Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

És megérkeztünk, az érintőkijelző ilyesfajta létjogosultságának kérdéséhez... kell ez 15000ért, egy minőségibb alsókategóriás teló helyett?

(#2) kmarkk22 válasza imisomogyi (#1) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

az ot-706 már volt asszem 7000 ft-ért is kártyásan... na az a durva nem ez 15-ért. persze ez se semmi.

utánanéztem és függetlenül 7 ezer ft :Y LINK

[ Szerkesztve ]

(#3) amanoba


amanoba
őstag

kicsit eltúlzottnak érzem az árát..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) dokee78


dokee78
félisten

2,4 coll 240x320-n nem látom értelmét az érintőkijelzőnek. :O

(#5) callmeakos válasza dokee78 (#4) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

+1
Ha olcsó akkor legyen akkora mint a Samu Corbynak (2,8) De ez a 2,4 ezmiez?? :W

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#6) milák


milák
csendes tag

Sziasztok! Tud valaki segiten abban hogy most vettem 1 alcatel 602 telefont és nem volt a csomagban adat kábel...... hogy ez kimaradt vagy nem tartozék?! És hol lehet ilyet kapni???????? köszi

(#7) Thor Steinar válasza milák (#6) üzenetére


Thor Steinar
tag

Szia
Nem tartozék.
Egységesített a csatlakozása tehát samsung,SonyE vagy motorola kábel is jó hozzá.

(#8) Ezmiaz00


Ezmiaz00
csendes tag

Már bocsánat, de nem tudom, hogy miért nem lehetett kicsit többet írni erről a mobilról, és miért szidja (szinte) mindenki! Mindezt azért mondom jogosan, mert ilyen mobilom van. Oké, nem a legjobb ez biztos. Nem túl érzékeny a képernyője sem, de például rendelhető a névjegyekhez saját csengőhang és kép (ha a telefonra vannak mentve), és két SIM-kártyás. A mai világban olcsónak számít, szóval örüljünk, hogy érintős egyáltalán. Akinek meg nem tetszik, ne vegye meg! Ennyi.

(#9) alpihun válasza Ezmiaz00 (#8) üzenetére


alpihun
senior tag

örüljünk, hogy érintős egyáltalán

ez...ez...ez BADASS, FACEPALM!!!!!444!!!!!!444nééégy

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#10) jozso020


jozso020
csendes tag

Hello mindenkinek kis info kellene,hogy honnantudok témàt letölten,hogy tudom alkalmazni.(legalàbb vagy 40 oldalrol probàltam)

(#11) jozso020


jozso020
csendes tag

Még valami ugyan eza gondom az érintöképernyös jàtékokkal valaki ha tud weboldalt a honét letudok tölteni hozzà bàrmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.