Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) B1T3


B1T3
addikt

(#2) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hoppá, ennyiért ez teljesen jó. Tartalékba, buliba, keretbe, melózni, stb teljesen jó ez.

(#3) rep3at


rep3at
őstag

Tetszetős kis telefon, buliba inkább ezt vinném mint a jobbakat, villantás ide vagy oda.

Forward thinking. كرر

(#4) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Én csak üdvözölni tudok egy normál hangminőségű telefont, hihetetlen mennyi gagyival találkoztam ilyen szempontból az okostelefonok között. :W

(#5) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nah ez igen. 4K? Kifutja az anyagköltséget? :F :DDD

(#6) Lacces


Lacces
őstag

Egyetértek a többiekkel. Szerintem meg nincs is vele semmi baj. Jó fesztivál teló, csak hát képeket is szeret az ember csinálni fesztiválon... vagy buliban...
De teljesen korrekt, ennyi pénzért lazán megéri.

(#7) tzsolesz válasza Lacces (#6) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát szerintem jobb is hogy nem kapott kamerát. Gondolom mire lehetne használni. Én biztos nem mutogatnám a haverjaimnak, meg a családomnak az ilyen zajtengereket.
Ráadásul megduplázódna az ára is, és elveszne az eredeti előnye.

(#8) Lacces válasza tzsolesz (#7) üzenetére


Lacces
őstag

Ez is igaz, de anno olvastam egy csomó szoftverről ami, ezt tudja korrigálni.

Kagyló telefon, nekem mindig is bejött :D meg szerintem jobb hangzásban is (beszédben, mint az okosok). Veszélyes környékre is ezt a telefont vinném :D.
Nekem a kialakítása is tetszik nagyon :)

(#9) tzsolesz válasza Lacces (#8) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Végül is. A Motorola V360-amban VGA kamera volt, és érdekes módon a minap nézegettem őket, nem is olyan rosszak. Viszont a dolog pikantériája, hogy amikor én azokat először néztem PC-én még csak 1024x768-as felbontást használtam a monitoron, mint az átlag júzerek. Azóta 1680x1050-ben tolom. Nah már most ezen nyissunk meg egy 640x480-as képet. Ott lesz egy körömpiszok a képernyő közepén, amit ha rendesen megszeretnénk tekinteni, vagy távolabbról szeretnénk egy slideshow-t akkor az egész mehet a kukába. 2Mp a minimum,és legalább egy D600 minőség amiért érdemes lenne egy ilyen telóba kamerát rakni. De akkor gondolom 12K-nál olcsóbban nem kapnánk meg ezt sem.

[ Szerkesztve ]

(#10) Lacces válasza tzsolesz (#9) üzenetére


Lacces
őstag

Na ez meg a másik :D mondtad a motorát, azon gondolkozok, hogy egy penge motit kéne venni a v3-at. Ocsó is má, meg penge vékony, mindig is vágytam anno egy olyanra.

Mondjuk mikor állásinterjúra kell mennem vagy vad idegen helyre, akkor a nokia jól jön, mert az ingyen gps és térkép az mindig jó. Meg ha fotózni kell, egész jó képeket csinál, de amúgy meg egy könnyű mobil is jól jön városban, mint a vaskos okos telók.

Még meglátom. :D

(#11) Pete55555


Pete55555
addikt

78 Mhz, de egymagos ? ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#12) JanFe


JanFe
aktív tag

Alap telefonnak egesz jo :)

"There is nothing permanent except change"

(#13) tzsolesz válasza Pete55555 (#11) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Na igen, ezt külön kérdezni is akartam, hogy "nem okos" telefonoknál egyáltalán van értelme kiírni a proci órajelét? :F
Hiszen nem nagyon lehet ezeket a rendszereket egymással összehasonlítani.
Viszont érdekességnek én minden tesztben szívesen várom a hardveres infókat is ezután. legyen az okos teló, vagy egyedi rendszeres.....

(#14) kolosanyi válasza Pete55555 (#11) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az egy dolog, de vajon ha felhúzza a tulaj 100 MHz-re, mennyi pontot ér el Quadrantban? :D

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

külsőre jól néz ki, belsőre is, jó nagyok a gombok :D

(#16) V.T.CS. válasza osztraksajt (#4) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

igaz,meg a rezgője is elég gyenge némelyiknek.
én nem tudtam volna ennyit írni róla.

(#17) osztraksajt válasza Pete55555 (#11) üzenetére


osztraksajt
őstag

Én egy 66Mhzes procin 8mega ramon anno Wordöt, Excelt, és Photopaintet futtattam egyidőben. De futott rajta a Doom, és még csillió egyéb játék is.

Manapság divat röhögni az ilyen procikon, de nekem az első gépem pont 78-ad ekkora órajellel működött. (C64)

De jól leoptimalizálva ezen is bizony villámgyors UI-t lehet összehozni, ami mindennapi használatra tökéletesen elegendő lehet. Persze vannak architéktűralis különbségek, de azért ebbe a telefonba több mint elég is lehet.

(#18) transmission


transmission
tag

Még a végén újra divat lesz a kagylótelefon?

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#19) GSM Boy


GSM Boy
csendes tag

Nagyon korrekt telefon lett! Tudja valaki, hogy melyik szolgáltatónál lesz elérhető?

(#20) Tomcat válasza transmission (#18) üzenetére


Tomcat
őstag

Nem ártana. Sok idősebb korosztályhoz (50-60 évesek) tartozó ismerősöm keres magának új kagylótelefont, de hiába. Csak az érintősökből meg a nagyifonokból lehet manapság válogatni és akinek egyik sem felel meg az nehezen tud készüléket váltani. Ezek közül többen is ezért haszálnak még ma is pl. Motorola V3-at vagy valami hasonló felépítésűt más gyártótól. :)

Tomcat

(#21) Hennet


Hennet
aktív tag

Nagyon jó ajánlatnak tűnik, szerintem kimondottan szép.

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#22) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Meg van az új céges telefonom :C

(#23) mutecopy válasza Rav3n02 (#22) üzenetére


mutecopy
csendes tag

sose értettem hogy miért kell ilyen kommenteket írni..

(#24) Failure válasza mutecopy (#23) üzenetére


Failure
csendes tag

pont ugyanezt a kommentet le lehetne írni a tiéd kapcsán is. :P

Ha arra gondolsz, hogy Rav3n02 kommentje off topic, és miért kiáltja bele a világba, hogy rendelkezik új céges telefonnal, akkor valószínűleg rosszul érted, amit ír, mert véleményem szerint ő arra gondolt, hogy az elemzés tárgyát képező telefon annyira elnyerte tetszését, hogy személyében látni véli leendő céges telefonját.
Ha viszont érted, amit mond, akkor nem értem, mi vele a problémád.

(#25) Vtwo


Vtwo
senior tag

4-ért kártyásan jó vétel szvsz.

(#26) M3oH


M3oH
addikt

Ennyiert teljesen korrekt, es igen szukseg van meg ilyen telokra. Joanyamnak egy ~5-6eves kagylo Samsungja van, de mar kezd megfaradni es kellene neki uj. O nem csinal semmi mast a telon, csak telefonal es neha sms. nincs szuksege tapira es 2magra. Annyi kert, hogy az uj is legyen majd kagylo alaku. Sztem ez tokeletes jelolt, foleg ha a Tmobil szorja ennyiert kartyasan.

(#27) Rav3n02 válasza mutecopy (#23) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Pedig nem bonyolult a fogalmazása. Céges telefonnak pont ideális, mert telefonálni smsezni hibátlanul lehet vele és az akksit sem kell naponta tölteni.......

Failure: Igen, köszi. Egyébként úgy értettem, hogy én veszem saját pénzen a céges kártyámhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#28) Dzsano


Dzsano
tag

Árában jó vétel, és szép telefon. Jó ez.

(#29) Peterson_ válasza tzsolesz (#13) üzenetére


Peterson_
addikt

Engem például mindig érdekelt, hogy mi hajthatja az ilyen masinákat, és ahogy mondod, színesíti a cikket is:)
Rövid, velős teszt lett, ezért az árért a telefon is jó, bár magamnak ilyet nem tudnék elképzelni még másod telefonnak sem.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#30) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Ennyiért 2.telónak tökéletes! :K

Mentalita'

(#31) forgonati válasza osztraksajt (#17) üzenetére


forgonati
őstag

Épp ezt akartam írni, ha ma meglát az ember egy ilyet, hogy 70 MHz-n megy egy telefon, röhögnie kell, mert hozzá van szokva a sokgigahertzes sokmagos gépekhez. De régen mekkora volt már az bakker. Ha belegondolok, ez a telefon majd 4x olyan gyors mint anno a 20MHz-s AT286-om :DDD

Egyébként meg, a telefon ennyiért szerintem remek. Bazz 4000 alatt, és abba már benne van a SIM kártya, meg gondolom valami kis kezdő egyenleg is... És még nem is rossz, korrekt dizájn, alaptelefonnak, tartaléknak, idősebbeknek bőven jó. Azon gondolkoztam, vajon mennyiből gyárthatják akkor le ezeket? 100 Ft?

Keelah Se'lai!

(#32) draco31


draco31
veterán

Egy kollégámnak ilyene van már vagy 2 hete, Pannonos express csomagban vette. Azt mondja, hogy amire való, arra tökéletesen megfelel. Telefon-sms, kész is a lista.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#33) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Elnézve a részpontszámokat ez tényleg csak az ára miatt lehet ajánlott... De egy kínai teló mitől is lenne drágább?

:U

(#34) Pantal


Pantal
senior tag

Tesztvideó!? :((( ;]

(#35) Tombi


Tombi
senior tag

hol lehet kapni? :N

(#37) manoarc


manoarc
senior tag

Nagyon jó kis telefon 4e ft-ért, és szerintem szebb mint sok vele hasonló árban lévő másik darab.

{。^◕‿◕^。}

(#38) B1T3 válasza manoarc (#37) üzenetére


B1T3
addikt

Szerintem is egész pofás. :) Jót tett a külsejének a kagyló formaterv.

(#39) NoMagix


NoMagix
addikt

Időutazás...
érdekes egy ilyen telefonról olvasni ebben a procihajhász erőműgyár világban. :U

(#40) TheBomberman válasza NoMagix (#39) üzenetére


TheBomberman
tag

+1

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#41) foxymaci


foxymaci
senior tag

3,5 jack azért belemehetett volna mert ha a füles tropára megy nehéz beleszerezni másikat ... anno így volt az ot800-al.... elhiszem hogy olcsó de egy nagyobb kijelző is elmehetne benne a jobb olvashatóság miatt annyira sok plusz költséget nem okozna de egész korrekt és nem csúnya készülék

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#42) Sn[4k3] válasza NoMagix (#39) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Hm, én is mintha izgatottabban olvastam volna végig a cikket. +1

Megjósolom, hogy az Alcatel vissza fogja szerezni a régi pozìcióját. Ja, hogy már megtörtént? Hajrá Alcatel :))

100%, hogy venni fogok magamnak majd egy Ilyen telefont, mert nagyon bejön és kéne is egy secondary, mert vennék VitaMax-os SIM-et.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#43) Sn[4k3] válasza NoMagix (#39) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Hm, én is mintha izgatottabban olvastam volna végig a cikket. +1

Megjósolom, hogy az Alcatel vissza fogja szerezni a régi pozìcióját. Ja, hogy már megtörtént? Hajrá Alcatel :))

100%, hogy venni fogok magamnak majd egy Ilyen telefont, mert nagyon bejön és kéne is egy secondary, mert vennék VitaMax-os SIM-et.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#44) Beci9595


Beci9595
tag

Egyedül a fedlap tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.