Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

Kellemes teszt és készülék, köszönjük. :R

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#2) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Basszus, miért csak a Telenor árul ilyet? :((( Háromezerért (mert ugye 500 forint lebeszélhető) ez hihetetlen jó készülék. Van ennek bármilyen valódi ellenfele a Voda és Té (illetve Tesco és Blue) kínálatában?

(#3) II.Démonlord válasza sing1ep1ayer (#2) üzenetére


II.Démonlord
tag

A Voda saját márkás kèszülèke,(egyèbkènt ZTE)a Vodafone Fortune. Ha a Tescoba veszed akkor 4 ezer 500 Ft lebeszèlhetö. De az üzletben 7 ezret kèrnek èrte

(#4) callmeakos válasza sing1ep1ayer (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Alcatel OT217 a Tesco Mobilenál 3 mátyásért.

All→M8

(#5) sing1ep1ayer válasza callmeakos (#4) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Azt megfogdostam egyszer a Teszkóban; gyalázatos egy cucc. Annyira ótvar minőségű műanyagból készült telefont életemben nem láttam még, szerintem a cikkben szereplőtől nagyon messze van. Azonkívül kamera sincs benne. Tudom, hogy az OT-308-é is pocsék, de legalább van. Mindenesetre fel lettem világosítva, hogy nem Telenoros a bemutatott készülék, hanem Vodás, így igazából már nem is fontos, hogy van-e alternatíva. Én voltam figyelmetlen, egyszerűen a One Touch brand nálam totál összeforrt a kékekkel.

(#6) tixem


tixem
addikt

Jó lett :K kellenek ezek a telefonok is, bátyám is valami low cost alcatelt használ "céges" cuccnak.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#7) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem van egy zsír új OT-606 osom :)
Király cucc.
1500ft volt 400ft dumálhatósággal :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8) djculture válasza sing1ep1ayer (#2) üzenetére


djculture
félisten

ot-305 volt 1 éve 4rugó 2500ft lebeszélhetőséggel a t-mobilnál. 4-5 napot bírja feltöltéssel meg rendes billentyűzet ami nekem kell. Az hogy épp szerelek akkor hívnak és a kijelzőt tapicskoljam az nem az én világom. Bírja a kiképzést is egyszer a létrán álltam kicsúszott ugrott párat a betonon, mondom ennek vége. Lemásztam összeraktam mert a hátlap leesett. Bekapcsoltam működött.

[ Szerkesztve ]

(#9) E-volve


E-volve
csendes tag

Tavaly ősszel ugyanilyet vettem T-sen 2.490 Ft-ért.

(#10) dave666


dave666
aktív tag

Köszi a bemutatót :R
Ez nálam az olyan kategória, hogy munkára megvenném :)

Dave666

(#11) sanzi89


sanzi89
addikt

Milyen jó, hogy kártyafüggetlenül majdnem 11k, és csak egy helyen kapni.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#12) ebegab92 válasza sanzi89 (#11) üzenetére


ebegab92
senior tag

11k? :Y Én olyan 6k-ra saccoltam volna az árát,de ez így szégyen,hogy 3-szoros a haszon egy ilyen telón függetlenül...

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#13) djculture válasza ebegab92 (#12) üzenetére


djculture
félisten

Mióta bejött a telefon adó ezeket az olcsó telókat csak multiknál kaphatod meg, szolgáltatók néha akciózzák csak le egyedileg a mobil telefon boltok 2-3 szoros árakon árulják.

[ Szerkesztve ]

(#14) KTU válasza sing1ep1ayer (#2) üzenetére


KTU
addikt

Telenor árul ilyet.
Osanba 1990Ft,
ebböl valamennyi lebeszélhető :DDD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#15) djculture válasza KTU (#14) üzenetére


djculture
félisten

Na azt se a telenor árulja hanem az Auchan multi.. Gyakorlatilag megveszik a szolgáltatótól eldobható kártyás csomagban nagy tételben és árulják. A telenor saját webshopjában meg ha lenne is épp akkor 8 ezer lenne minimum.
T.-mobilenál volt is ilyen móka. Igaz több lebeszélhetőség volt a webshopba lévő telón, de ha a tescos csomagból meg a saját webshopiból leszedtük a lebeszélhetőséget akkor kijött hogy háromszor annyi a a saját webshopban a teló.

[ Szerkesztve ]

(#16) ebegab92 válasza djculture (#15) üzenetére


ebegab92
senior tag

Ha meg szeretnéd függetlenül használni,akkor meg vidd a szolgáltatóhoz,ahol meg további komoly összegért elvégzik a műveletet.És utána mennyiért tudná eladni az ember a telót?Ugyanannyiért,mint kártyafüggően.Hát minden esetre érdekes a dolog,mert így 4-szeresébe is kerülhet egy ilyen telefon :D A mobilárusok függetlenítős lehetőségei meg kérdés,hogy egyáltalán legálisak e.Jogszabályt tudna linkelni erről valaki?Csak érdeklődésképp,mert ahány ember,annyifélét mond.Valahol azt írják,hogy az,ha lejárt a szerződés a szolgáltatóval,máshol meg szimplán nem legális :F

[ Szerkesztve ]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#17) sing1ep1ayer válasza KTU (#14) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Most akkor Telenoros vagy Vodás az a csomag? Nekem korábban azt mondták, hogy a madarasban árult készülék Vodafone-os.

(#18) Dreimus válasza sing1ep1ayer (#17) üzenetére


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Jelenleg a Tesco-ban a következő csomagokban kapható az Alcatel OT 308:
T-Mobile 600 ft kezdő egyenleggel
Vodafone 500 Ft saját irányba lebeszélhető egyenleggel
Telenor részéről nincs a kínálatban
Tesco Mobile részéről nincs a kínálatban

Dreimus.

(#19) totya694 válasza tixem (#6) üzenetére


totya694
őstag

Üdv

Én 6 évig használtam egy Alcatel-t és most is üzem képes a telefon "csak" az aksija 1 napos.Volt egy mély tengeri alámerülése a fürdő kádban azt is túl élte és rengeteg leejtés is.

Üdv:Attila

(#20) KTU válasza sing1ep1ayer (#17) üzenetére


KTU
addikt

madarasban Telenorost vettem, ez biztos.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#21) icemad válasza sanzi89 (#11) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hali, Novemberben nálunk a teszkóban volt leárazva a 318D típusú Alcatel. Nagyjából ugyanez, csak 2 simes, bluetoothos, jobb kijelzővel, meg persze kártyafüggetlen. Kemény 4700 forint volt darabja! 1 év garival. 3-at vettem belőle, az egyiket a mai napig használom. ennyi pénzért ajándék. A többit szétosztottam családon belül. Majd írok róla tesztet. Egyébként több mint egy hónapig porosodott a polcokon ebből még pár darab, mindenki a Nokia 101-et vitte kétszer annyiért...

Info a 318D-hez: [link]

(#22) sanzi89 válasza icemad (#21) üzenetére


sanzi89
addikt

Vazz, rögtön vennék egyet, ha találkoztam volna vele. :(

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#23) icemad válasza sanzi89 (#22) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Miskolcon az egyetemvárosi kisteszkóban volt... Nekem melós telónak bőven jó, főleg a headset nélküli rádió miatt...

(#24) djculture


djculture
félisten

Nekem a 358-as tetszik: [link]
Nem kell okostelefon, franc se netezik miniatűr képernyőkön.

[ Szerkesztve ]

(#25) icemad válasza djculture (#24) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valami hasonló volt nekem is, vodafone akármennyi volt a típusa. Rövid kapcsolat volt, mert kiszakadt a töltőcsatija...Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy az első telefonom is Alcatel volt 1997-ben, és a mostani állandó használatra vett telefonom is Alcatel. (Az említett 318D típus.) Ráadásul a 97-ben vett Alcatel a mai napig működik, csak 3 ceruzaelem kell bele, mert az akksija már halott...

(#26) hugiii válasza sanzi89 (#22) üzenetére


hugiii
csendes tag

Akit érdekel: mátol kapható a posta e-shopjában , 2990 Ft, benne 350 Ft lebeszélhetőség, ingyen házhoz szálítás (szolgáltató postafon/Vodafone) :C

(#27) djculture válasza hugiii (#26) üzenetére


djculture
félisten

Ez jobban megéri:
ALCATEL 506

2 megapixeles kamera
MP3 lejátszó
akár 8GB-os Micro SD kártyával is bővíthető (nem tartozék)
Bluetooth
Sztereó FM rádió

Ár: 5.490 Ft
*Postafon Fókusz tarifacsomagban, 350 Ft lebeszélhetőséggel

Vagy akinek érintős kell:

A Vodafone 455 előnyei:
Érintőképernyős készülék
262 ezer színű kijelző
1,3MP kamera
MP3 lejátszás
FM rádió
Bővíthető memória (Micro SD)
Ár: 8.990 Ft helyett 5.990 Ft

[ Szerkesztve ]

(#28) sanzi89 válasza djculture (#27) üzenetére


sanzi89
addikt

Nagyon köszönöm mindkét tippet, de reméltem, hogy átjön a kommentjeimből, hogy függetlent keresek.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#29) ebegab92 válasza djculture (#27) üzenetére


ebegab92
senior tag

Ezek már nem az 5.000 Ft alatti kategória :DD Én az ilyen olcsóságokat szeretem :) Majd,ha lesz occsóé' valami EDGE képes Alcatel,normálisabb böngészővel (nem WAP),akkor majd váltok arra.Így is komoly lépés volt az OT-217 után (Samsung Galaxy Ace mellé jó egy ilyen tartósabb akkujú teló)

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#30) djculture válasza ebegab92 (#29) üzenetére


djculture
félisten

500ft al több 5000-nél, cserébe azért nem sima vga kamera van benne meg stereo fm rádió, mert a legolcsóbb alcatelekbe mono van csak.

[ Szerkesztve ]

(#31) ebegab92 válasza djculture (#30) üzenetére


ebegab92
senior tag

Majd,ha olcsóbb lesz,akkor írok arról is tesztet+cserélek egy olyanra ;]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#32) djculture válasza ebegab92 (#31) üzenetére


djculture
félisten

Nem költöttem volna el a kesst már rendelném is, hard reset megoldja a t-mobile kártya kérdést is, 5 ezer van feltöltve rá csak átkellne azt pattintani bele :D

[ Szerkesztve ]

(#33) sing1ep1ayer válasza KTU (#20) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Közben utánanéztem: a madarasban tényleg Telenoros van. Kétezerért vesztegetik.

@ (#26) hugiii
Nem akar megnyílni az a nyamvadt webshop. A 318D-ről van szó? Dual-SIM-es a készülék, de Voda függőként lehet megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#34) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Ma vettem egyet 2000Ft-ert az osanban. Ennyit simán ér. :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#35) timea1991 válasza Des1gnR (#34) üzenetére


timea1991
tag

java van benne? operat rá lehet tenni?

(#36) Des1gnR válasza timea1991 (#35) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nincs, nem!

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#37) ebegab92 válasza Des1gnR (#36) üzenetére


ebegab92
senior tag

Jaja,sajna nem nagyon találkoztam még Java+MTK kombóval.A mostani ZTE R252 sem tudja,bár MP4,Bluetooth,USB support már van! :D

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#38) idegen lény


idegen lény
őstag

Szerintem ez sokkal szebb (ez is mű, de legalább fémes a hatása): [link] [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#39) iadam99


iadam99
csendes tag

XDD most vettem 1-et a tescóban 2000-ért 500-lebeszélhetőséggel am jó teló a rádió megy füles nélkül bejön rajta a muzsikacsatorna.XD

(#40) iadam99 válasza Vangelis (#7) üzenetére


iadam99
csendes tag

Hol lehet 1500-ért alcatel ot-606-ot venni??
légyszi mihamarabb ird meg mert muszáj vennem 1-et

(#41) mcs


mcs
veterán

Én is vettem egy ilyen kis Alcatel csodát vésztartaléknak.
2000ért egyértelműen best buy most a Tescoban. A gombjai precízek, és pillekönnyű az egész kütyü. A csengési hangereje és a telefonálási minősége kifogástalan. Az, hogy füles csatlakoztatása nélkül is veszi a helyi rádióadókat, és zseblámpával is rendelkezik, csak hab a tortán. :DDD

(#42) idegen lény válasza mcs (#41) üzenetére


idegen lény
őstag

Milyen hangos a rádióadás rajta? Sajnos ennél{lásd:(#38) idegen lény}, a Tilos Rádió (FM 90.3) délelőtti beszélgetős műsoraiban a legnagyobb hangerőn is halk, sokszor alig érthető a beszéd, főleg, ha más zaj is van mellette. Le tudná nekem valaki tesztelni? És nem recseg a hangszórója nagy hangerőn? Sosem hallottam még olyan telefonról, amihez nem kell fülhallgató, még ennél jóval drágábbaknál sem! Ez nagyon tetszik!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43) mcs válasza idegen lény (#42) üzenetére


mcs
veterán

Kimondottan hangos, sőt, sokkal hangosabb, mint az eddigi Alcateljeim. (Vodafone 355, OT-720)
Éjszaka még minimum hangerőn is úgy ordít, hogy le kell fordítanom a kis asztalomra tompítás céljából. :D
Nálam a kecskeméti Gong Rádió max hangerőn se recseg. :)

(#44) idegen lény válasza mcs (#43) üzenetére


idegen lény
őstag

Köszi! :R És ennél is csak egy ébresztőhangot lehet választani, mint az enyémen? Ami ráadásul elég idegesítő hang.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45) mcs válasza idegen lény (#44) üzenetére


mcs
veterán

Van alapból többféle mid, de bármilyen mp3 csengőhang is mehet riasztásnak. :)

(#46) idegen lény válasza mcs (#45) üzenetére


idegen lény
őstag

Egyre jobban tetszik ez a teló! És ez kártyafüggetlen, vagy kell még hozzá venni Tesco-SIM-et is?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#47) mcs válasza idegen lény (#46) üzenetére


mcs
veterán

Alapból adnak hozzá Vodásat vagy Tescosat attól függően, hogy melyikkel veszed.

(#48) idegen lény válasza mcs (#47) üzenetére


idegen lény
őstag

:R Vodafonos SIM-em van, gondolom, akkor azt már nem kell hozzá venni.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#49) mcs válasza idegen lény (#48) üzenetére


mcs
veterán

Igen, csak berakod azt, és menni fog azzal is. :)

(#50) idegen lény válasza mcs (#49) üzenetére


idegen lény
őstag

:R

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.