#38) .Szaki. válasza Kampó (#37) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szolgáltatónál pedig 0Ft-os (tudom, valójában nem 0) konstrukcióban ki lehet hozni Huawei modelleket, azok pedig csukott szemmel kenterbe verik ezt a vackot. Persze csomag kérdése.

(#39) Kampó válasza .Szaki. (#38) üzenetére


Kampó
senior tag

huaweiböl is van kacat :D de én a xaomira irtam Nagy divat mindenhol példázni vele, igaz hogy jó telok de gsm boltokba meg netröl szerezhetö be szolgáltatoknál sehol tudtommal.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#40) janeszgol válasza Kampó (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Azok számára írtam párat. De ott az Xperia E5, előfizuhoz fillérekért. Milliószor jobb, mint ez. Gyakorlatilag bármit, csak ezt ne. Ma már hál égnek ritka az ennyire tré cucc.
Vodánál meg ugye a J5 2015-öt is el lehet hozni 10 ezerért a legkisebb előfizuhoz (plusz havi egy ezres).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem elég, hogy mostanság el van tűnve az alcatel (hol vannak már az idol 5-ök?), de amikor feltűnik, akkor is csak ezzel. Gyász.

Finn the human

(#42) Hallosz válasza Matada2.3 (#41) üzenetére


Hallosz
senior tag

Ez maximum büntetésnek jó.

Mert lakni, muszáj.

(#43) Kampó válasza janeszgol (#40) üzenetére


Kampó
senior tag

Igen tudom milyen készülékek vannak szolgáltatóknál :D:D
Csak a Kinai márkákat mint pl XIAOMI akár mennyire király is
felesleges említeni mint alternatíva mert
AZOK NEM MEGVÁSÁROLHATÓK SZOLGÁLTATÓKNÁL:
Mivel sokan bemennek vodahoz, T-hez. Telekomhoz. azt ami van abból válogatnak pénztárcájuk határain belül.
Erre céloztam semmi másra.
.

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#44) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Ez agyonveri a telefonfülkéket!!!

(#45) janeszgol válasza Kampó (#43) üzenetére


janeszgol
félisten

Elhiszed, hogy értettem elsőre is? :)
Nem is neked, hanem nekik írtam (már ha betévednek ide) inkább. De értjük egymást, ez a lényeg :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) ghiottone válasza Graphics (#22) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ott az összeszerelés a problémás. A kijelző panelt nem ragasztották, így egy kis esés után is kipattanhat a készülékházból 🤢

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#47) Graphics válasza ghiottone (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na mondjuk ezt nem is nagyon értem, hogy miért maradt ki két szalagnyi ragasztó.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) Kampó válasza janeszgol (#45) üzenetére


Kampó
senior tag

ja okés csak ugy jött le mintha elbeszélnénk egymás mellet :R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#49) shifty!


shifty!
senior tag

Újra csak ismételni tudom magamat. Ki a jó frász ad az ilyenekre engedélyt? Ki mondja azt hogy oké, gyártsunk ilyet, biztos jó lesz... Nincs valaki döntéshozatali helyzetben, valamilyen engedélyeztető, mobilkommunikációs hatóságnál aki azt mondaná hogy ezt nem engedem hogy erre erőforrásokat, alapanyagokat pazaroljatok ezzel a szarral?
Könyörgöm....ne már...

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#50) this is life válasza SkyLine3000 (#35) üzenetére


this is life
Ármester

Az anyosnak lassu halalt kell halnia ,arra ez a telefon TOKELETES valasztas (kicsit olcsobb lenne mar mennek erte a boltba :DDD ;] )..
Bone
Koszi a tesztet ,reg kacagtam ennyit egy telefon bemutatasan... az irasod nagyon jo a telefon ellenben nagyon rossz ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.